Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Miły ATZ oraz Phunk’ill z nowym kolektywem Święty Bass

Szykujcie się na wiele powtórzeń słowa “bass”.

Opublikowany

 

Kolektyw ŚWIĘTY BASS, czyli Miły ATZ oraz Phunk’ill prezentują 1. singiel promujący mixtape „Święte Bassy vol.1”. Numer pt. „Elipsa” został stworzony we współpracy z Ananasem oraz @atutowym i jest bez wątpienia powiewem świeżości na polskiej scenie rapowo-elektronicznej. Mocny drum and bassowy bit oraz energiczna nawijka Ananasa tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową, opartą o stylistykę rzadko eksponowaną na rodzimym podwórku.

Premiera mixtape’u zaplanowana jest na 24.06 i jak zapowiadają twórcy ma być to godzinny mix autorskich tracków, remixów oraz editów Świętego Bassu połączonych z najlepiej wyselekcjonowanymi bassowymi bangerami.

UK flava ma się w Polsce coraz lepiej!

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
1 rok temu

Kiły ATZ oraz Phuck’ill z nowym kutasiwem Święty Kutass

John "Piedolc" Elvis
1 rok temu

Ludzie dobra ale czego wy kurwa oczekujecie „wydajac” w polsce rap?
przeciez nie hajsu?
na serio myslicie jestescie w stanie zarobic nawet srednia krajowa? #ludzkastonoga

almondo dekorator
1 rok temu

słowa nie potrafią opisać tego jakim przegrywem jesteś hahahahahaha

kolaborat
1 rok temu

kto to jest kto to jest
kolaborat wjezdza jak radiowozem pies
na bit jak dynamit
tez mam nowy kolektyw jestem w nim ja i my wszyscy kazdy fan daje like
a ja bede robil dalej muzyke

Stary Włodka
1 rok temu

WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO… Czytaj więcej »

Popularne