Sprawdź nas też tutaj

News

Miniserial z udziałem Vixena

Trwa preorder albumu „Serce”.

Opublikowany

 

Na MaxFloRecTV trafił właśnie 1. singiel promujący „100% EP”. Numer Vixena zatytułowany „Wyszliśmy na ludzi” zamyka jednocześnie serię teledysków połączonych fabułą. To jednak nie koniec nowości od artysty. W MaxFloSklepie trwa pre-order dwupłytowego albumu „Serce”. Premiera wydawnictwa jesienią tego roku

Od „Melodio” przez „STFU” z KaeNem i „Luz na spince” z Meek, Oh Why’em? po „Wyszliśmy na ludzi”. Wideoklipy towarzyszące tym singlom utworzyły miniserial dostępny od dziś (27.08) w całości na MaxFloRecTV. Realizacją wszystkich teledysków zajęła się ekipa 9LITER FILMY. Wraz z kolejnymi odcinkami serii Vixen publikował zapowiadane na ten rok EP-ki. Tym razem artysta nieco zmienił kolejność, wypuszczając ostatnią część serialu przed EP-ką. Krążek ukaże się natomiast wraz z następnym singlem, w którym gościnnie usłyszymy Pokahontaz.

Za produkcję muzyczną „Wyszliśmy na ludzi” odpowiada JRS. Zarówno dzisiejszy, jak i pozostałe numery ze wszystkich tegorocznych EP-ek znajdą się na trackliście dwupłytowego wydawnictwa „Serce”. Album uzupełnią nowe, nigdzie niepublikowane utwory, w których gościnnie pojawią się m.in.: Gedz, Lilu czy Teabe. Pod tym adresem trwa przedsprzedaż „Serca”. Jego premiera została przesunięta na połowę października.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
CiasnyOdbytek
1 rok temu

Vixen props kto się nie zgadza ten pedał

ProfesoorNauk
1 rok temu
Reply to  CiasnyOdbytek

Prawdopodobnie nie wyrwiesz na ten serial dupeczki z Tindera tak jak na konto na Netflixie ale zawsze możesz walić konia gdy na ekranie pokaże się Twój idol. Elo!

Kuktas
1 rok temu
Reply to  ProfesoorNauk

ZAGRAJMY W KOLO FORTUNY.
HASLO: NAJCZESTSZY SLOGAN NA GLAMRAPIE
[L][][C][Z][][][N][] [][][][]] [S][][][R][] [][] [K][][R][][]
ZWYCIEZCA JEBIE W DUPE LUCZJANO BEZ WAZELINY

Osesek
1 rok temu

co to za moda na te miniseriale? najpierw czarnobyl a teraz vixen zaprezentuje światu jak wciągać kutangę swoją wyboistą pizdencją. oficjalnie nic do niego nie mam ale koleś założył okulary i czapkę z lat 20 jak w reklamie pepsi z britnej spears i zgrywa wielkiego kozaka ze sztyletem pod wąskimi kanałami thais

Duży Drąg
1 rok temu

od vixena zawsze wolałem BLACKED albo TUSHY RAW ale to jakoś też wchodzi

xaRx
1 rok temu

SleepyPrincess1

Odb
1 rok temu

Miniserial o udziale w vixie

massivewp
1 rok temu

Tsu Surf z New Jersey stanął naprzeciwko Hollow Da Dona z Queens w Nowym Jorku, który dopiero wyszedł z więzienia. Mimo, że większość spodziewała się na tamtą chwilę pojedynku Hollowa z legendarnym Loaded Luxem, to tym razem utrzeć nosa Donowi miał Tsunami Surf znany z agresywnego stylu, niezłych schematów i punchline’nów, który niedawno miał walkę z Conceitedem z Brooklynu.

Co w tamtym czasie łączyło Surfa z Joe Buddenem?
Czy Hollow po raz kolejny pokazał świetne umiejętności wolnostylowe?

Czy możliwym jest przeniesienie sceny URL do nocnego klubu?

Dowiecie się oglądając battle tych, dwóch świetnych tekściarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=tg4nFEA5psQ

MateuszBorek
1 rok temu

A kto to do huja ten wiksen??

kindybał paweł
1 rok temu
Reply to  MateuszBorek

typie wez znajdz se komputer , vixen to ten od pornoskow, tylko ten konkretnie odpowiada za gejowska strone platformy

Popularne