teledysk
„Miś” Borixona & Kizo
Zwieńczenie viralowej akcji,.

Na kanale chillwagonu właśnie pojawiła się premiera singla Borixona i Kizo do utworu „Miś”.
„Miś” jest zwieńczeniem viralowej akcji zapoczątkowanej na social mediach Borixona. Na stories ojciec chillwagonu z przymrużeniem oka zaprezentował otrzymane od swojej mamy, zrobione na drutach kapcie, komentując to krótkim – “To jest styl”. Fani momentalnie podłapali tę formę humoru i zaczęli udostępniać w social mediach własne interpretacje stylu.
Po krótkim czasie do hasła “To jest styl” dołączył drugi człon – “to jest miś”. Choć zazwyczaj Borixon pokazywał “misia” poprzez charakterystyczne ubranie, tak naprawdę nie ma jednej, słusznej interpretacji tego powiedzenia. Dzięki uniwersalności hasła, wypowiadająca je osoba ma możliwość odniesienia go do swojej definicji stylu i misia.
W social mediach fani prezentowali przeróżne formy stylu i misia. Od wygodnych ubrań, przez pasje, po zwierzęta, z miłą w dotyku sierścią. Borixon chętnie wchodził w interakcję ze swoimi obserwatorami, dzięki czemu akcja nabierała na sile.
Sam utwór utrzymany jest w charakterystyczny dla Borixona i Kizo sposób – wbijające się w głowę powtórzenia, braggowe i komiczne one-linery połączone z twerkującymi na klipie tancerkami. Prosty przepis na hit w opracowaniu Kizo i Borixona.
Za realizację teledysku odpowiada Hype Vision. Bit do MISIA wyprodukował BAHsick. Utwór jest luźnym singlem, niezwiązanym ze zbliżającym się solowym albumem Borixona.

-
News4 dni temu
Josef Bratan wyproszony z wesela
-
News3 dni temu
Ex Josefa Bratana: „Został obrzucony kamieniami. Nie bijcie go”
-
News5 dni temu
Ochroniarze mocno wczuli się w rolę na koncercie Smolastego
-
News4 dni temu
Kobieta, z którą Josef Bratan ma dziecko mówi, że raper nie płaci alimentów
-
News4 dni temu
Nitro upokorzy Sentino i wypuści koszulki „Fuck Siciarios”?
-
News4 dni temu
R. Kelly skazany na 30 lat więzienia
-
News4 dni temu
Josef Bratan na live: dwie dziewczyny i zabawa w wannie
-
News5 dni temu
Josef Bratan szaleje na Instagramie z piękną tancerką
Borykson jaki ty kurwa jesteś żałosny.
Weź już ty idź w pizdu na emeryturę razem z Tede.
to znamienne że dosłownie trzecioligowy raper ze starych czasów
dzisiaj sobie funkcjonuje w rapowym mainstreamie w najlepsze
.ebać.
Kizo łak disco polowy dla dzieci. Kto go słucha poza niedojebami polskimi? Brx też samo dno. Kiedyś początki jeszcze rapował, teraz jego wypociny nawet nie przypominają rapu.
Ale ze przydupas Liroya jescze pajacuje na scenie, w dodatku z jakims polmozgiem, ktory nawet dwoch rymow zlozyc nie umie
ale chujowe
Jak twoje usta do gry w hjusta
Brx i kizo? Nawet kurwa nie sprawdzam, bo wiadomo, że popowe gówno.
Ale chujnia…
Kozacki kawałek kizo kot rozpierdala system na polskiej rap scenie a was jebać zamknięte łby niech was boli jak najmocniej jego sukces siedźcie tam dalej w swojej jaskini i słuchajcie jak to źle na blokach nie mają bo widzę że się na czasach 2002 zatrzymaliscie Polaczki biedaczki hahah
Polecam zobaczyć GRANDE CONNECTION, który podsumowuje KIZO cytując jego „teksty” i nawijając pod koniec o niczym w jego muzycznym stylu, a potem posłuchaj jakieś kawałka Łony – jeśli to jest ten sam rodzaj muzyki, to Putin niesie pokój na świecie.
„gruda i palenie, FITNES FITNES FITNES” – no kurwa, co za level.
Polska scena ssie i to przykra prawda, kopie 1 do 1 z różnych krajów z Paluchem na feat, który nie rozumie jak takie gówno może się przyjmować w kraju..
Każdy się prosuje i liże po dupskach dla zasięgu i PIENIĘDZY, są sami zajebisci rapoerzy w PL, a Ci po których jadą na trackach nie istnieją, tylko przepychanki na INSTAGRAMIE..
Sam będąc „psychofanem” Słonia, moje podejście się zmienia, bo sam ciągnine łapę po hajs z rządu , który tak strasznie pierdoli.
Czyli jak przyjdzie co do czego, to wszyscy się prują na komisariatach i sięgają łapę po pieniądze, próbując go robić na wszystkim – jeden jakies batony w Biedrze, drugi lody, breloczki, chuje muje. nie ma granic
Borys to ten pedofil?
Już nie mogę patrzeć na te wypociny. Jeden sepleni a drugi powinien iść do logopedy.
córka boryga juz zaczyna heh skonczy jak linkiewicz chujowy disco rap wykastrowany ;-/ zniszczyliscie raperki jebane zajebista kultore
Dwóch cieci z lgbt. Za hajs wyruchali by nawet kozy od ciapatych.