Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Miszel i Kabe pokazali „dres”

Raperzy promują płytę ,,No Face”.

Opublikowany

 

fot. Kacper Kwiecień

Po ciepło przyjętym „Wiesz jak jest”, Miszel powraca z kolejnym singlem. „Dres” to kolejny numer z nadchodzącego albumu rapera „No Face”.

Gościnnie w kawałku udzielił się Kabe, natomiast produkcja to dzieło dobrze znanego fanom Miszela Premixm. Za klip odpowiedzialna jest ekipa 404Media.

,,No Face” to drugi legalny album Miszela, który ukaże się nakładem wytwórni QueQuality pod koniec kwietnia br. Nieco ponad rok po świetnie przyjętym debiucie ,,W stronę światła”, raper wraca z nowym pełnogrającym wydawnictwem osadzonym w stylistyce dzięki której zaskarbił sobie serca tysięcy fanów.

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Qtaz
5 miesięcy temu

Przecież oni nawet nie wiedzą jak się do tego bujać

maszell
5 miesięcy temu
Reply to  Qtaz

bo to asłuchalny bełkot bez ładu

nie wierzę że wyświetlenia pod takim czymś nabija się inaczej niż farmami kont/botami

Kabel ciota
5 miesięcy temu

Kabel? Ten „raper” co mówi, że jest częścią francuskiego rapu, ale jak szukasz o nim info na francuskojęzycznych stronach to brak wyników. Beka z pozera

Andżej
5 miesięcy temu

Dresiarzy już nie ma, teraz każdy je nosi i o niczym to nie świadczy (poza tym, że jest wygodny i nie chce mu się stroić), bo czasy subkultur się skończyły z 10 lat temu, teraz większość „gimbów” wygląda tak samo, bo wszystko jest ustandaryzowane i zglobalizowane, nie ma miejsca na indywidualność i bunt. Dawne „dresy” by powyjaśniały takich pajaców na osiedlu w momencie, jakby rozłożyli sprzęt do kręcenia teledysku (albo i wcześniej). Nie, żebym za tym tęsknił, no ale generalnie beka z wacków.

Ewcia
5 miesięcy temu
Reply to  Andżej

Teraz są sami sztywniacy w. Obcisłych gaciach z pampersem i botoksem. Weź czytać tego nie mogę.

Prop&Testo Nadkomisarz Policji
5 miesięcy temu

Ciekawe ile dni wcześniej na swojej grupie fejsbukowej sobie pisali „ej chłopaki ale ubieramy się na czarno dobra? Będziemy bardziej groźni haha „, farba do ciuchów wleciała z allegro, żeby stare łachy trochę odnowić.

Midas
5 miesięcy temu

Zamknij pizde cwelu

gal anonim
5 miesięcy temu

Ten pierwszy nawet spoko pomijając całokształt, a ten drugi zaprezentował totalne dno. Kabel bez tiuna i nawijania o jaraniu nie istniałby xd Dzisiejszy rap to totalne dno (pisze o znacznej większości tej sceny), numery które zapadają w pamięć na czas jego trwania, żadnych wartości, totalne zero, nawijanie o cpaniu, chlaniu i ruchaniu. Przesłuchasz takiego numeru raz i starczy, chyba ze jest jakiś wyjątkowy to zapadnie w pamięć na kilka dni. A Kabel? Jakiego ma skila? Nie wiem- jeden -nie wiem – jeden xD raper który jest tak wysoko troche więcej powinien z siebie dać nie sądzisz?

Popularne