Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Miszel z QueQuality łączy siły z Giannim

Posłuchajcie „Freestyle mood pt 2”.

Opublikowany

 

Dziś na kanale QueQuality pojawił się klip do numeru z albumu „No case” – „Freestyle mood pt 2” z udziałem Gianniego, na bicie Premixm’a.

Z końcem kwietnia tego roku, nakładem wytwórni QueQuality ukazał się album Miszela „No Face”. Niespodzianką dla fanów rapera był kolejny, niezapowiedziany, album „No Case”, który pojawił się tydzień po premierze właściwej płyty. Na pierwszym z wymienionych krążków ukazał się m.in „Dres” feat. Kabe, który obecnie liczy przeszło 19 milionów odsłon na YT.

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Byłem w Ciepłocie i mi doplacil
23 dni temu

Chodzenie w tych bluzach to jak ubieranie sie na rynku z podrobami

Yp KRÓL
23 dni temu

Niestety mężczyźni na świecie uwierzyli, że wyzwolenie seksualne da im nieograniczony dostęp do seksu, a tak jest tylko dla top 20%, a reszta co najwyżej może spermić do kobiet. Rozwój internetu pogrzebie też wolność jaką daje mężczyznom drugiego sortu prostytucja gdyż kobiety będą wolały prowadzić erotyczne lajfy albo co zaradniejsze po prostu rozsławiać swoją urodę na instagramie co da im kokretny pieniądz, a sex fizyczny u klasycznych prostytutek wywinduje cenowo do koszmarnego poziomu. Jeszcze 10 lat temu prostytutka kosztowała 150-200 złoty za godzinę przy średnich zarobkach 1500-2000 zł. Wychodziło do 10 razy w miesiącu jak by się wydawało całą kwotę. Obecnie prostytutka kosztuje 500 zł, a przeciętna pensja to 3000-3500 (góra 4000). Wychodzi średnio 6-8 razy w miesiącu. Widać zmieniający się trend. Nadchodzi matriarchat.

xdxdxd
23 dni temu

Dyszel? Nie znam wacka

Hetman Rapu
23 dni temu

Do wanny z cweliskami!!!

Hip hop jest biały.
23 dni temu

Mniej pe.dryl.skie ksywki już mają nawet wykonawcy disco z pola …

rafalala
22 dni temu

był u mnie w wannie

Popularne