Sprawdź nas też tutaj

News

Miuosh: „Jeśli chodzi o autorskie albumy… zamierzam tę przerwę zakończyć w październiku”

Miuosh, Małolat i Mateusz Natali w magazynie WuDoo.

Opublikowany

 

Miuosh / Fot. Marcin Furga

Podczas dzisiejszej audycji WuDoo92 pojawi się dużo barwnych postaci. Połączymy się z Mateuszem Natali, który doda komentarz do pierwszej w historii polskiej gali nagród środowiska hip-hopowego, uwzględniając procentowe głosy na ostatniej prostej tuż przed ogłoszeniem wyników.

W studio usłyszymy również Małolata, który w bardzo szczerej rozmowie opowiedział o zmianie, jaka nastąpiła w przeciągu dwóch dekad na scenie, odniósł się do przyczyn, które miały wpływ na tragiczne okoliczności m.in. Lil Peep’a, Mac Millera czy też wspomniał o kulisach powstania najnowszego albumu.

Zaskoczeniem była informacja o zbliżającym się krążku Miuosha – Niechcący wyszła mi taka najdłuższa przerwa wydawnicza, jeśli chodzi o autorskie albumy… zamierzam tę przerwę zakończyć w październiku –tłumaczy filar Fandango Records.

Raper zdradził, kiedy pojawi się pierwszy singiel zwiastujący album, a także uchylił rąbek tajemnicy dotyczącej gości i klimatu nadchodzącego wydawnictwa oraz szeroko skomentował nadchodzące wydarzenie, na które wysprzedano już ponad 40. tysięcy biletów.

Prowadzący: Aśka Tyszkiewicz, Siwa.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”. Aktualnie skupiamy się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

WuDoo92 już dziś na antenie Polskiego Radia Szczecin lub online WuDooTV.

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Hhh

Oddaj hajs rahimowi

OliwierAniołekKombinator

to ten co go pato wjebało i wysrało bez trawienia ??

Jurekj

Opublikowany 1 dzień temu Przez Sebastian Skajnowski

20:55 7

Popularne