Sprawdź nas też tutaj

News

MIUOSH „POP.” JUŻ W SKLEPACH

Opublikowany

 

Na krążku pojawia się m.in. Kasia Nosowska i Bajm.

Właśnie ukazała się długo wyczekiwana płyta Miuosha – POP. Album jest niezwykle eklektyczny i pełen niestandardowych rozwiązań, dzięki czemu przełamuje schematy myślenia o rapie. Na płycie można usłyszeć m.in. Katarzynę Nosowską, Tomasza Organka, Piotra Roguckiego oraz Bajm.

 

POP. to album, który nie daje się zaszufladkować i wepchnąć w sztywne ramy. Współpraca z artystami z odmiennych muzycznie rejonów – między innymi z Katarzyną Nosowską, Tomaszem Organkiem, Piotrem Roguckim czy zespołem Bajm, zaowocowała powstaniem wydawnictwa bardzo zróżnicowanego. Na poziomie warstwy tekstowej album jest spójny – wszystkie utwory układają się w jedną intrygującą historię, w którą słuchacz zagłębia się już od pierwszego tekstu. Zabawa konwencją i eksperymentowanie zaczynają się na poziomie warstwy muzycznej, za którą oprócz Miuosha i muzyków z FDG. Orkiestry, odpowiadają Michał Fox Król, Smolik, Myslovitz, Maciej Sawoch i Fleczer. Połączenie tak różnorodnych artystycznie doświadczeń gwarantuje słuchaczom prawdziwą muzyczną ucztę.

 

Okładka płyty POP.

 

Praca nad najnowszym albumem była dla mnie czasem eksperymentowania i zabawy konwencją – mówi Miuosh. – Razem z zaproszonymi muzykami staraliśmy się przełamywać schematy i szukać nieszablonowych rozwiązań, które pozwoliły nadać utworom nieoczekiwane brzmienie. W ten sposób powstała płyta, o której z pewnością nie można powiedzieć, że jest standardowym albumem rapowym – dodaje.

 

Album składa się z 11 utworów. Za warstwę muzyczną, oprócz Miuosha i muzyków z FDG. Orkiestry, odpowiadają Michał Fox Król, Smolik, Myslovitz, Maciej Sawoch i Fleczer. Na albumie usłyszeć będzie można również efekty współpracy z zepołem Bajm, Katarzyną Nosowską, Myslovitz i Kasią Gołomską, Piotrem Roguckim, SOXSO czy Tomaszem Organkiem. Autorem wszystkich tekstów jest Miuosh. Za projekt okładki odpowiada Forin.

Płytę promują single: Tramwaje i Gwiazdy z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej, Traffic, wykonywany wspólnie z Piotrem Roguckim oraz utwór Nisko.

 

Tracklista:

1. Nie
2. Neony feat. Soxso
3. Produkcja
4. Perseidy
5. Koniec feat. Myslovitz, itsmisslilly
6. Nisko
7. Tramwaje i gwiazdy feat. Kasia Nosowska
8. Kawa i papierosy feat. Organek
9. Miasto szczęścia feat. Bajm
10. Traffic feat. Piotr Rogucki
11. Tu feat. Soxso

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
qwdeqdw

[img]https://b1.pinger.pl/333fc57427bcd674fbf22e039735bb39/gHERp2w.gif[/img]

brokbrok

MIŁOSZ WACK, POPULISTA, HIPOKRYTA, LAMUS I CWEL. AES I PATOKALIPSA ZJEDLI GO W BEEFIE

VIVEK

WOLAŁBYM ZGUBIĆ TO SIANKO

qwdeqdw2

[img]https://i.pinger.pl/pgr165/b2cfcba40000020053a6501a[/img]

ObozowyKapo

POP? TYLKO RASPUTIN!
ELOSZKA

nie ma bum bap!

Chyba POOP ew POPek

Popularne