Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Miuosh „Powroty”

Gościnnie na albumie pojawia się m.in. Paluch i Natalia Nykiel.

Opublikowany

 

miuosh powroty okładka

Data premiery: 24.01.2020

Trzy lata po premierze albumu „POP” Miuosh wraca z nowym materiałem. 24 stycznia na rynku ukaże się krążek „Powroty”. Ósmy solowy album Miłosza to 10 utworów, które dotykają najważniejszych i najbardziej przełomowych momentów w jego życiu. Napisaną w trasie płytą katowicki muzyk powraca do kamieni milowych swojej muzycznej i prywatnej podróży przez życie i świat – dotyka wewnętrznych problemów, decyzji i deklaracji, rozlicza sam siebie i podsumowuje swoje dotychczasowe kroki i potknięcia.

„Powroty” to album wymykający się kategoriom, łączący to co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć, z tym czego zupełnie się po nim nie spodziewaliśmy. Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś (The Dumplings). Producentem albumu jest Michał Fox Król, który swoim nietuzinkowym podejściem zadbał o nadanie wyraźnego i ostrego brzmienia tej swoistej mieszance rapu, popu, muzyki elektronicznej i rockowej. Preorder można zamówić na www.empik.com oraz www.kulturalnysklep.pl

Jak zawsze ważnym elementem całości są goście, którzy i tym razem świadczą o niezaprzeczalnym poziomie całości – obok gospodarza krążka usłyszymy Melę Koteluk, Natalię Nykiel, Igo, The Dumplings, Mateusza Koniecznego i Palucha. Oprócz poznańskiego rapera, który razem z Miuoshem współpracował już dwukrotnie niemal dekadę temu, reszta gości zaszczyciła jego utwory swoją obecnością po raz pierwszy.

Przedsmakiem płyty jest dostępny już singiel „Powroty”, na YouTube Fandango Records. A już w styczniu ukaże się kolejny singiel zatytułowany „Motyle” wykonany wspólnie z Igorem Walaszkiem znanym z projektu Bass Astral x Igo. W lutym i marcu 2020 Miuosh odwiedzi 16 polskich miast i zaprezentuje materiał z nowego albumu. Bilety są już dostępne w regularnej sprzedaży na www.ebilet.pl.

Tracklista

01.PANIE
02.POWROTY
03.DIAMENTOVA feat. Natalia Nykiel
04.LHOTSE
05.BLCKSTR feat. Paluch
06.POWINNOŚĆ feat. Mateusz Konieczny
07.ANALOG
08.LĘK feat. The Dumplings
09.OMEGA
10.ROK feat. Mela Koteluk
11.MOTYLE feat. Igo

Utwory

  1. Miuosh – „Powroty”

Artykuły

  1. Miuosh i 43 tysiące fanów. Relacja ze „Scenozstąpienia”
  2. Miuosh współpracuje z Allegro

Popularne