Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„W Ciemno” to najnowszy singiel jednego z najpopularniejszych duetów producenckich w kraju – MIYO. W utworze gościnnie pojawił się związany z białostocką sceną rapową (m.in. z zespołem Fabuła) Bezczel, a także Veira, wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów. Teledysk, który w całości został zrealizowany w Berlinie to dzieło współpracującej z grupą ekipy Mortvideo.

Przy okazji warto poinformować, że utwór „Cały świat”, w którym MIYO wspiera jeden z najlepszych raperów młodego pokolenia Young Igi uzyskał status złotego singla. Teledysk do tego numeru został odtworzony ponad 10 mln razy w serwisie YouTube.

Obecnie producenci skupieni są w pełni na dopracowaniu brzmienia oraz nowych produkcjach, które pojawią się na ich debiutanckim materiale zaplanowanym na 2019 rok. 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
szpadel
4 lat temu

beszczel? to ta pijaczyna, która nie szanuje swoich fanów i na koncertach jest napierdolony jak szpadel? nie wiem jak można typiary słuchać, a tym bardziej z nią nagrywać kawałki…

Heensy
4 lat temu

co za cwel teraz kurwa do radia pajac jebany chce isc zeby go puszczali w rmf maxx jebac

14:07 47
4 lat temu
Reply to  Heensy

na eska lata to od przedwczoraj już

Bozia
4 lat temu

to jest gorsze niż gang albanii

Michał Parcie Na Szkło
4 lat temu

Disco Polo. To było pewne, że finalnie da dupy, żeby zarobić hajs. Tak czy saik wzrostu nie kupi. A to życiowy kompleks tego karakana w obcisłych spodniach z dresu co się rusza bardziej pedalsko niż pedał. Tfffu

gej
4 lat temu

pieknie tanczysz Bezczelku Ty ah

Odb
4 lat temu

Ciemno, veira feat. miyo – W bezczel

Popularne