Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„W Ciemno” to najnowszy singiel jednego z najpopularniejszych duetów producenckich w kraju – MIYO. W utworze gościnnie pojawił się związany z białostocką sceną rapową (m.in. z zespołem Fabuła) Bezczel, a także Veira, wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów. Teledysk, który w całości został zrealizowany w Berlinie to dzieło współpracującej z grupą ekipy Mortvideo.

Przy okazji warto poinformować, że utwór „Cały świat”, w którym MIYO wspiera jeden z najlepszych raperów młodego pokolenia Young Igi uzyskał status złotego singla. Teledysk do tego numeru został odtworzony ponad 10 mln razy w serwisie YouTube.

Obecnie producenci skupieni są w pełni na dopracowaniu brzmienia oraz nowych produkcjach, które pojawią się na ich debiutanckim materiale zaplanowanym na 2019 rok.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
szpadel

beszczel? to ta pijaczyna, która nie szanuje swoich fanów i na koncertach jest napierdolony jak szpadel? nie wiem jak można typiary słuchać, a tym bardziej z nią nagrywać kawałki…

Heensy

co za cwel teraz kurwa do radia pajac jebany chce isc zeby go puszczali w rmf maxx jebac

14:07 47

na eska lata to od przedwczoraj już

Bozia

to jest gorsze niż gang albanii

Michał Parcie Na Szkło

Disco Polo. To było pewne, że finalnie da dupy, żeby zarobić hajs. Tak czy saik wzrostu nie kupi. A to życiowy kompleks tego karakana w obcisłych spodniach z dresu co się rusza bardziej pedalsko niż pedał. Tfffu

gej

pieknie tanczysz Bezczelku Ty ah

Odb

Ciemno, veira feat. miyo – W bezczel

Popularne