Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Światło dzienne ujrzała EP-ka stworzona wspólnie przez Młodego i Olka pt. „Bojack Horseman”. Projekt ten został wydany w formie cyfrowej przez Much More Music i jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Bojack Horseman to 7 utworów przenoszących słuchacza w świat ironii i surrealizmu, obserwowany oczami zgorzkniałego autodestruktywnego sceptyka. Kolekcjonera mocnych wrażeń i ciężkich doświadczeń, który widział w życiu już niemal wszystko. Mało co potrafi go zdziwić, a tym bardziej ucieszyć.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesorNauk

„Ten rewir to pieprzony front.” – byś kurwa poszedł do roboty uczciwej to byś kurwa wiedział co to walka o byt syneczku tatusia. Front..Na polskich ulicach. W Neapolu zaraz byś kulke lalusiu wyłapał. Takie słowa obrażają prawdziwych żołnierzy i ludzi na których ulicach na prawde się ginie.

Pan Panowiek

Jiii hel jiii, ehel jii to taki rapowina, hophopowina taki biedny skromny chłopaczyna, ji jel ji oraz ji i ji, taki chłopaczyna z północnego konina, Darowina jiii ehel ji oraz ji i wogole i w szczegole, to taka skromna rapowina , biedna chłopaczyna.

Odsap asap

ProfesorNieuk ty to jesteś jedną z wiekszych pizd jakie się tu wypowiadają, nasluchales się łakow z tuzzy i piszesz o Neapolu hahaha

paluch

co to kurwa syn kstyka i cydżego i surogatki rycha czy co XD

sad

0:30 „jak chcesz dupe to weź sobie ją, albo ją” i pokazuje na swoich ziomków co sie koło niego bujają

Odb

Młopees -„Burdy M”

SAER

Japierdole skąd ci ludzie się biorą xDDD

Kiki

bit do wywalenia

PSKPS2x2

czym chata pogata normalnie jak u escobarahttps://www.youtube.com/watch?v=Ye2YaCEOfvE

PSKPS2x2

oddał bym wszystkie skoki za jeden małysza https://www.youtube.com/watch?v=FYOY_FCPznc

Al5822

Massey kiedyś cie zniszczył rudy śmieciu

14:07 47

23:03 8

Wasz ziom

Młody M na propsie

Popularne