Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Młody West i Siles prezentują „Tak jak nikt”

Kolejny singiel w ramach współpracy z Sony Music Entertainment.

Opublikowany

 

Młody West wraca z nowym utworem, w którym usłyszeć możemy również Silesa. Chwytliwy numer “Tak jak nikt” to kolejny singiel rapera w ramach współpracy z Sony Music Entertainment.

W utworze “Tak jak nikt” gościnnie pojawia się Siles – uważany za jednego z najzdolniejszych raperów młodego pokolenia. Teledysk do “Tak jak nikt” to dzieło jednego z najciekawszych reżyserów nowego pokolenia – Ice Bobo.

“Tak jak nikt” to trzeci oficjalny singiel Młodego Westa od czasu wydania świetnie przyjętego utworu “Izoluję się”, w którym gościnnie pojawił się schafter i numeru “Digital”.

Młody West pochodzi z Warszawy. Hype zdobył dzięki nowoczesnym i unikalnym singlom publikowanym własnymi siłami na swoim niezależnym kanale, gdzie udało mu się zgromadzić tysiące aktywnych subskrybentów. Numery takie jak „100 powodów” czy „Duch” sprawiły, że stał się rozpoznawalny nie tylko w undergroundzie. Zaowocowało to m. in. współpracą z schafterem i Silesem, a także trafieniem do jednej z największych wytwórni muzycznych – Sony Music Entertainment.

 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
PejaTVN
2 dni temu

No faktycznie wkurwiliscie mnie tak jak nikt. Zero skila, pomysłu na siebie tylko kopiowanie gowna od czarnych małp co rozpierdalaja sklepy w imię BLM.

Monokuma
1 dzień temu
Reply to  PejaTVN

Taka jest amerykańska mentalność. Za niedługo sami się nawzajem powybijają.

Mam zakola jak TPS
2 dni temu

MEGA GIGA ŁACZYSKA

Odb
2 dni temu

Głęboki Fist i Silos na spermę prezentują „Sram jak nikt”

Samotny
2 dni temu

Pamiętacie jak pisałem wam o tym że dziewczyna straciła do mnie uczucia? jutro się spotykamy, bardzo zacząłem wierzyć w siebie w końcu i czuje, że jutro będzie czuła do mnie miłość jak nigdy, a co do rady pusi to z analem może wtedy przy następnym spotkaniu nam sie uda haha 🙂 życzcie powodzenia

SKURWYSYN JEBANY
1 dzień temu
Reply to  Samotny

XD

twój stary
1 dzień temu

co za kurwa wyziewy z dupy, odbiorcy tego muszą być bezmózgami

Dollo Popierdollo
2 dni temu

Młody Trans i Spermes prezentują „Anal jakiego nie było”
Kolejny sextape w ramach współpracy Sperm Porn Entertaiment.

JeffOne to marka
17 godzin temu
Antyboomer
1 dzień temu

Czekajcie aż wescior sie wjebie do mainstreamu to bedziecie wtedy mowili jaki to on dobry nie jest XDDDD Stare kurwy wypierdalajcie sluchac peji i nie wchodzcie na ten glamrap bo jedyne co umiecie to narzekać. pzdr

twój stary
1 dzień temu
Reply to  Antyboomer

nasraj se do ryja amebo mainstreamowa

Antyboomer
15 godzin temu
Reply to  twój stary

niestety wy jesteście ameby mainstreamowe i spuszczacie się do oldschoola

twój stary
15 godzin temu
Reply to  Antyboomer

spuszczamy to się twojej starej do ryja w odgłosach autotune’a

YEBAĆ p0lki glamrapowicz nr 1
2 dni temu

Polska – największy cuckoland na świecie, gdzie mężczyźni systemowo są zmuszani do oddawania zasobów na k0biety żyjące ~22 lata na emeryturze. p0lki łączą w sobie najgorsze cechy wschodu oraz zachodu, co sprawia, że życie chłopa poniżej 7/10 to level nightmare here. Żywot niekochanego woła roboczego, brak wsparcia społeczeństwa i wysokie oczekiwania skutkują najbardziej niezrównoważoną proporcją samobójstw NA ŚWIECIE (6.7: 1) oraz 6 miejscem pod względem ilości osób odbierających sobie życie.

Popularne