Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Młody West i Siles prezentują „Tak jak nikt”

Kolejny singiel w ramach współpracy z Sony Music Entertainment.

Opublikowany

 

Młody West wraca z nowym utworem, w którym usłyszeć możemy również Silesa. Chwytliwy numer “Tak jak nikt” to kolejny singiel rapera w ramach współpracy z Sony Music Entertainment.

W utworze “Tak jak nikt” gościnnie pojawia się Siles – uważany za jednego z najzdolniejszych raperów młodego pokolenia. Teledysk do “Tak jak nikt” to dzieło jednego z najciekawszych reżyserów nowego pokolenia – Ice Bobo.

“Tak jak nikt” to trzeci oficjalny singiel Młodego Westa od czasu wydania świetnie przyjętego utworu “Izoluję się”, w którym gościnnie pojawił się schafter i numeru “Digital”.

Młody West pochodzi z Warszawy. Hype zdobył dzięki nowoczesnym i unikalnym singlom publikowanym własnymi siłami na swoim niezależnym kanale, gdzie udało mu się zgromadzić tysiące aktywnych subskrybentów. Numery takie jak „100 powodów” czy „Duch” sprawiły, że stał się rozpoznawalny nie tylko w undergroundzie. Zaowocowało to m. in. współpracą z schafterem i Silesem, a także trafieniem do jednej z największych wytwórni muzycznych – Sony Music Entertainment.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
PejaTVN
7 miesięcy temu

No faktycznie wkurwiliscie mnie tak jak nikt. Zero skila, pomysłu na siebie tylko kopiowanie gowna od czarnych małp co rozpierdalaja sklepy w imię BLM.

Monokuma
7 miesięcy temu
Reply to  PejaTVN

Taka jest amerykańska mentalność. Za niedługo sami się nawzajem powybijają.

Mam zakola jak TPS
7 miesięcy temu

MEGA GIGA ŁACZYSKA

Samotny
7 miesięcy temu

Pamiętacie jak pisałem wam o tym że dziewczyna straciła do mnie uczucia? jutro się spotykamy, bardzo zacząłem wierzyć w siebie w końcu i czuje, że jutro będzie czuła do mnie miłość jak nigdy, a co do rady pusi to z analem może wtedy przy następnym spotkaniu nam sie uda haha 🙂 życzcie powodzenia

JeffOne to marka
7 miesięcy temu
Dollo Popierdollo
7 miesięcy temu

Młody Trans i Spermes prezentują „Anal jakiego nie było”
Kolejny sextape w ramach współpracy Sperm Porn Entertaiment.

Antyboomer
7 miesięcy temu

Czekajcie aż wescior sie wjebie do mainstreamu to bedziecie wtedy mowili jaki to on dobry nie jest XDDDD Stare kurwy wypierdalajcie sluchac peji i nie wchodzcie na ten glamrap bo jedyne co umiecie to narzekać. pzdr

twój stary
7 miesięcy temu
Reply to  Antyboomer

nasraj se do ryja amebo mainstreamowa

Antyboomer
7 miesięcy temu
Reply to  twój stary

niestety wy jesteście ameby mainstreamowe i spuszczacie się do oldschoola

twój stary
7 miesięcy temu
Reply to  Antyboomer

spuszczamy to się twojej starej do ryja w odgłosach autotune’a

Popularne