Sprawdź nas też tutaj

News

Młody Yerba zaskakuje fanów

Szczegóły nowej płyty rapera.

Opublikowany

 

„Odcinanie” to drugi solowy album Młodego Yerby. Artysta świetnie odnajduje się w klimacie post-soundcloudowego emo trapu, a „Odcinanie” jest podsumowaniem jego dotychczasowych osiągnięć. Na album trzeba było czekać dłużej, bo Yerba starannie dopracowywał każdy detal produkcyjny. Artysta postawił na swój wypracowany styl, ale nie brak tu eksperymentów, które wytaczają nową ścieżkę w jego brzmieniu.

Jest to pierwsze wydawnictwo Yerby, które będzie dostępne w formie fizycznej, a preorder jest ściśle limitowany. Premiera albumu odbędzie się 24 lipca 2020 roku.

Okładka

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Syn chenka
2 lat temu

Post soundcloudowy emo trap o kurwa tego jeszcze nie bylo

Czy juz wszystkie masz
2 lat temu
Reply to  Syn chenka

pokEMOny everywhere. Chyba już pora umierać.

Klient Zabarowicza
2 lat temu

Młody Yebaka zaskakuje fanów od tyłu.
Szczegóły czystej pyty rapera.

Odb
2 lat temu

Młody geyba zaskakuje fanów głębokim fistingiem.

Rucham kurwy ewrytajm
2 lat temu

post-soundcloudowy emo trap?? Co to kurwa za wysryw? I co to w ogóle za cwel?

Anal Test
2 lat temu

Młodość Herbaty zasysała fanfary

tylkoPIS
2 lat temu

jezeli ktos liczy, że w w antypolskim tvn cokolwiek sie zmieni, jest naiwny i niczego nie rozumie .TVN jest jedynym na swiecie przedsiebiorstwem, który mimo 4 krotnej zmiany własciciela !!! nie zmienił ani jednego dziennikarza. Jedyna rzeczą która może cos zmienic , jest zmina konstytucji i zmuszenie tvn do płacenia podatków w Polsce. Aktualnie ,ogromne podatkitvn płaci, ale w Luksemburgu. Cały skład ”dziennikarzy” zatrudnionych w tvn , to tez niecodzienna historia. To siec powiązań siegajaca afery FOZZ, matki wszystkich afer. Matka Justyna Pochanke, Dorota Pochanke była główną ksiegowa w FOZZ i siedziała na ławie oskarzonych o niewyobrazalna defraudacje. Niestety, cała konstrukcja FOZZ była taka, że na wiekszość działań,czyli wykupywania polskich długów, odbywała sie bez faktur! Sprawe umorzono. I wtedy z nieznanych dotąd środków POwstał TVN…

Dawid
2 lat temu

Drodzy Glamrapowicze, czy wy też robicie tak, że najpierw cała rodzina się załatwia do toalety a dopiero potem całość spłukuje aby zaoszczędzić na wodzie? Proszę o poważne odpowiedzi.

Pszczelarz
2 lat temu
Reply to  Dawid

Nie mamy toalety. Szczamy przez balkon.

Popularne