Sprawdź nas też tutaj

News

Molesta Ewenement i Parias ponownie w sprzedaży

Wytwórnia Def Jam rozpoczęła sprzedaż legendarnych albumów.

Opublikowany

 

Vienio,Włodi,Pelson jako Molesta

Na stronie defjam.pl/molesta pojawiła się możliwość zamówienia reedycji albumów Molesty Ewenement oraz Pariasu. To wyjątkowa i jedyna okazja, żeby nabyć legendarne hip-hopowe krążki. W ramach tego wydarzenia dostępny jest również pakiet płyt w promocyjnej cenie.

Do tego po raz pierwszy w serwisach streamingowych pojawił się debiutancki album warszawskiego zespołu hip-hopowego Parias, w którego skład wchodzi trzech warszawskich raperów – Włodi, Pelson i Eldo. Na płycie znajdziemy gościnne zwrotki raperów takich jak Małolat, Małpa czy Pyskaty.

 
49 komentarzy
49 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Paź Królowej
8 miesięcy temu

Włodi, wiesz co mówią na mieście, że klimy nie masz nawet w zdezelowanej fieście.
Eldo – Nie osiągniesz sukcesu jak kazika grupa, nawet jeśli zmienisz ksywe z eldo na el dupa
Pelson – ja cię pytam anonimie, ile płyt ty pogoniłeś ?

Rado-RDW Analorgia
8 miesięcy temu
Reply to  Paź Królowej

tylko ze Włodi jeździ Toyotą

Claus von Staufenberg
8 miesięcy temu

parias to pisuar aka bardach

Roler
8 miesięcy temu

A peja to po marokańsku to znaczy bezuzyteczny

Pelson
8 miesięcy temu
Reply to  Paź Królowej

Jedną , mam jeszcze 10 w piwnicy ale nikt niechce, oddam w dobrej cenie chcesz ?

Karol Strasburger
8 miesięcy temu
Reply to  Paź Królowej

Witam Państwa serdecznie w kolejnym odcinku FAMILIADY, ale najpierw jak zwykle anegdotka:

– Czym się różni Polka od gówna?
– Gówno mniej śmierdzi

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Pablo
7 miesięcy temu

Pod każdym artykułem wrzucasz ten spierdolony żart? I sam jedziesz po swojej starej że śmierdzi bo domyślam się że jest Polką…
Tak samo jak twoja babcia,siostra czy ciotka wszysykie one jebia gównem przecwelonym

Mayrissa
8 miesięcy temu
Reply to  Paź Królowej

Chcesz znaleźć sobie kobietę na jedną noc? Wejdź na https://is.gd/uB2aoF

mangoeater
8 miesięcy temu

Parias? To ci, których zjadł Pejka?

Rado-RDW Analorgia
8 miesięcy temu
Reply to  mangoeater

to raczej oni jego

boosd32
8 miesięcy temu

Peja ich rozpierdolił i wysraj w dissie TYLKO PEJa

Tedeka
8 miesięcy temu
Reply to  boosd32

Peja kurwiszon z tvn

EJ TY KOLO
8 miesięcy temu

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

EJ TY KOLO!!!
8 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

TY SOBIE MOŻESZ GIMBIE PIERDOLONY SPRÓBOWAC CO NAJWYŻEJ SEKSU Z PRAWĄ RĘKĄ BEZBEKU JEBANY WYPIERDALAJ WIDZĘ ŻE DUPA JUZ ODPOWIEDNIO PIECZE OD MOICH WPISÓW I KOMENTARZY WŁAŚNIE O TO CHODZIŁO.

EJ TY KOLO!!!
8 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

PRZEPRASZAM WAS MOI GLAMRAPOWI KOLEDZY. OJCIEC DAŁ MI KREDE DO WCIĄGNIĘCIA MÓWIĄC ZE TO HEROINA. WCIĄGNĄŁEM I TERAZ MAM ZWIDY. CHCIAŁBYM ZAROBIĆ CHOCIAŻ STÓWKĘ. CHAPNE MIECZA PIERWSZEMU LEPSZEMU KTÓRY SIĘ PODE MNĄ PODPISZE.

Rafalala
8 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

Hej

EJ TY KOLO
8 miesięcy temu
Reply to  Rafalala

NO HEJ <3

Skurwysyn z Wadowic
8 miesięcy temu

CZY BĘDZIE BONUS W POSTACI FILMIKU NA KTÓRYM VIENIO POKAZUJE Z KTÓRYCH ŚMIETNIKÓW NA ŻOLIBORZU WARTO WYCIĄGAĆ? POZDRO

Andrzej Duda - Twój prezydent
8 miesięcy temu

Witam. Coś mam podpisać?

?????
8 miesięcy temu

Co to kurwa za trzy osiedlowe chujopląty spięte jak baranie jaja?

To TV
7 miesięcy temu
Reply to  ?????

Po lewej i po prawie to dwa małe jajeczka a w srodku to malutki chujek

Kuzynka Agata cz.1
8 miesięcy temu

Historia ta mogła się zdarzyć w tysiącach domów w Polsce. Tak już jest, że w święta dzieją się cuda. To właśnie miało miejsce także u mnie. Miałem wtedy osiemnaście lat i jak każdy chłopak w tym wieku interesowałem się tym, co dziewczyny mają pod spódnicą… ale wracając do mojej historii…

Jak nakazuje tradycja w święta cała moja rodzina zbiera się przy stole. Jednak podczas tych, swoją obecnością zaszczyciła nas jeszcze kuzynka Agata, której właściwie nigdy dobrze nie poznałem, ponieważ była to bardzo odległa rodzina. Pyzatym wiecznie gdzieś się przeprowadzała z rodzicami. Dopiero podczas tych świąt poznałem… jaką jest osobą… Cóż, na pierwszy rzut oka całkiem, całkiem. Nie żaden wieszak a zdrowa, wysoka dziewucha o rudych włosach i zielonych oczach. Może jeszcze wspomnę, że miała nocować u mnie w pokoju z racji posiadania przeze mnie dwóch oddzielnych łóżek.

To, co chcę Wam opisać zaczęło się już przy stole. Oczywiście posadzono mnie obok niej, co miało później przynieść nieobliczalne skutki. Kiedy tak sobie wcinaliśmy świąteczne jedzonko mlaszcząc i siorbiąc ze szklanek Agacie ze stołu spadł widelec. W jednej chwili oboje pochyliliśmy się na krzesłach aby go podjąć z ziemi. Stało się to o tyle szczęśliwie dla mnie, że przypadkiem spojrzałem za dekolt Agacie, która nadal niczego nieświadoma szukała tego nieszczęsnego widelca. Gapiłem się na jej pełne piersi przez pewną chwilę udając że też szukam widelca.

Kuzynka Agata cz. 2
8 miesięcy temu

Gapiłem się na jej pełne piersi przez pewną chwilę udając że też szukam widelca. Trwało to na tyle długo, że zdążyłem poczuć twardniejącego w spodniach ptaka. Od tej pory niecierpliwie czekałem na koniec kolacji.

Kiedy wszyscy goście rozeszli się do swoich domów poszedłem do swojego pokoju nieco odpocząć. Z tego, co zauważyłem rodzice także powoli kładli się spać. Agata udała się do łazienki i brała prysznic. Cała ta sytuacja, jaka zaistniała przy stole nieźle mnie nakręciła. Na wspomnienie tego, co widziałem czułem jak zaczyna mi brakować miejsca w spodniach. Korzystając z okazji, że wszyscy są zajęci swoimi sprawami przymknąłem drzwi swego pokoju i usiadłem wygodnie w fotelu. Rozpiąłem spodnie i wciągnąłem fiuta. Myśląc o piersiach Agaty zacząłem rozładowywać swoje „napięcie seksualne” we wiadomy sposób. Już miałem kończyć, gdy nagle do pokoju weszła Agata. W jednej chwili zaczerwieniła się na widok mojej zabawy.
– …Oj… Przepraszam… – powiedziała speszonym głosem i szybko wychodząc zamknęła drzwi.

Kuzynka Agata cz. 3
8 miesięcy temu

W jednej chwili schowałem miękkiego z przerażenia fiuta i zupełnie nie wiedząc co zrobić dalej siedziałem w fotelu. Nie mogłem uwierzyć, że przyłapano mnie na waleniu konia. Na dodatek zrobiła to moja kuzynka, która ma nocować w moim pokoju. Zastanawiałem się jak przetrwam tę noc. Przecież nie będę w stanie wydusić z siebie słowa. Taki wstyd.

Minęło kilkanaście minut. W tym czasie zdążyłem posłać łóżka, zarówno Agacie jak i swoje. Nie czekając na nią położyłem się spać. Ukrywając twarz pod kołdrą zacząłem wpatrywać się w ścianę.
– Puk, puk
– hmm… tym razem puka… – pomyślałem
– Proszę – odparłem nie odwracając głowy

Po krokach poznałem że weszła Agata. Chwilę pochodziła po pokoju i zaczęła szykować się do snu. Szelest świeżej pościeli oznajmij, że już położyła się spać. Po chwili zgasiła lampkę przy łóżku. W pokoju zapanowała wręcz grobowa cisza.

Nie mogłem zasnąć. Na dodatek bałem się poruszyć. Myśl o przyłapaniu mnie w takiej sytuacji wręcz paraliżowała mnie. Leżałem tak około godziny.
– Śpisz? – nieoczekiwanie spytała Agata przełamując trwającą ciszę.

Kuzynka Agata cz. 4
8 miesięcy temu

Nie miałem odwagi odpowiedzieć że nie. Żadne słowo nie potrafiło się przecisnąć przez ściskane strachem gardło.
– Jeśli nie… – ciągnęła dalej – …to chciałam Cię przeprosić. Nie powinnam wchodzić bez pukania. Nie wiedziałam… że jesteś w pokoju…

Udawałem że śpię i nie słyszę tego co do mnie mówi. Przecież jutro rano jedzie do domu, udam że śpię i nie będę musiał patrzeć w jej twarz. Znów zapanowała cisza. Będąc pewien powodzenia swego planu niemal zasypiałem jednak Agata na nowo rozpoczęła swój monolog.
– Wiesz…ja czasem też to robię – wyszeptała na tyle głośno, że usłyszałem jej słowa.
– Lubię czasem tak się pobawić – opowiadała dalej – To nic złego. Jak chcesz możemy o tym pogadać. Na pewno będzie Ci z tym lepiej.

Co ona wygaduje? – pomyślałem. Mimo tego nadal bałem się powiedzieć cokolwiek. Kolejny raz zapanowała cisza.
– Ostatnio robiłam to w twojej łazience, jak brałam prysznic – ponownie wyszeptała Agata.

Niedowiary, moja kuzyneczka opowiada mi takie rzeczy. W jednej chwili uspokoiło to moje myśli. Postanowiłem podjąć temat.
– U mnie.? Pod prysznicem? – spytałem z niedowierzaniem
– Jednak nie śpisz. Też nie potrafiłabym gdyby mnie ktoś przyłapał. Tak pod prysznicem. – potwierdziła stanowczo
– Myślałem, że robią to tylko faceci.
– Jak widzisz… nie tylko…

Kuzynka Agata cz. 5
8 miesięcy temu

Nagle przez malutką szparę pod drzwiami wdarło się światło z przedpokoju. Najwyraźniej nie wszyscy jeszcze spali. Aby nikt nie usłyszał tematu naszej rozmowy Agata zaproponowała abym położył się obok niej. Faktycznie, odległość między naszymi łóżkami nie pozwalała na swobodną rozmowę.
– Chodź do mnie. Nie będziemy krzyczeć do siebie na takie tematy. Jeszcze ktoś nas podsłucha i dopiero będzie jazda. – zaprosiła Agata jednocześnie podsuwając się pod ścianę i podnosząc kołdrę. Mimo panujących ciemności miałem wrażenie, że zobaczyłem jej uda. Kolejny raz zaczęło uderzać mi do głowy. Zgodziłem się i już po chwili leżeliśmy razem w jednym łóżku.
– Pierwszy raz mówię o takich sprawach z kimkolwiek – tłumaczyła – w dodatku strasznie mnie nakręcają takie zabawy. Robiłam to już w wielu śmiesznych sytuacjach i miejscach. To prawie jak hobby – żartowała

Z niedowierzaniem słuchałem tego co mówiła. Potem ja opowiedziałem jej nieco o swoich wyczynach w tej dziedzinie. Jak się okazało żadne z nas jeszcze tego nie robiło. Gdy skończył się temat zapanowała cisza. Leżeliśmy tak dłuższą chwilę. Niespodziewanie Agata spytała szeptem:
– Mogę go dotknąć?

Tym pytaniem zupełnie mnie zaskoczyła. Nikt jeszcze mnie o to nie poprosił, więc nie wiedziałem jak zareagować. Jednak zgodziłem się. Już po chwili poczułem jej rękę, która delikatnie wsuwa się pod moje slipy.
– Czekaj pomogę Ci – powiedziałem po cichu i ściągnąłem z siebie bieliznę.

Kuzynka Agata cz. 6
8 miesięcy temu

W jednej chwili Agata przystawiła dłoń do mojego fiuta. Zaczęła go delikatnie macać na całej długości.
– Podoba Ci się?

Jedyne dźwięki, jakie mogłem w tej chwili wypowiedzieć to mruknięcie z zadowolenia.
– Przynieś latarkę chcę go zobaczyć – zaproponowała, a ja czym prędzej podbiegłem po nią do szuflady. Agata wzięła ją do ręki i zaczęła świecić nią pod kołdrą. Teraz oboje mogliśmy patrzeć na to co robimy.

Agata leżąc na boku ponownie zaczęła mnie pieścić. Chwilę delikatnie podrapała mnie po jądrach a potem wzięła do ręki fiuta. Poczułem jak w jej dłoni staje się coraz twardszy. Kiedy już na dobre stanął w jej dłoni, zaczęła robić ręką szybkie ruchy tak jakby to ona mi waliła. Niesamowite jak szybko poruszała się jej ręka. Nie trzeba było długo czekać na…
– Czekaj odchylę kołdrę, bo zaplamimy pościel – powiedziałem ostatkiem sił powstrzymując wytrysk.
– Tyle się starałam a ty chcesz to wywalić na siebie – powiedziała Agata – podsuń się i spuść mi się na brzuch. Mówiąc to podciągnęła nocną koszulkę i skierowała mojego fiuta na siebie. Kilka szybkich ruchów i całe nasienie wytrysnęło na jej ciało. Sperma zaczęła spływać po jej brzuchu. Część nawet zalała jej pępek i utworzyła śmieszne białe jeziorko. Agata puściła mojego ptaka i zaczęła rozcierać na sobie spermę.
– No wiesz… tak się spuścić na dziewczynę… – zaczęła grymasić ze śmiechem
– Teraz ty mi zrób – dodała…

Kuzynka Agata cz. 7
8 miesięcy temu

A już myślałem, że mi tego nie zaproponuje. Położyłem drżącą rękę na jej biodrze i stamtąd powoli wsuwałem ją pod majtki. Nie jakieś tam wymyślne stringi tylko zwykłe bawełniane majteczki. Zacząłem przesuwać ją w kierunku cipki. W pewnej chwili poczułem że dotykam czegoś miękkiego.
– Widzę że nie golisz…
– Tak jak ty – odparła

Przez chwilę bawiłem się jej włoskami, zakręcałem je wokół palca i głaskałem. Potem zacząłem dalej wsuwać rękę w kierunku krocza. Poczułem pod palcami ciepło i wąziutki rowek. Delikatnie wsunąłem w niego jeden z palców. Agata drgnęła i cichutko zamruczała z rozkoszy, po czym uniosła lekko nogę. Teraz mogłem całą dłonią masować i pieścić jej cipkę. Moja ręka zaczynała robić się coraz bardziej wilgotna od soczków Agaty. Znów wsunąłem palec w ten rowek aż poczułem malutkie zgrubienie. Zacząłem drażnić je palcem, co bardzo spodobało się Agacie, bo zaczęła poruszać się w rytm moich pieszczot.
– Wsadź palec… – zaproponowała

Zacząłem szukać jej dziurki. Po chwili pod palcami poczułem wgłębienie, w które delikatnie wsunąłem jeden z palców. W środku była ciepła i wilgotna. W dodatku jej cipka szczelnie przylegała do palca. Zacząłem robić ruchy jakbym chciał ją tym palcem przelecieć.

Kuzynka Agata cz. 8
8 miesięcy temu

– Szybciej, szybciej – poganiała, a ja coraz szybciej wsadzałem i wyciągałem palec z cipki. Nagle Agata ścisnęła nogi zamykając w cipce mój palec. Poczułem jej skurcz a z ust Agaty wydał się cichy okrzyk.
– Już? – spytałem
– Już. Byłeś świetny. Naprawdę robiłeś to pierwszy raz dziewczynie? – dopytywała się przekornie Agata.

Po tej zabawie leżeliśmy przez chwilę w ciszy. Nawet nie docierały już do nas żadne odgłosy z przedpokoju, co oznaczało, że wszyscy poza nami już spali. Kiedy nieco uspokoiły się nasze oddechy Agata ponownie rozpoczęła rozmowę.
– Mam ochotę na jeszcze. Mam nadzieję, że ty też?
– No pewnie że tak. Co teraz będziemy robić? – spytałem
– Poliżesz mnie po cipce?
– O niczym innym nie myślę…
– Stanę na czworaka i wypnę zadek a ty zaczniesz mnie lizać od tyłu tak jak robią to zwierzątka.

Powoli stawaliśmy się coraz bardziej rozluźnieni i traciliśmy wszelkie opory wględem tego co robiliśmy. Już nawet nie musieliśmy obawiać się tego, że ktoś wejdzie do pokoju, dlatego zapaliłem nocną lampkę. Postanowiliśmy zabawić się przy świetle.

Agata wyszła spod kołdry i stanęła na niej na czworaka. Zgięła ręce w łokciach i wysoko wypięła tyłek. Taki widok ponownie spowodował, że mój fiut stał na baczność. Usiadłem za nią tak, by mieć przed sobą jej cipę. Najpierw ściągnąłem z niej majtki, które we wiadomym miejscu były mokre. Zacząłem przyglądać się dziurkom Agaty.
– Liż! – popędziła mnie

Kuzynka Agata cz. 8
8 miesięcy temu

Nie zwlekając oparłem dłonie na pośladkach delikatnie je rozsuwając. Zbliżyłem twarz i zacząłem lizać. Dokładnie od góry do dołu, cała powierzchnią języka aż poczułem łaskotanie jej ciemnych włosków. Jej cipa zrobiła się tak wilgotna, że mój język zaczął się na niej ślizgać. Poczułem lekko słonawy smak. Nie przypuszczałem, że tak to może smakować.
– Błagam wsadź język w cipkę – prosiła

Tak też zrobiłem. Mocno wtuliłem się miedzy pośladki i jak najgłębiej wcisnąłem język. Zrobiłem nim kilka szybkich ruchów aż Agatą wstrząsnął kolejny tego wieczoru orgazm. W międzyczasie sam chwyciłem za swojego fiuta i zacząłem się onanizować. Niemal równocześnie z orgazmem Agaty wystrzeliłem białą salwą, która spadła na jej stopy.
– Nie mów że spuściłeś się mi na stopy… – powiedziała Agata spoglądając na ściekające po jej kostkach nasienie – Jak tak dalej pójdzie będę cała w twojej spermie. – żartowała

Jeszcze raz liznąłem ją po cipce w podzięce za ten wytrysk. W tym czasie w mojej głowie zaświtała pewna myśl.
– Siedziałaś dziś na sedesie?
– Czyżbyś myślał o tym samym co ja? – z niedowierzaniem spytała Agata – Tak… siedziałam. Ale czekaj wezmę jakiś krem z torby.
– Daj, nasmaruję Ci troszkę dziurkę. – zaproponowałem

Kuzynka Agata cz. 9
8 miesięcy temu

Wycisnąłem troszkę kremu na palec i zacząłem smarować nim „kakaowe oczko” Agaty, która kolejny raz wypięła się w moją stronę. Delikatnie zacząłem wsuwać palec w jej tyłek. Początkowo z trudem dało się go wcisnąć jednak odrobina kremu zrobiła swoje. Poczułem, że Agata również nieco się rozluźniła i mój palec swobodnie poruszał się w jej dziurce. Nie sądziłem, że wsadzanie dziewczynie palca w tyłek może być aż tak podniecające. Kolejny raz dostałem erekcji. Nawet Agata zaczęła mruczeć…
– Już? Połóż się na pleckach a ja spróbuję na nim usiąść i wbić go w dupę. – rzekła z niekrytą radością.

Kiedy się położyłem Agata stanęła nade mną w rozkroku mając mnie między swoimi nogami. Przykucnęła, wzięła do ręki fiuta i zaczęła nakierowywać go na swoją dziurkę. Chwilę poocierała nim o swoją cipkę jednak poczułem, że zaczyna na nim siadać. Bardzo powoli wdzierałem się w jej tyłek. Agata co jakiś czas podnosiła się i ponownie siadała na nim aby rozgrzać otworek. Z pomocą kremu po pewnym czasie niemal cały fiut schował się w jej tyłku. Agata dosłownie siedziała na mnie całym swoim ciężarem. Nigdy nie zapomnę tego widoku, jej cipka ocierała się o mnie a fiut znikał w drugiej dziurce.
– Jesteś mój – zaśmiała się – Teraz mi powiedz, o czym myślałeś waląc konia. Wiem że o mnie, ale o czym dokładnie?
– Jak schylałaś się po widelec zajrzałem Ci z dekolt…
– Tak Cię napaliły moje cycki? To masz obejrzyj je sobie…

Kuzynka Agata cz. 10
8 miesięcy temu

Mówiąc to Agata zdjęła z siebie koszulkę. Zajęty wcześniej obrabianiem jej cipki zapomniałem, że dziewczyny mają jeszcze biust. Czas to nadrobić – pomyślałem. Kiedy Agata siedziała na moim fiucie ja bawiłem się jej piersiami.

Powoli zaczęło nas brać zmęczenie. Czułem też, że za chwilę będę miał kolejny tej nocy wytrysk.
– Teraz nie dam Ci się na mnie spuścić. – ostrzegła Agata zaczynając coraz szybciej mnie ujeżdżać. Zaczęła wręcz na mnie podskakiwać z takim wyczuciem, że ani na chwile nie wypuszczała mnie z tyłka.
– Powiedz kiedy… – poprosiła

Myślałem, że na chwilę przed wytryskiem zejdzie ze mnie, jednak stało się inaczej. Kiedy powiedziałem że strzelam Agata z całej siły usiadła na mnie i nie mając innego wyjścia spuściłem się jej w tyłek. Agata odchyliła się nieco do tyłu. Podniosła się i ześlizgnęła z mojego fiuta.

Chwilę porozmawialiśmy o naszych doznaniach, po czym każde z nas wróciło do swego łóżka. Od tej pory Agata często u mnie gości. Także ja często ją odwiedzam. Zawsze kończy się to kompletnym wyczerpaniem organizmu.

Julia
8 miesięcy temu

Widzę, że poprawiłeś błędy o których Ci wczoraj pisałam. To chyba najlepsze jak do tej pory z Twoich opowiadań. Czekam na następne :)))

wYCHOWANY
8 miesięcy temu

Jak byłem mały to miałem taki wiklinowy kosz a w nim wszystkie zabawki typu klocki itp tata po pijanemu w ciagu był i cos mu sie Pojebalo i któregoś wieczoru zejszal sie do tego kosza na zabawki bo myślał chyba ze to kibel. Wtedy nie rozumiałem, ze on zamanifestował w ten sposob sprzeciw przeciwko koncerna wykorzystującym ludzi za dolara dniówki. Jestem wdzięczny za dobre wychowanie. A propo rapu i tego artykułu.. nie wypowiadam sie bo nie znam.

EJ TY KOLO
8 miesięcy temu
Reply to  wYCHOWANY

TWÓJ PRZYNAJMNIEJ NASZCZAŁ DO KOSZYKA, MÓJ ZLEWA SIĘ NA MNIE.

tak ten
8 miesięcy temu

włodi to trn co miał w domu karaluchy?

Odb
8 miesięcy temu

Molestujący ewenement i Parias ponownie w wannie

EJ TY KOLO
8 miesięcy temu

A KTO TO KURWA JEST TA MALESTA , WYPIERDALAĆ Z TYM FRANCUSKIM RAPEM KURWA Z PARYŻA , TYLKO POLSKI RAP NA POLSKIM PORTALU REDAKTURY JEBANE

EJ TY KOLO
8 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

A TAK W OGÓLE TO SIORBAŁEM RAFALALI KNAGĘ ŚWIEŻO WYJĘTĄ Z CZEKOTUBKI BELMONDA, MMMMMM CZEKOLADOWA PYCHA

Pose£jdon*e
7 miesięcy temu

+kąmentchash

Prawda
6 miesięcy temu

01:45 7

Opublikowany 2 miesiące temu 22 maja 2020 Przez Redakcja

Elton
5 miesięcy temu
EJ TY KOLO
8 miesięcy temu

JESTEM ZOOFILEM I LUBIE RUCHAC MOJEGO PSA,E TAK NSJ BARDZOEJ TO LUBIE ROBIC LACHY WSZYSTLIM BIAŁOSTOCKIM MENELOM, KOCHAM RAFALE I WANNE

Karol Strasburger
8 miesięcy temu

Witam Państwa serdecznie w kolejnym odcinku FAMILIADY, ale najpierw jak zwykle anegdotka:

– Czym się różni Polka od gówna?
– Gówno mniej śmierdzi

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Łonowy Barber
8 miesięcy temu

Żadna kobieta z zachodu nie chce obszczanego budowlańca alkoholika czyli typowego Polaczka. Tylko Polki mają na takich cierpliwość. Gdyby nie Polki to Polacy ruchaliby sobie rączki.

EJ TY KOLO
8 miesięcy temu

MOJA STARA TO KURWA

krysztalowyksiaze
8 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

coś w tym jest

krysztalowyksiaze
8 miesięcy temu

moja też, może jesteśmy braćmi?

Popularne