Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Moli z SBM wydaje debiutancką płytę – singiel i data premiery

Zobaczcie klip „Złe Towarzystwo”.

Opublikowany

 

Moli jest prawdopodobnie jedynym polskim raperem, który z czystym sumieniem może mówić, że w jednej ręce trzyma mikrofon, a w drugiej karabin i nikt nie zarzuci mu braku autentyczności. Zawodowy żołnierz w stopniu szeregowego, ale doświadczony przez życie jak niejeden weteran, wydaje swój debiutancki album, by tytułowe spadające gwiazdy zamienić w spełnione marzenia. W sieci jest już dostępny pierwszy singiel promujący wydawnictwo: “Złe Towarzystwo” z gościnnym udziałem Kuqe 2115.

Debiut Moliego zatytułowany “Jak spadały gwiazdy” to wzruszająca, momentami brutalna i obrazoburcza historia wrażliwego i zagubionego chłopaka mierzącego się z ponurą rzeczywistością Polski “B”, z której chce się wyrwać. Droga do wymarzonego kontraktu płytowego i pierwszego legalnego wydawnictwa wiodła go przez przestępczy półświatek, nieudane związki i zawiedzione zaufanie, co w konsekwencji doprowadziło do poważnych problemów z używkami oraz trwałego uszczerbku na zdrowiu psychicznym i fizycznym. Moli poznał smak krwi, zapach szpitalnej pościeli i prawie dotknął nieba, choć akurat w jego przypadku oznaczało to bycie o krok od śmierci. Z samego dna na powierzchnię wyciągnęły go ręce rodziców i przy ich wsparciu zdecydował się na wstąpienie do wojska, gdzie początkowo wieloletnie kompleksy i lęki zwykłego chłopaka z Inowrocławia tylko się pogłębiły. Z biegiem udało mu się znaleźć w sobie siłę do zerwania ze starym, w wielu aspektach przepełnionych patologią życiem, oraz motywację do odmienienia swojego losu, a sen o karierze muzycznej wreszcie się ziścił. Na pierwszej płycie Moliego wesprą wokalnie White 2115, Kuqe 2115, Cooks oraz Janusz Walczuk i Floral Bugs – niedawno ogłoszeni Młodymi Wilkami 8. edycji akcji organizowanej przez portal Popkiller.

Pierwsze wydawnictwo Moliego to opowieść o pogoni za marzeniami i nieustannej walce o lepsze jutro, w której największą przeszkodę może stanowić sam człowiek i podejmowane przez niego decyzje. To płyta dla każdego, kto boryka się z brakiem wiary we własne możliwości, dodatkowo potęgowanym przez negatywny wpływ otoczenia. “Jak spadały gwiazdy” to także dowód na to, że dzięki ciężkiej pracy i wsparciu najbliższych można osiągnąć zamierzony cel. Popatrz na okładkę i pomyśl życzenie.

17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Cyganskakurewka
1 rok temu

Niech nie swiruje komandosa bo był zwykłym trepem a wyjebali go z woja po roku bo buty kradl cwelisko

Odb
1 rok temu

Moli jest prawdopodobnie jedynym polskim raperem, który z czystym sumieniem może mówić, że w jednej ręce trzyma kutasa, a w drugiej kutasa

pacino aldente
1 rok temu

molly ft kukiel pokazuja swoje debutanckie owlosenie na pizdach

Andżej
1 rok temu

Powiedzmy, że rozumiem uliczników i patusów, którzy biorą sobie do klipu kolegów: ot prymitywna forma pokazania „siły”, mam kolegów, moi koledzy są groźni, przypakowani, wytatuowani, nie podskakuj (chuj, że to zazwyczaj zbiór przpadkowych „znajomych znajomego”, którym się zapłaci albo rzuci koszulką i płytą, a rzeczony raper nawet się z nimi nie zna). Ale po kiego chuja robią takie akcje takie normiki i zwykłe lamusy, jak ten z powyższego newsa? Pozornie mają trochę więcej rozumu, niż typowy Sebix, inna sprawa, że ich banda chuja raczej bawi, niż robi wrażenie, więc powtórzę: co to ma na celu?

Społeczność glamrapu
1 rok temu

To jest już kurwa przesada co ten Solar wyprawia. Wynajduje ciągle to głupszych chujów do szczania na zadupiach. Mówi „mordo, masz śpiewać tak jak Ci powiem, robić tak jak Ci powiem, tu masz też napisane co mówić w wywiadach i dostaniesz za to 5% zarobionego hajsu he he he”. Gorszy żyd nawet od Sokoła.

Kurwa, ten cały Moli ma kamizelkę i spodnie wędkarskie, niby jest żołnierzem, a piszą, że ma uszczerbek fizyczny i psychiczny?? Czy was pojebało z tymi farmazonami?? Pewnie stary żeby go ratować przed zaćpaniem się dopalaczami wsadził po znajomości na magazyn lub do pralni w swojej jednostce. Karabinu to ten kretyn nigdy do ręki nie dostanie bo jest za głupi i ide o zakład, że przy pierwszej okazji by siebie albo kogoś postrzelił. Zwykły trep, plecak i palant, który razem z resztą tej chujowej wytwórni powinien co najwyżej kible szczoteczką do zębów szorować.

Do tego „nieudane związki” bo rzuciła go 2 razy dziewczyna w gimnazjum. Ja pierdole, to jest już przesada.

P.S. Jebać Ciepłote.

Stary dzyndzel z Wałdowa
1 rok temu

Kurwa co to jest? brakuje kategorii bekowo na takie newsy

Internaziomal
1 rok temu

Tranzol wydaje debiutancką płytę – singiel i data premieryZobaczcie klip „Spedalone Towarzystwo”.

Odb
1 rok temu

Pierdoli z BDSM wydaje debiutancką sextaśmę – scenka i data premiery

NIGGER
1 rok temu
Reply to  Odb

Ten kurwa zmartwychwstał

Odb
1 rok temu

Pierdoli z BDSM wydaje debiutancką sextaśmę – scenka i data premiery

tede.flac
1 rok temu

ale pedaliada – jakiś kurwa mol i przydupas bedopsa

DON DESTA KOKAINA?
1 rok temu
QUEBONAFIDENT
1 rok temu

Moli Moli ruchany w dupę do woli

Profesor_Nauk
1 rok temu

Wnoszę do redakcji o specjalny niedzielny news o tytule Roast Profesora_Nauk. Użytkownicy się tego domagają. A ludzie to część tego portalu. Pozdrawiam!

siorka
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

mam nadzieje ze glamrap zniknie z sieci po tym zacnym wydarzeniu

Jebac
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Nikt na to nie czeka. Chyba cie pojebalo. Ty roastujesz sie codzienie rano jak sie okazuje ze jeszcze zyjesz i nie zdechles we snie. Kulminacja roastu to jak idziesz do kibla i popatrzysz sie do lustra. A wisienka na torcie twojego roastu to to, ze kazdy ma w ciebie wyjebane, nawet twoi rodzice. I szukasz atencji i poklasku na portalu o mlodych gejach i tranzolach swoimi gowno-bezbek wpisami.

Cyganskakurewka
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Q&A lepsze by bylo

Popularne