Sprawdź nas też tutaj

News

Nowy festiwal na mapie Polski. Zagrają: Bałagane, Alcomindz czy Young Igi

Bilety trafiły już do sprzedaży.

Opublikowany

 

fot. instagram/youngigiyi

Moonstival to zupełnie nowa inicjatywa ze strony Agencji The Moon. Pierwsza edycja odbędzie się już niebawem, bo 20 października w warszawskim klubie Proxima. Organizatorzy trzymają nas w napięciu i artystów odkrywają raz na jakiś czas. W chwili obecnej wiemy już, że na scenie pojawią się topowi raperzy z kraju, czyli między innymi Young Igi, Kaz Bałagane, Kabe, Alcomindz oraz dwóch tajemniczych, o których za pewne dowiemy się niebawem. Samą rolę prowadzącego otrzymał polski redaktor i komentator hip-hopowy Kuba Stemplowski.

Jak komentują organizatorzy: – Wydarzenie te, to przede wszystkim zbiór najlepszych artystów z całej Polski. Bilety można zakupić w internecie poprzez usługę Going lub stacjonarnie w każdym oddziale Emipka. Cena jednego, normalnego biletu to koszt 80 złotych. Sama Impreza rozpoczyna się około godziny 17, natomiast planowana godzina zakończenia to około 02:30 w nocy.

Na miejscu będziecie mogli spotkać się z naszymi ludźmi z GlamRap.pl. Osobiście będę prowadził relację z tego wydarzenia na Instagramie GlamRapu.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Piętaszek z wyspy kanibali co pali i w dupe wali

Czyli kolejny zlot narkomanów, dewiantów i życiowych wykolejeńców. Drodzy rodzice, od czasu do czasu sprawdzajcie czego słuchają wasze dzieci.

JurnyStefan

Nie wiem jak dzieci, ale na ten przykład matka ProfesooraNauk słucha każdego, kto zaświeci jej dwuzłotówką przed tym obleśnym śmierdzącym ryjem.

SYN TEDEGO

„zbiór najlepszych artystów z całej Polski”
XDDDDD
BTW alcomindz w ogóle istnieje?

Sikam na stojąco

Koldi: „Mam gruby plan odbudować alkomidz”

Odb

Nowy festyn na mapie Polski. Zagrają: Gałgane, Analmindz czy Young Peja

Sentino

Bałągan to co najwyżej zagra w pierdlu na fujarce ziomkow spod celi

Piętaszek z wyspy kanibali co pali i w dupe wali

Albo będzie rozmawiał na migi z chujem klawisza hehe

JurnyStefan

Opierdolić to coś z obrazka na łyso, zamiast kiepa wsadzić psiego kutasa do mordy, wybić jedno szkło w okularach i pyk! wypisz wymaluj stara profesorka

Innertia

Z ostatniej chwili: cydży umarł. Zmarł wykrwawiając sie przez odbyt.

Ooor23

Popularne