Sprawdź nas też tutaj

News

Możesz zostać wspólnikiem Liroya. Raper wyemituje akcje o wartości 4,5 mln zł

Każdy może zostać inwestorem w nowym biznesie Liroya.

Opublikowany

 

2 czerwca marka LiRoyal stworzona przez Liroya wyemituje akcje w ramach emisji crowdfundingowej o łącznej wartości 4,5 mln zł. Każdy będzie mógł zostać inwestorem bowiem akcje będzie można kupić przez portal crowdfundingowy

Jesteśmy uśpioną potęgą. Patrząc na to, jak duże jest zainteresowanie naszym biznesem, podejściem rolników do upraw, jak wzrosły dopłaty do konopi, widać, jakie mamy możliwości. – przekonuje w rozmowie z money.pl Piotr Liroy-Marzec.

Piotr Liroy-Marzec, January Ciszewski oraz Maciej Sagal

W latach 70-tych Polska była potentatem w produkcji konopiTeraz jest dobry moment, aby wrócić na tę drogę, jest potencjał. Legislacja na wielu poziomach została dostosowana, wciąż dość dynamicznie się zmienia, mam nadzieję, że zamkniemy rok z kolejnymi ważnymi zmianami. – wyjaśnia.

Spółka rapera zapowiedziała, że jej celem będzie wypłacenie pierwszej dywidendy w 2023 roku.– Od zawsze wspierałem akcje edukacyjne i propagatorskie związane z konopiami. Działam z wieloma organizacjami m.in. na rzecz odbudowy rynku konopnego w Polsce. W Sejmie zajmowałem się legislacją, dzięki czemu udało się wprowadzić pewne zmiany. Teraz przyszedł czas na to, aby pod własną marką dostarczyć na rynek produkty najwyższej jakości. – mówi Liroy.

21 komentarzy
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesoooooooooor Trapppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuuuu
1 rok temu

Kolejny intensywny dzień na spawarce za mną. Rurki spawane jak ta lala. Idę Teraz zjeść pasztetowej z ciabatą z Lidla nawet nie wiecie co to. A wy jak tam biedaki jeździcie dhlem i rozwozicie paczki nawet mi was nie żal.

drań
1 rok temu

Rurki to Ty spawałeś swoim kumplom z roboty

Mirek
1 rok temu

Marihuana bez thc. Brawo

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  Mirek

Typowy ograniczony polak patus

drań
1 rok temu

Ciekawe czy Paluch kupi akcje

AzbeST
1 rok temu

Co ta jest ta konopa?! Nie ufajcie tym ludziom. W środku jakiś napuchnięty Janusz, on nie zna uczciwości. Po prawej nowobogacki jeleń, myśli, że szybko pomnoży. Z lewej jebany Hałabała, od Alboomu nie zrobił nic pożytecznego (nie żebym uważał promocję rapu w Polsce za takowe), ani nie zarobił żadnych poważnych pieniędzy. Gdyby tak było ,nie potrzebowałby nikogo do spóły! Wszystko czego dotknął było porażką… Spójrzcie na te ryje i nie dajcie się nabrać!

Nie wiem po co tutaj o tym piszę, jak tu wchodzą głównie „najwięksi bogacze kraju”, którzy mają tyle, że nie chcą już nawet majątków mnożyć, albo absolutne gołodupce!

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  AzbeST

Żebyś ty chociaż kurwa wiedział o czym mówisz głupcze. Przeczytaj parę książek zamiast tutaj pisać i przede wszystkim zacznij o siebie dbać, bo morfologia pewnie leży jak twój kutas, który nie może wstać.

AzbeST
1 rok temu
Reply to  Prop&Testo

Książki czytam 2 na miesiąc, to jedno z założeń na życie odkąd skończyłem lat 15. Ze wzwodem nie mam problemów, a krew badam raz na 2 miesiące – profilaktycznie. Nie wiem w zasadzie o co właściwie ci chodzi, panie mądry…

Andrzej
6 miesięcy temu
Reply to  Prop&Testo

Kto to jest AZBEST?

DonPatus
1 rok temu

Podobno za 5mln możesz się wjebac do wanny razem z Belmonda stara, LeeRoyem I oychem penisem jako ich wspolas

Andrzej
6 miesięcy temu
Reply to  DonPatus

Kto to jest ten Azbest?

Prop&Testo
1 rok temu

Yo skurwysyny, wy głupie kutasy, wy kurwy jebane, wy dwa madasy. Poznań Jeżyce wy głupie chuje, wy głupie kurwy, księża i burżuje. Poznań, Poznań Grunwald i Jeżyce to dwie najbardziej pojebane dzielnice, Jeżeli tu wejdziesz ty głupi chuju to musisz wiedzieć że tu nie żartują. Liroy, Liroy ten jebany motherfucker może mi skoczyć na snaka zwierzaka, Ta Jego rozjebana kielecka ekipa- może szukać gówna na poznańskich śmietnikach! Jeżeli się pokażesz ty jebana kurwo, będziesz miał mordę obitą równo, nasze Giwery rozpierdolą Ci maskę a kieleckie świnie obciągną Ci laskę. Twoja żona kurwa jest jebaną penerą, ciągnie chuja wszystkim poznańskim gangsterom. W tym momencie chciałbym kurwa pozdrowić, Wszystkich naszych braci którzy pierdolą Liroy’a i Całę jebane obskurnie śmierdzące, rozjebane Kielce Tą jebaną prymitywną dziurę w której śmierdzi gównem Więc pierdolę tego jebanego pozera Liroy’a I pozdrawiam wszystkich prawdziwych bossów.

Gienek plutycz
1 rok temu
Reply to  Prop&Testo

Liroyek liroyek kupa gówna mały gnojek

Listonosz
1 rok temu

To juz bym wolał kredyt we frankach zainwestować w bitcoina niż kupić akcje od tych Januszy biznesu.

YO..
1 rok temu

21:05 29

Opublikowany 2 godziny temu 1 czerwca 2021Przez Mariusz Jop

Popularne