Sprawdź nas też tutaj

News

Mr. Polska biega po mieście jak „Subway Surfer”

Nowy singiel z udziałem gościa.

Opublikowany

 

Po hicie Złote Tarasy, który zdominował polskie stacje radiowe i serwisy streamingowe, Mr. Polska powraca z nowym utworem.

„Subway Surfer” to kawałek stworzony we współpracy z Frank Leenem, młodym wokalistą i gitarzystą. Za produkcję nagrania odpowiada Abel De Jong.– Byłem akurat w Warszawie, napisałem do Frank Leena, żebyśmy zrobili coś świetnego razem. Poszliśmy do studia i pierwszy utwór, który nagraliśmy, to był właśnie Subway Surfer. Kliknęło od razu, podczas nagrań był mega vibe – stworzyliśmy bit, zaczęliśmy pisać tekst, śpiewaliśmy – tak właśnie powstał nasz wspólny numer – mówią o nowym singlu Mr. Polska i Frank Leen.46 komentarzy
46 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
KRÓL gr Yp
1 miesiąc temu

Miało być krócej, ale jakoś tak miałem wenę wyrzucić z siebie żale ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dajcie znać, czy też obserwujecie to w swoim otoczeniu, czy to ja za bardzo przesadzam (może nie jest AŻ tak źle?)
* * *
Związek z atrakcyjną kobietą, z perspektywy dzisiejszego młodego mężczyzny, to piękna sprawa: już samo bycie w nim, w dzisiejszym świecie pełnym kawalerów, to ogromne wyróżnienie! Piękna kobieta, z którą się całujesz, kochasz, tulisz – i to całe 10-15 min dziennie!
Reszta czasu to nieustanny zaplerdol – praca po godzinach, w weekendy czy na delegacjach, bo dzisiejszej kobiecie pieniędzy zawsze jest „za mało”. Po pracy to wiadomo, facet musi zająć się domem – jak nie jakieś drobne naprawy czy sprzątanie i gotowanie, bo nowoczesne kobiety już tego nie robią, to pomoc w zaku0pach, bo przecież kobieta nie będzie dźwigać. Można co prawda jedzenie zamawiać a sprzątanie komuś zlecać, ale wtedy trzeba yebać jeszcze więcej godzin, żeby pod koniec miesiąca nie paść z głodu.

KRÓL gr Yp
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL gr Yp

Chciałbyś może chwilę wolnego albo mieć czas i siły na swoje hobby? Odpoczynek jest dla mięczaków a hobby nie są męskie – męski jest zaplerdol 15h dziennie przy jednoczesnym życiu na pokaz wśród ludzi i wegetowaniu jak szczur, gdy nikt nie patrzy. A jak nie masz siły tak zaplerdalać to 50 innych facetów już czeka na twoje miejsce.
Oczywiście koniec końców albo sam padniesz ze zmęczenia, albo skończy ci się kasa – chociażby dla tego, że raty pójdą „lekko” w górę, albo ulejesz się od złej diety, braku prawdziwego treningu (zaplerdol w pracy i wokół domu to nie ćwiczenia) oraz stresu i ostatecznie i tak usłyszysz „poznałam kogoś” i ten ktoś zajmie twoje miejsce.
Oczywiście to, co tutaj opisałem, to nie jest żadna reguła. To nie tak, że 100% związków młodych ludzi wygląda dokładnie jak w tym schemacie ALE jakimś dziwnym trafem wszelkie statystyki pokazują, że mniej-więcej tak właśnie wygląda życie przeciętnej, młodej polskiej pary.

KRÓL gr Yp
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL gr Yp

Mamy jedne z niższych zarobków w całej UE jednocześnie pracując prawie najwięcej godzin rocznie – a jako, że na pierwszym miejscu są Grecy oraz okoliczne nacje, które to w pracy głównie śpią i plotkują, to rzeczywistych godzin prawdziwej pracy Polacy w unii rocznie odwalają najwięcej – i to za kasę dużo poniżej europejskiej średniej.
Mimo niskich płac galerie handlowe są pełne od rana do nocy, a na ulicach jest mnóstwo dość nowych aut – oczywiście prawie wszystkie na kredyt, tak samo jak telefony, wycieczki, operacje plastyczne i cała masa innego, zbędnego g00ówna, które kupując w młodości pod wpływem impulsu będzie się spłacało prawie do samej emerytury.
Zresztą – wielu singli również zaplerdala od rana do upadłego, bo inaczej nie da się utrzymać w pojedynkę – a w odpowiednich warunkach jest problem, aby pracując 40h na tydzień utrzymać się mieszkając razem z rodzicami.
Jeśli chodzi o skakanie wokół kobiet – 50% rozwodów wśród młodych par, z czego 75% inicjowanych przez kobiety,

KRÓL gr Yp
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL gr Yp

dokładnie pokazuje jak wygląda sytuacja. W związkach nieformalnych jest oczywiście dużo gorzej. Już bezpieczniej i pewniej przejść się przez pole minowe z zawiązanymi oczami, niż wiązać z kobietą urodzoną po 1990 roku – a w szczególności po 1997+, bo te to chciałby męża Polaka w tygodniu, co to zarabia, służy i niczego nie wymaga, oraz kochanka modela z Azji/Afryki, którym to można „flexować” się przed koleżankami.
I tak się żyje w tym zacofanym przez „grupę Kaczyńskiego oraz ich wyznawców” kraju – ciężko, biednie, w męczącym związku lub samotności – a z roku na rok jest coraz gorzej. Kobita jeszcze ma łatwo, bo jak nie znajdzie sobie chłopa, który będzie wokół niej skakał, albo przynajmniej dymał w fabryce kurzu ponad siły aby „mieli za co dosadnie żyć” to i tak dostanie pomoc od rodziców (czyt. ojca). Chłop jednak najlepsze co może zrobić, to mieszkać samemu u mamy i żyć najskromniej jak się da za to, co zarabia w swojej podstawie.

KRÓL gr Yp
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL gr Yp

Wisienką na torcie jest to, że w porównaniu np. do 2000 roku nasza technologia jest wręcz kosmiczna – mamy nowe dzieciny nauki, logistyki, Internet jest szybki i dostępny niemal wszędzie, komputery niewyobrażalnie wręcz mocne i co? I g00ówno – zmarnowany potencjał na każdym yebanym polu życia. Siła nabywcza przeciętnej wypłaty leci na łeb na szyję, a „aplikacje randkowe” zamiast ułatwić znalezienie drugiej połówki sprawiły, że dla większości chłopa jest to niemożliwe.
No nic, życzę sobie i wam „return to monkey” – aby znów człowiek coś tam zebrał w lesie, zapolował na dzika czy innego mamuta a potem orgia przy ognisku, spanko w jaskini i żadnych problemów. No może jakakolwiek cięższa choroba lub zakażenie przyniosą pewną śmierć, ale dla wielu o wiele lepiej byłoby pożyć kilka lat w ten sposób i umrzeć, niż zaplerdalać w kółko w niekończącym się wyścigu szczurów, gdzie każdemu mierzy się czas pokonania okrążenia czy łączną ilość przebytych kółek, by na końcu okazało się,

KRÓL gr Yp
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL gr Yp

by na końcu okazało się, że ani prędkość ani czas biegu nie mają żadnego znaczenia – bo ten wyścig wygrywają tylko ci, którzy nie biorą w nim udziału.

Słowiański Ogier
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL gr Yp

Nie da Ci tego Polka,
Nie da Ci tego Matka,
Co może dać Ci dzisiaj,
Twa ciasssna Azjatka!

ciepła mokra (pewnie śliska)
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL gr Yp

Kolesie, którzy do 22 roku życia nie mieli już przynajmniej kilku dziewczyn są śmieszni jak małpki w cyrku. Tyle wiedzą o kobietach, co wyimaginowali po zdjęciach instagramowych lambadziar. A związek jawi im się jak scenariusze pornosów. Życie jest zwykłe. Żeby mieć dobrze trzeba czymś zasłużyć i ująć. Fizis to nadaje się do filmów dla brandzlerków, na co dzień są inne priorytety. Wszystkie moje psióły pracują i cieszą się, że mogą zmienić partnera do seksu, kiedy jakiś nabzdyczony narcyzek zaczyna epatować nachalną finansową żałością. Żadna z nich nigdy nie porzuciła swojego polskiego pyzatego misia dla kogoś o kwadratowej szczęce. Nonsens. Lubimy w facetach dobry humor i brak kompleksów mimo wszystko. Jak jesteś smutasowatym niedorajdą, który nigdy nie odniósł sukcesów nawet w nauce w szkole i dodatkowo negatywnie nakręcasz się zmniejszającym się z braku ru.cha.nia. prącikiem, nigdy nie przeskoczysz samotności.

Edzio tiktokownik śpiewa
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL gr Yp

I już lecimy z hitem dnia, a dzisiej jest nim: Sziura babcia sziura babciogen. A piosenką tygodnia jest niezmiennie: Aaaa gansziatnaka katakamba łoremap łoremap. Śpiewamy i bawimy się frajerzy kamą.

Edzio tiktokownik śpiewa
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL gr Yp

Jeszcze mam hita dla was skurw.syny: NOWOŚĆ: Matki żony i kochanki w ku.we koleżanki

Anapolon
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL gr Yp

A kobiety to nie mają zapyerdolu. Nie mówiąc o tym, że w Polsce wciąż to kobiety biorą na siebie ciężar pracy domowej, opieki nad rodzicami swoimi i partnera, dziećmi, zakupami – oprócz swojej pracy. Weź już kurvo skocz z mostu, czy wejdź do wykopków pod fundamenty, niech cie zaleją zyebie betonem …

Korek
1 miesiąc temu
Reply to  Anapolon

Dobra ale umiesz go pocisnąć nie będąc przy tym żałosnym spermiarzem? Chcesz zaprzeczyć ale tylko potwierdzasz jego wypociny w tym momencie.

Anapolon
1 miesiąc temu
Reply to  Korek

Spermiarzem ? Wydópcojże z tą incelską nowomową, jak tego nie respektuje, gadki z waszej sekty poyebow nieruchalskich.

FLAKKA
1 miesiąc temu

Kto słucha takich gniotów?

Sutener Borixon
1 miesiąc temu

Jeśli chodzi o promocję discopolo w Polsce to Glamrap nie ma sobie równych

MałoIat K9
1 miesiąc temu

Mi się już nawet nie chce pisać komentarzy. Kończę z glam rapem

Szczaw
1 miesiąc temu

To jest rap dla polskich strażaków. 3/4 roku siedzą plackiem na du*ie, w sezonie letnim 3 razy wyjadą do palącej się stodoły co gówniarze podpalili a później ci sami gówniarze z OSP to gaszą. Panowie strażacy z państwówki przyjadą na gotowe i wydadzą oświadczenie że zgasili ale zostały same zgliszcza bo a to sucho, a to inne bzdury. Połowa ludzi tam nie przeszła by prawdziwego testu ale mieli wujka w OSP, który miał znajomego i ich przepchnął. Spytajcie jakiegoś strażaka czy skończył szkołę strażacką. No właśnie. Jak zajeżdżają wozem do pożaru to często z kabiny słychać rap. Rap – od debili dla debili.

Anapolon
1 miesiąc temu
Reply to  Szczaw

Ale wiesz, że strażacy w Polsce to w czołówkach zawodów jeśli chodzi o zaufanie społeczne ? A se sami tacy owacy podpalenia robią.

Szczaw
1 miesiąc temu
Reply to  Anapolon

To by wyjaśniało, kto przeważa w naszym społeczeństwie skoro tak im ufa ciemny lud – debile.

Słowiański Ogier
1 miesiąc temu
Reply to  Szczaw

Jestes z powiatowej mieściny! Ale beka.
Mądrala z zagrody.

jbć
1 miesiąc temu

co on tam śpiewa, piłem whiskey ssałem fiut?

Anapolon
1 miesiąc temu

To jest pastisz, czy to jest na serio ? Nawet jako żart, autoironia czy gra konwencją jest smutne i słabe. Jeśli to jest na serio, to … no szkoda gadać …

Rap Dinozaur 86
1 miesiąc temu

Się miota w różowych włosach na autotune karakan cio-ta. Polski narodzie dlaczego nie szlochasz.

marekrtg
1 miesiąc temu

mr polska to nie raper tylko muzyka dance/electronic nie wiem czemu on ma łatke rapera tak samo jak kizo

Korek
1 miesiąc temu
Reply to  marekrtg

Bo nasza cywilizacja właśnie spada ze schodów na tępy ryj.

mr polska
1 miesiąc temu

Dzisiaj i jutro Chady będą korzystać z życia ile się da. Płodne Juleczki będą wskakiwały na ich knagi, a my przez mordę, wzrost i inne defekty weekend spędzimy w piwnicy.

Mijagi z kuciapo
1 miesiąc temu
Reply to  mr polska

To dej upy ciepłym

Edzio tiktokownik śpiewa
1 miesiąc temu
Reply to  mr polska

I już lecimy z hitem dnia, a dzisiej jest nim: Sziura babcia sziura babciogen. A piosenką tygodnia jest niezmiennie: Aaaa gansziatnaka katakamba łoremap łoremap. Śpiewamy i bawimy się frajerzy kamą.

PNK
1 miesiąc temu
Reply to  mr polska

Chada nie żyje. Trochę szacunku dla skoczka.

Anapolon
1 miesiąc temu
Reply to  mr polska

I dobrze wam tak. Mają na wasze nieudaczne knagi wskakiwać ? Bo jesteście ? Pfffr

Michal Bialek
1 miesiąc temu

Śmiecie z taqu przegryw marszcie skórki i wiezcie w wymyślony black pił, a ruchanie zostawcie nam.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
1 miesiąc temu

Biegasz po ulicach? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

WALENIE KONIA RĘKĄ W C.IPIE
1 miesiąc temu

To już dziś relacja z gang bangu Niki – „za*ebista sp*erma k*rwa !” zapraszamy na Zbiornik ru*chańska jak sk*ur*wysyn suki j*banej szmaty k*urewki na maksa ht tps://mini.zbi ornik.com/film/4mlRu47K

Wiesiek na hardkorze
1 miesiąc temu

Chyba cwel

Nicola
1 miesiąc temu

Wiesz zawsze myslalem ze Mr Polska to jeden typ , nie caly kraj , powaznie , nawet mi tak mowiono chyba , to czemu stal sie krajem ?

Soulpete
1 miesiąc temu

Ale on biegał po torach nie mieście xddddd

Słowiański Ogier
1 miesiąc temu

To jest Czesław Mozil polskiego tfu rapu

Edzio tiktokownik śpiewa
1 miesiąc temu

I już lecimy z hitem dnia, a dzisiej jest nim: Sziura babcia sziura babciogen. A piosenką tygodnia jest niezmiennie: Aaaa gansziatnaka katakamba łoremap łoremap. Śpiewamy i bawimy się frajerzy kamą.

Popularne