Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Mr. Polska, Kabe i Kizo w czarnym dresie

Raperzy promują płytę „Bajki na dobranoc”.

Opublikowany

 

Myśleliście, że Mr. Polska po premierze swojego najnowszego krążka Bajki na dobranoc skończy z nagrywaniem teledysków? Nic bardziej mylnego! Właśnie swoją premierę miało wideo do kawałka Czarny dress.

Bajki na dobranoc swoją premierę miały 12 czerwca, a całą płytę promowały takie kawałki, jak: Frerrari, Banknoty czy Marzenia. Teraz jednak przyszedł czas, by większe grono odbiorców usłyszało, o czym opowiada kolejna piosenka z albumu.

Ona nie zastanawia się jak widzi żółte blachy. Ta siódemka co podjeżdża, to moja to nie taty. Wychowałem się w błocie i bagnie, dziś okryty w złoto i siano – możecie usłyszeć w„Czarnym dresie, który jako siódmy singiel promuje Bajki na dobranoc.

Do współpracy przy utworze Mr. Polska zaprosił Kizo oraz Kabe. Teledysk był nagrywany w Warszawie. Za produkcję odpowiada APTLY FILMZ.

 
29 komentarzy

29
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kize

On nie zastanawia się, jak widzi obżółkłe drachy. Te gacie, które jebią nie są moje, tylko taty. Wychowałem się w smrodzie i gównie, dziś kąpie się w żółtym deszczu i azbeście.

Odb

Mr.Wioska, Kabel i Kizio w czarnej dupie

p0lka

Kiedyś zaprosiłem p0lkę na wesele siostry jako osobę towarzysząca i po weselu rano przed poprawinami sie nawet nie wykapała, tylko popsikala sie dezodorantem. Kurwa po calym dniu podróży, a potem całej nocy chlania i tańczenia. Ja pierdole, aż mnie wzdryda jak o tym pomyśle.

A druga z którą poszedłem ta sie przynajmniej myla, ale za to jak kurwa zasiadła do stołu weselnego,jeszcze nawet toastu za parę młodą nie było a ta już zaczęła sobie nakładac żarcie i wpierdalać. Kurwa kumacie stoliki okrągłe siedze w kolo znajomych i rodziny, wszyscy czekają na toast, a to bydle zaczyna wpierdalać jako jedyna osoba na całej sali!!! Wstyd przed bliskimi jak ja pierdole, jedyne dobre z tej sytuacji, że naprawdę dobrze ciągła petarde i potem ją zruchałem w pokoju tak, ze az jej głowa wpadła miedzy złączone łóżka i tak ja dymalem ze jej tylko dupsko wystawalo, a ryj miedzy łóżkami na podlodze. Powiedzialem do niej wtedy „od tego locho jesteś”. Była przeszczęśliwa. Dzis ma chłopaka beciaka co ją kocha i odznacza ja na prawie każdym poscie. Naprawdę szkoda chłopa bo to mógł byc kazdy z nas.

Jaki z tego morał? Nie bierz p0lki, bo wstyd iść z nią do ludzi.

EJ TY KOLO!

ODB CHUJU DO SZCZANIA, MAM NADZIEJĘ ŻE W MĘSKIEJ CZARNEJ DUPIE.

Q2fir

Ma kupę siana mówi. Rolnik czy raper?

Pomidor

Dress to po angielsku sukienka, czarny sukienka xD

żENADA

czarne dildo to po angielsku sukienka

TW Goldstein

A confident po angielsku znaczy „pewny siebie”

#knur_kebson

A self-confidence to samorozprucie xDD

EJ TY KOLO!

A BOISKO TO CHŁOPISKO, DOBRE NIE WY CHUJE DO SZCZANIA.

VATEUSZ MAOWIECKI

CZY ONI KIEDYŚ NIE MIELI, A TERAZ MAJĄ? CZY WSTAJĄ O 12? CO TRZECI DZIEŃ DO FRYZJERA? RĘCE BRUDNE ALE NIE OD PRACY?

Mister Gej Polska

Ręce brudne nie od pracy, ale brudne bo oblepione spermą innych pedałów co jebia mnie Kabego i Kizi w dupę a potem nam się spuszczają do ryja.

żENADA

Kizo resortowe dziecko

Old Spice Aqua Reef

Wielki leb z wodoglowiem.
Taki Peter Steele czy Maynard James Keenan to byli/sa artysci- glos, liryka (na szczescie nie chodnika) i cale uniwersum do wyrazenia muzyka czyli tworzeniem muzyki za pomoca instrmentow. A ci to tylko dukaja do bitu pod jakies zapetlone wypierdy tworzac podklad pod gibanie sie po posypce klefedronu na gimbbidaimprezie…
Next!

Cyganskakurewka

Type O Negative i Tool fajne kapelki nie to co te łachudry w ospermionych dresach nie ma co porównywać.

BurakObanan

Pizda nie dobre kapele. Słuchałem takiej muzyki jak Ty szukałeś ucieczki z jąder okolicznego żula. Z buczka powstałeś i w buczek się obrócisz.

Ten typ zez

Kabe kurwiu, Wypierdalaj do Francji bo ci matkę muzułmanie jebią.

PejaTVN

3 ksywki i 3 największe zawody jeśli chodzi o rap.

Fufacz

Pizo jaki zjebany pozer

KlulGlamlapu

W czarnym worku…brak słów do tych śmiesznych raperków…100% fejku

WujekDobraRada

Zaczęło się niewinnie, tytuł artykułu: „TELEDYSK Mr. Polska, Kabe i Kizo w czarnym dresie”. Myślę, clickbait tej pseudoredakcji jak chuj ale idę w to. Potem podpis: „Raperzy promują płytę „Bajki na dobranoc””. Zignorowałem nazywanie tej trójki raperami oraz nazwę „płyty” aka tych wysrywów do mikrofonu o tym co tam na koncie i co w garażu stoi. Najgorsze nadeszło na koniec: „Ona nie zastanawia się jak widzi żółte blachy. Ta siódemka co podjeżdża, to moja to nie taty. Wychowałem się w błocie i bagnie, dziś okryty w złoto i siano”.
Człowiek niby wiedział a jednak się łudził…

Cyganskakurewka

W czarnym wypożyczonym dresie, który muszą oddać po nagraniu klipu.

Liror

Łaki

WujekDobraRada

Zaczęło się niewinnie, tytuł artykułu „TELEDYSK Mr. Polska, Kabe i Kizo w czarnym dresie”. Myślę, clickbait tej pseudoredakcji jak chuj ale idę w to. Potem podpis: „Raperzy promują płytę „Bajki na dobranoc””. Zignorowałem nazywanie tej trójki raperami oraz nazwę „płyty” aka tych wysrywów do mikrofonu o tym co tam na koncie i co w garażu stoi. Najgorsze nadeszło na koniec: „Ona nie zastanawia się jak widzi żółte blachy. Ta siódemka co podjeżdża, to moja to nie taty. Wychowałem się w błocie i bagnie, dziś okryty w złoto i siano”.
Człowiek niby wiedział a jednak się łudził…

Znawca_Fussballu

KIEDYŚ MY NIE MIELI, ALE TERA MY MAMY!

żENADA

Lubię to.

Mister Drip

Mr Polśkha, Kubek i Kudzie-czarne dildo

Zapiekanka robil ten byt

Zapiekanka

Sarsik

Fajnie buja ta nutka ❤️

Popularne