Sprawdź nas też tutaj

News

MSCHF i Nike porozumiały się w sprawie „szatańskich butów”

Buty promowane przez Lil Nas X-a będą najbardziej pożądanymi butami na świecie?

Opublikowany

 

Firma Nike zapowiedziała, że ma zamiar pozwać firmę MSCHF, która stworzyła „szatańskie buty” sygnowane przez Lil Nas X-a. Zanim doszło do procesu obie marki się porozumiały, a buty mają zostać wycofane z obiegu.

Marka MSCHF przerobiła model butów Nike Air Max 97 umieszczając w podeszwie ludzką krew i satanistyczne symbole. Buty były promowane przez rapera Lil Nas X-a. Stworzono 666 par, które sprzedały się w kilka minut. Kosztowały 1018 dolarów.

Wczoraj, 8 kwietnia Nike poinformowało, że MSCHF zaoferuje pełny zwrot pieniędzy nabywcom butów Satan Shoes oraz serii Jesus Shoes z 2019 roku, które również bazowały na modelu Air Max 97. W ten sposób Nike chce się pozbyć z obiegu kontrowersyjnych butów, na których jest ich logo.MSCHF chciała skomentować absurdalność kultury współpracy praktykowanej przez niektóre marki oraz szkodliwość nietolerancji. Artystyczny cel został osiągnięty i MSCHF jest zadowolona z rozstrzygnięcia. – stwierdził, cytowany przez CNBC, David Bernstein z Debevoise&Plimpton.

Osoby, które dobrowolnie zwrócą buty z pewnością na tym stracą, bowiem kolekcjonerzy już są w stanie oferować za Satan Shoes kwoty kilkukrotnie wyższe niż ich pierwotna cena.11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
twojstaryalejary
1 rok temu

Jak można podniecać się jakimiś trampkami ze znaczkiem? Czy wszyscy już upadli na łeb? Kolekcjonowanie butów? Nie macie niczego głupszego do roboty?

Stara
1 rok temu

Podaj mi jeden argument czemu kogokolwiek miałoby interesować Twoje zdanie.

twojstaryalejary
1 rok temu
Reply to  Stara

Podaj jeden argument czemu mialbym ci podawac jakies argumenty cioto. To sekcja komentarzy I sluzy do wyrazania swojej opini.

Odb
1 rok temu

MSCHF i Nike porozumiały się w sprawie „butów do donaszania”

TfujStaryNajebany
1 rok temu

Hobby boomerze

AzbeST
1 rok temu

No i tak się robi reklamę. Teraz za kawałek sztucznego tworzywa trzeba zapłacić krocie! Wszyscy zyskali. Murzyn się bogaci, korporacja ma darmową reklamę (bo nieważne jak mówią), znowu jest sznasa dla pedałów pobiadolić o nietolerancji, suchoklates z Mischiefa znowu robi kasę na obrzydliwym plagiatowaniu i żerowaniu na najniższych intynktach, nachapią się reselerzy, może i kościół satanistów zystka trochę subskrybcjach, kliknięciach, wyświetleniach…
Jedyne co traci, to ogólny stan ludzkiej godności!

Metre LaHanda
1 rok temu
Reply to  AzbeST

Szum celowo zrobiony sprzedaz podskoczy o 700%/reselerzy beda mogli z profitow parcele w Kanadzie zakupic/

pacino aldente
1 rok temu

Afera jak skurwysyny… Niczym na szkolnej ..

Jahahahsh
1 rok temu

Bzdura że to jest z ludzką krwią,powinni za to podać do sądu,tego szmaciarza,pluje na takie ścierwo

Popularne