Sprawdź nas też tutaj

News

Muniek Staszczyk przerobił Gurala. Nowy projekt „Czarna Polana”

Akcję wspiera znana marka alkoholi.

Opublikowany

 

Muniek Staszczyk / fot. kadr z wideo

Projekt Albo Inaczej doczekał się nowej odsłony. Tym razem do udziału w opracowaniu hip-hopowego klasyka autorstwa donGURALesko zaproszenie przyjął Muniek Staszczyk. Nowa wersja „Co to za miejsce?” skomponowana przez Mariusza Obijalskiego powstała w ramach projektu „Czarna Polana” pod patronatem artystycznym marki Żubrówka Czarna.

Frontman T.Love śpiewa wersy Gurala

Na zeszłorocznym wydanym przez Alkopoligamia.com albumie „Albo Inaczej 2” pojawili się m.in. Natalia Nykiel, Krzysztof Zalewski, Piotr Zioła czy Daria Zawiałow reinterpretujący nagrania kanonu polskiego rapu z repertuaru Paktofoniki, WWO, Fisza i wielu innych. Wcześniej w projekcie brali udział choćby Ewa Bem, Krystyna Prońko czy Zbigniew Wodecki. Tym razem, w rockowej wersji, usłyszymy frontmana T.Love Muńka Staszczyka śpiewającego wersy poznańskiego rapera donGURALesko.

Autorem teledysku jest Tomasz Bagiński. Czarna Polana od początku była projektem, która ma na celu łączyć ludzi z bardzo różnych światów – komentuje Bagiński. Dla mnie jest to tak naprawdę miejsce dialogu, gdzie spotykają się ludzie o różnej wrażliwości, o różnych wartościach, a na Czarnej Polanie są w stanie usiąść i ze sobą porozmawiać, kooperować. Dlatego już drugi rok z rzędu łączymy artystów z różnych dziedzin i próbujemy stworzyć coś zupełnie nowego.

„Czarna Polana” wspierana przez wódkę Czarna Żubrówka

„Czarna Polana” to jednak nie tylko sfera muzyczna i wizualna. W tym roku projekt ma o wiele szerszy zakres, a jego idea rozszerza się także na kolekcję ubrań polskiej marki UEG. Michał Łojewski, projektant i założyciel UEG, przygotował limitowaną kolekcję ubrań inspirowanych naturą. Jej design nawiązuje do struktury spękanego węgla drzewnego, którym filtrowana jest Żubrówka Czarna.

Na zakończenie projektu Czarna Polana planowane jest otwarcie Showroomu w centrum Warszawy przy współpracy z grupą mediową Newonce. Na miejscu będzie można zobaczyć kolekcję UEG, teledysk, spotkać się z Twórcami oraz osobiście sprawdzić co zainspirowało twórców do zaangażowania się w projekt.

Za produkcję teledysku odpowiedzialny jest dom produkcyjny Dobro, a za postprodukcję Platige Image. Koncpecję tegorocznej „Czarnej Polany” i plan komunikacji przygotowały agencje Feeders i 2012. Za promocję w mediach odpowiada Fabryka Marketingu.

 
17 komentarzy
17 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Jeremi GMD
1 rok temu

Gural props za najlpsze pato streamy
No no muniek nie wiedzialem ze popierasz pedofili ale kazdy ma swoje jazdy
zycze udanych zasiegow w social media haha

BOXIKOL & DZIUBEK BEATZ
1 rok temu
Reply to  Jeremi GMD

MY TERA Z KUMPLEM KTÓRY ZACZĄŁ RAPOWAC W PONIEDZIAŁEK NAGRALISMY TAKIEGO BENGERA ZE MUNIEK NIE SIADA

KOLEGA RAPUJE OD PONIEDZIAŁKU DZIŚ SKOŃCZYŁ NAGRYWAĆ KAWAŁEK TERAZ PRZEZ TYDZIEŃ ZAMYKAMY SIĘ W STUDIO I BĘDZIEMY GO MIXOWAC.

JA ROBIE BITY OD MIESIĄCA NO MOŻE TROCHĘ DŁUŻEJ DZIAŁAM NA PROGRAMIE FL STUDIO 10
KEYBOARD YAMAHA
WTYCZKI FLASH STUDIO 3

KAWAŁEK NOSI TYTUŁ KOSA I ARMATA
RAPER:BOXIKOL
PRODUCENT DZIUBEK BEATZ
LABEL:OSA_RECORDZ_7H

PREMIERA 26.04.2019

SKLADAJ JUZ HAJS NA GŁOŚNIKI BO TEN NASZ BENGER POPALI WAM STYKI I WYJEBE KORKI Z PRĄDU.

ZACYTUJE KAWAŁEK REFRENU Z NASZEGO BENGERA:

„TO KOSA I ARMATA
DWÓCH TYPÓW LATA EJ
WERSY GORĄCE NIE TRZYMAM Z NIMI
TY DAJ ZNAĆ JAK NIE KMINISZ”

Jeremi GMD
1 rok temu

czekam z kutasem w dloni

AbDuL All_KOzYEB
1 rok temu
Reply to  Jeremi GMD

A KOLEŻANKA Z CHUJEM W RĘKU…
AHAHAHAHA…

wkurwiony huj
1 rok temu

ABDUL A TY Z CHUJEM W DUPIE

Odb
1 rok temu
Reply to  Jeremi GMD

Muniek Staszczyk na nowo przerobił guralską polane na czarny projekt.

Odb
1 rok temu
Reply to  Odb

Cwel jest tu po tylko by minusować Odb

Trystydycymyt
1 rok temu

Przerobił Gurala na wszystkie możliwe sposoby. W dupe, w morde, walenie konia stopami i głęboki analny fisting aż po łokieć

Tenten
1 rok temu
Reply to  Trystydycymyt

Szkoda gadać

Blokboi
1 rok temu

Muniek kiedyś lubiany i szanowany polski muzyk i to przez różne pokolenia co jest rzadkością na naszej scenie trochę taki Kazik tylko mniejszego kalibru. No ale lata lecą muzycznie już chyba nic nie tworzą ciekawego więc przyszedł ten czas gdy trzeba zdjać gacie i wypiąć ładne dupala i dac się spenetrować dla paru złotych.

Elo elo szkoda że Peji nie chcą kupić bo jest akurat promocja na jego osobę.

AbDuL All_KOzYEB
1 rok temu

CZARNA FUJARA TO SIĘ POWINNO NAZYWAĆ LECZYCIE KOMPLEKSY WIATRU W MAJTKACH WIEMY.

Greg Lansky
1 rok temu

O ! abdul ojcojeb wrócił ze szkoły i znow pierdoli od rzeczy. Sam masz kurwo, ze uzyje twego wiejskiego jezyka „wiater” w majtkach. Chetnie wyrezyseruje pornola, w ktorym grasz glowna role z Munkiem i Guralem. Zarobisz pare zlotych na mefedron i tanie wino biedna kurwa hahaha

AbDuL All_KOzYEB
1 rok temu
Reply to  Greg Lansky

UMIESZ COŚ NAPISAĆ Z POLOTEM GIMBUSIE ZAMIAST NA STARYCH WJEŻDZAĆ?
NIE TO MURUJ PIZDE JAK DO MNIE NAWIJASZ…
JEBANY BEZMÓZGI CHUJU DO SZCZANIA

wkurwiony huj
1 rok temu

JAK TAM KURWO ABDULLAŃSKA WIATER W ZAPIŹDOWIE DOLNYM? A TAK WGL TO SLYSZALEM ZE OSTATNIO GRABOWSKI TAK CIE WYRUCHAL ZE CI PIKAWA PIERDOLNELA PIZDO

JEBAĆ ABDULA CO OJCU NA CHUJU HULA
1 rok temu

Będę pizdo pisał co mi pasuje czaisz ? Dobrze, że ty nie wjeżdżasz nikomu na starych. Masz coś jeszcze w swoim słowniku pedale oprócz „chujów do szczania” i „bezmózgów” ? Koledzy z gimby pewnie cie ostro jebią w szkolnej toalecie i tu przychodzisz odreagować. Ciesz się szmato, że masz internet na tej swojej wsi bo pewnie byś się powiesił z desperacji buehehe załosny skurwysynu

Edi
1 rok temu

Fajnie brzmi nawet

Dr Proton
1 rok temu

T Love – King

a się kurwa sprzedał

Popularne