Sprawdź nas też tutaj

News

My Music liderem sprzedaży OLiS

Wytwórnia Remika zaznacza swoją obecność na rynku.

Opublikowany

 

Logo My Music

Artyści związani z poznańskim wydawnictwem My Music, po raz pierwszy w historii zajęli dwa pierwsze miejsca w zestawieniu sprzedaży za miniony tydzień. Najlepszy wynik w okresie 22.03 – 28.03 odnotował W.E.N.A. i jego najnowsza płyta – „Montana Max”, tuż za nim znalazł się Tymek z albumem – „Klubowe”.

Okazuje się, że po raz kolejny artyści współpracujący z My Music osiągają spektakularny sukces, zarówno twórczy zdobywając uznanie u słuchaczy, jak i komercyjny – sprzedając w ostatnim czasie najwięcej płyt w Polsce. Zestawienie po raz kolejny zdominowali raperzy.

OLiS to regularnie publikowany ranking, tworzony na podstawie danych dotyczących sprzedaży albumów muzycznych przez duże sklepy sieciowe. Zestawienie dotyczy statystyk z tygodnia uprzedzającego publikację rankingu.

MyMusic to niezależna wytwórnia muzyczna istniejąca ponad 18 lat na polskim i zagranicznym rynku muzycznym. W katalogu artystów znajdują się zarówno polscy wykonawcy, jak i międzynarodowe gwiazdy reprezentujące niemal wszystkie gatunki muzyczne.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Lucjan

Ciężko, żeby nie byli liderem skoro tylko ta wytwórnia ma jakieś premiery

JebacRedi

Hahah HISTORIA ZATOCZYLA KOŁO.
KIEDYS TE WSZYSTKIE POZORANTY JEBALY REMIKA I CALE UMC A DZISIAJ SAMI SIE DO NIEGO PCHAJA.TE ICH GADKI,ZE TO TYLKO DYSTRYBUCJA TO MOGA SWOIM GIMBOFANOM.TO AZ DYSTRYBUCJA.MEZO PRZY TYM CO DZIS SIE ODPIERDALA TO JEST 100% HIP HOPU.

Odb

Olis sprzedał my music liderowi

00:12 i 17

Opublikowany 8 godzin temu Przez Redakcja

01:24 7

włena

BEKA REMIK BEEEKA!

Popularne