Sprawdź nas też tutaj

News

Na Facebooku Pezeta ruszył dedykowany bot

Szansa na zdobycie biletów na wyprzedany koncert.

Opublikowany

 

W zeszłym tygodniu, w Warszawie, pojawiły się billboardy promujące album Pezeta „Muzyka Współczesna”. Nośniki z fragmentami tekstów z najnowszej płyty artysty okazały się wstępem do szerszej akcji promocyjnej.

Udało Wam się odnaleźć wszystkie 10 cytatów umieszczonych na billboardach? Mam nadzieję, że tak. Na billboardach, w lewym dolnym rogu znajdziecie wskazówki, które pomogą Wam w odgadnięciu dziesięciu haseł. Wejdźcie na stronę m.me/pezet81, postępujcie zgodnie z instrukcjami Bota, a może uda Wam się zgarnąć zaproszenie na wyprzedany koncert na Torwarze 19 grudnia. Macie czas do niedzieli do północy. Dobrej zabawy! – poinformował Pezet.

Za stworzenie koncepcji kreatywnej aktywacji łączącej kampanię BTL i digitalowe formy komunikacji odpowiadają firmy New Zenith Promotion oraz Spontan Productions. Za kreację nośników i egzekucję działań BTL oraz digital odpowiada New Zenith Promotion. Chatbot dostarczyło Infinity Horizon.

Najnowszy album Pezeta „Muzyka Współczesna” ukazał się 27 września. Na pięć dni przed premierą wydawnictwo uzyskało status złotej płyty. Pezet zagra jedyny koncert promujący wydawnictwo 19 grudnia w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety na wydarzenie wyprzedały się w niespełna 15 minut.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Cwelmondo & Oyche Cweliz

Oczy w nocy mamy jak cioty
Chuj Rafała jest wrażliwszy na dotyk

Fistingman

Przeczytalem to glosem pezeta i jeblem smiechem XD

Odb

Na Facebooku Pezet ruszył ze sprzedażą znoszonych butów

Cwelmondo

Oyche Doni spec od tranzoli. Czemu nic nie piszecie o rozmowie wysłanej przez tralalale na snapie. Nawet GSP już się śmieje z oyche cwela

Chuj tralalali ma łoniaki w kolorze bubblegum róż

Na Cwelbooku Peceta ruchało go 6 dedykowanych ciot.
Szansa na zdobycie transa na wyruchanie gorące.

Abraham Chujewicz

Na redtube Pezet ruszyl z prawa dlonia

Pezet

Ziomy kurwa ja wiem, że album może się wam wydawać skokiem na kase. Możecie mnie nazywać leniwym typem łasym na kasę, możecie mi zarzucać, że robie muze tylko jak widzę szansę na łatwy zarobek na naiwnych fanach…

…Bo to prawda frajerzy!

Abraham Chujewicz

losuje i gale trzeba zrobic dziewczynie pezeta?

Prof. Miodek

No New Zenith Zbyszek widzę niezły PR robimy Pawłowi na Miarę Ameryki spoko spoko.
Wszystko gra Płytka fajna tylko nowej fali nie powinno być sam by lepiej to ogarną Pezet, ale mimo wszystko u Erosa z przykrością stwierdzam jest więcej rapu.
Ero wygrywa, Pezet mocny

Abraham Chujewicz

kiepscy jestescie, def jam chyba upadl na glowe.

Wyruchany

Mlody rastafari wstalem ojebalem rafalali pije spermy honey zamowilem fiuta rafalali zarzucilem viagra gum pedallym zamuilem sranie miala ze mnie wyjsc ale nie

Popularne