Sprawdź nas też tutaj

News

Na koncercie Nicki Minaj lepiej nie wyjmuj telefonu z kieszeni

Organizatorzy poinformowali o obostrzeniach podczas koncertu.

Opublikowany

 

Nicki Minaj

W najbliższą niedzielę w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi amerykańska raperka Nicki Minaj, której towarzyszyć będzie Juice WRLD. Będzie to jej pierwszy koncert w naszym kraju. Jeżeli wybieracie się na to wydarzenie, nie mamy dobrych wieści ponieważ organizator zakazał wykonywania zdjęć w trakcie koncertu, nawet smartfonem.

Plecaki i zdjęcia zakazane

Agencja Prestige MJM, która odpowiada za ściągnięcie artystki do kraju poinformowała dzisiaj o bezwzględnym zakazie robienia zdjęć podczas koncertu. – Na wyraźne wskazanie managementu, w trakcie koncertu Nicki Minaj & Juice WRLD obowiązuje całkowity zakaz robienia zdjęć – czytamy w oficjalnym komunikacie. Na halę nie można wnosić także plecaków, worków i aparatów fotograficznych. – Przedmioty te będzie można pozostawić w depozytach, które ustawione zostaną w pobliżu wejść numer 1 i numer 14. Koszt depozytu to 20 zł – podaje organizator. Nie wiemy co się stanie jeżeli ktoś zostanie przyłapany za robieniu zdjęć np. smartfonem. Jeżeli w regulaminie znalazł się odpowiedni zapis na ten temat służby porządkowe będą mogły prawdopodobnie taką osobę wyprosić z imprezy.

Wymagania gwiazdy

W niedzielę pod Atlas Areną zaparkuje dziesięć tourbusów, które posłużą za środek transportu dla całego zespołu artystki. Ogromna scena, na której wystąpi Minaj przetransportowana zostanie z USA czternastoma ciężarówkami i składać się będzie z dwóch modułów. Na raperkę w Atlas Arenie czekać będą trzy osobne pomieszczenia do jej wyłącznego użytku. Jedno z nich zostanie prywatnym pokojem artystki, drugie posłuży za jej osobistą garderobę, a trzecie będzie miejscem przygotowywania fryzur i makijażu. Jak na prawdziwą królową przystało, przy wizerunku Nicki Minaj pracować będzie w dniu koncertu cały sztab ludzi. Na prośbę artystki w pomieszczeniach utrzymywana będzie stała temperatura powietrza.

 
34 komentarze

34
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
JanPenetratorTwojejStarej

Jebać tą kurwe! ESSA!

SportowiecSRD

Essa byku!

OtwieraczDoOczu

TĘ kurwę. #grammarnazi

Odb

Na koncercie telefonu Nicki wyjmie lepiej z kieszeni Minaj

SEKSON

To będę walił konia cały koncert zamiast nagrywać snapy nawet spoko

OtwieraczDoOczu

Jak oni przewieźli tę scenę ciężarówkami przez Ocean? Może wystarczy nadmuchana dupa Nicky żeby to się wszystko na wodzie unosiło .

Staszek

Blisko, wjechali jej w dupę a ona zatkała odbyt korkiem.

Mosiek Kaczyński

Oby Nicki nie zobaczyła przez okno jak wygląda Łódź bo ją złapie depresja i zapaść. Trzeba będzie podłączać kroplówkę że smalcem.
Oby się to nie ziściło bo ten pokaz dupy z muzyką w tle jest wydarzeniem na miarę pielgrzymki Papaja dla mniej wartościowej ludności tubylczej.

Wasz ziom

A sosnowiec czy radom ? To by dopiero bylo

Mosiek Kaczyński

Ło Panie! Jakby to zobaczyła to zgon na miejscu. Interwencja jankeskiej ambasady i sekretarza stanu. p0lacy musieliby oprócz kamienic oddać jeszcze ogródki działkowe, obory i żywy inwentarz gospodarstw wiejskich.

TYGA BONZO

cydży odetchnął z ulga bo nie zabronili wyjmowania kutachów i ssania ich

cydży

proste mordo

ProfesorNauk

cydży zanim Ty się dopchasz z tych ostatnich rzędów to już będzie wszystko wylizane i ja będę pchał Nicki w to tłuste dupsko!

KOtek42343

NO I BARDZO KURWA DOBRZE LUDZIE CHODZA NA KONCERTY ŻEBY SIĘ KURWA BAWIĆ I LECIEĆ NUMERY Z ARTYSTĄ RAPOWYM A NIE KURWA NAGRYWANIE STANIE KURWA Z TELEFONEM CAŁY KONCERT KURWY

NA POLSKICH KONCERTACH TEŻ TAK POWINNO KURWA BYC TYLKO ZĘ DYPOZYT ZA DARMO I SZAFKI NA TELEFONY KURWY

TWÓJ STARY PIJANY

I kurwa frytki do tego.

huj

ciekawe jak oni chcą to wyegzekwować, dziadki będą chodzić w rozskakanym tłumie czy od razu snajper na górze sceny

Wasz ziom

W dupie sie muzynom poprzewrwcalo. Zapomnieli kto jest panem. A polaczki ciesza mordy. Zal mi ich…

Staszek

Ale ci życzę żeby cię kiedyś w życiu spotkał takiego Mokebe o którym mówił Testo.

Dziadek Marian

Jeszcze czarna patuska podpierdoli wszystko ludziom z depozytu, po moim trupie!

Jsksksks

Nie wiem o co chodzi, na jaki portal nie zajrzę, widzę tylko przezwiska, szyderstwa i agresywne komentarze. Czy to jakaś plaga? Może pora na moderacje?

zNmr1

POJEBALO SIĘ OD HAJSUUUUUUUUUUUU

Rado-RDW Analorgia

lizałbym jej kakałko

Dżordż

Idź pan whuj z takim koncertem podniecają się jakaś sztuczną pindom co nic nie potrafi tylko SMD

Wonsz boa

Jebac kurwy ostrą kosą

Ryś Solo

usłyszała o saporcie pedała smolastego i boi się, że ktoś to nakręci i puści do Ameryki. Wstydzi się tego ciecia i pozera. Weźmie hajs, pokaże dupe i zawinie się do cywilizacji

Young Stuleja

Kiedyś ostro hejtowalem Nicki myślałem że taka komercyjna popowa gwiazdka. Fakt ma sporo takich popowo rapowych nagrań ale ma też w chuj dobrych rapowych kawałków. Ogólnie jest bardzo utalentowana.Potrafi dobrze nawijać i to w różnych klimatach klasycznie i na nowszych patentach.

Wieesz...?

Zabusiu…

00:12 i 17

Opublikowany 14 godzin temu Przez Mariusz Jop
szpaku

11:12 57

twuj stary nietrzeźwy

juz są instastories przeciez z tego koncertu kurwa kurwa chuj

Qwe

Widzę same patole które mają duży problem ze sobą

Nikolaj Sandzez

a kto taką grubą dupe chciałby kręcić XD aaaaaa no tak gimby snapczaty instagramy
jaki idol tacy finowie benc

ProfesorNauk

Wyjmę co innego ale na backstage’u. Ale wcześniej będzie lizanie spoconego kapska, stóp, pach i nie tylko!

ZGUTAK

Sprawdź to kondonie

https://youtu.be/1fduMyw6Tdk

Mineciarz Marek

Dobrze że będę mógł mieć komórkę po koncercie i nagrywać jak ssam spocone paluszki u stóp Nicki, delikatnie muskam językiem przepocony i brudny od bąków kakaowy otworek, oraz pachnącą wilgocią pusią 🙂

Popularne