Sprawdź nas też tutaj

News

Na płytę tego reprezentanta QueQuality czekamy już dwa lata

Szesnasty ma dobre wieści dla fanów.

Opublikowany

 

szesnasty
Szesnasty

Świetne przedświąteczne wiadomości płyną do nas od Szesnastego. Raper pochwalił się na Instagramie paczką od QueQuality i przy okazji ujawnił, że kończy nagrywać trzeci solowy album.

Nowa płyta w przyszłym roku

Szesnasty ma na koncie dwa krążki „Tego Pan Nie Poskłada” z 2015 roku i „Pan tu nie stał” wydany rok później. Na nową płytę rapera czekamy od dwóch lat i w końcu otrzymujemy konkretne wieści na jej temat. – Zostały 2 zwrotki do nagrania, zamykam album i w przyszłym roku wszyscy dostajecie taką niespodziankę, taki prezent, że o Mamo! – poinformował reprezentant QueQuality.

Pozostaje nam czekać na pierwsze single i szczegóły krążka, którego tytułu jeszcze nie znamy.

 
24 komentarze

24
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
King Tomp krul polski

Ktoś na to czeka?

WYTRYSK

KURWA KOLEŚ DWA LATA PŁYTĘ NAGRYWA JA PIERDOLE… JESZCZE MU DWIE ZWROTKI ZOSTAŁY DO NAGRANIA JAK SIĘ PÓŹNIEJ KURWA OKAŻE TO BĘDZIE JEDNAK OBSÓWA BO NIE MA CAŁEGO MATERIAŁU JASNY CHUJ.TO JEST RAPER ? RAPER MA SIEKAC ZWROTKI RAZ RAZ KURWA TAK JAK JEST W STANACH KURWA JADA KOLESIE DO STUDIA OTWIERAJĄ WHISKY PALA DZOJNTY I ROBIĄ RAP I TAK POWSTAJĄ TE KAWAŁKI A TE POLSKIE KURWA GWIAZDY TO ZAWSZE JAKIEŚ WYTŁUMACZENIE MAJĄ A BO NIE MA WENY A BO CZERPIE INSPIRACJE O JA PIERDOLE.. CIEKAWE JAK ON KURWA SIĘ W ROBOCIE ZACHOWUJĄ ” YYYYYY DZIŚ NIE IDĘ DO PRACY BO NIE MAM INSPIRACJI „OSZ KURWA

King Tomp krul polski

Zgadzam się xD

Sxxvx02

Sądząc po tym że napisałeś dzojnty jesteś idiotą

Japacz

Kto to? Pytam serio.

dicksucker

Bardzo dobry, wszechstronny i utytułowany piosenkarz rapowy, na featach. u niego będą same znakomitości, a mianowicie Siedemnasty, Czternasty, Dwudziesty Drugi, Siedemdziesiąty Siódmy, Setny, Trzydziesty Piąty. To was powinnonskłonić do zakupu tego dzieła.

KoBO

SRAM NA TO KURWA KTO TO KURWA WOGÓLE KURWA JEST ?? JAKIŚ JEBANY PAJAC I JESZCZE QUEBO TO SPONSORUJE I WYDAJE NA HUJ KURWA ??? NA HUJ SIĘ PYTAM ??? QUEBO NA HUJ CI WYDAWANIE WACKÓW JABANYCH KURWA NA HUJ ?

Djw

Dziecko… ,, HUJ” piszę się przec,, Ch”

Jajasz

Jebac tego lamusa że znakiem zapytania kolejny pedał co mu dziewczyna nie odbiera i płacze do mikrofonu bo nic nie ma do powiedzenia zero przekazu

Jojasz

Nikt nie czeka chyba że dzieci co nie wiedzą co to prawdziwy rap. Jebac tych pedałów

kto czeka? czeka?

Nie wiem jak wy, ale ja nie czekam.

Chłopak który sam się pucował

Ja też nie. Niech się wpisują miasta co kurwa na to nie czekają XD XD XD XD

Dowiadrzacz420

Gliwice

kapelan

czekaliśmy czyli kto?

Halina dawak ziemniaki

Kto to kurwa

DeZetIKaU

Szczecinek też nie czeka

Jajasz

Kto czeka? Chyba tylko glam żeby mieć o czym pisać co oni tak się chwalą tymi samochodami z wypożyczalni i łychą. Nie mają nic wartosciowego do Zaoferowania prócz pokazywania pieniędzy. Nie na tym polega rap.

Szesnasty

Wykurwisty jest ten raperinho :)))

Siedemnasty

Pewka

Cydży

Bobolice liście mi rowa pedały

Odb

QueLata na czekamy reprezentanta dwa płytę tego Quality już.

Zwycięzca

Jesteś zjebem na grubości… Ja zaraz kończę 35 rok życia, właśnie ty brudna kurwo se siedzę w kurorcie, moczę dupsko w jacuzzi i bzykam moją żonkę, a ty frajerski przegrańcu przestawiasz wyrazy w zdaniach…po huj ty żyjesz

odb

Szambo to nie jakuzzi a mama to nie żona, coś ci się pomyliło 😀

Lekker naar shoarma

Roken is dodelijk…

Popularne