Sprawdź nas też tutaj

News

Nadciąga druga odsłona nagród polskiego środowiska hip-hopowego

Popkillery 2020.

Opublikowany

 

fot. Tomasz Karwiński

Grudzień dobiega końca, z każdej strony dostrzec można przeróżne podsumowania roku… My póki co mamy dla Was krótki komunikat – czekajcie na galę Popkillery 2020! Nagrody spotkały się z gorącym odzewem środowiska hip-hopowego i masą ciepłych słów, które spłynęły do nas od raperów, wytwórni, managerów, mediów czy słuchaczy – nie mogło być więc innej decyzji niż organizacja kolejnej edycji, podsumowującej bardzo owocny dla polskiego rapu rok 2019. – pisze w specjalnym komunikacie serwis Popkiller.

Równocześnie uruchomiona została specjalna witryna Popkillery.pl, na której w przejrzysty sposób znaleźć będziecie mogli wszystkie najważniejsze informacje związane z wyczekiwanymi przez lata nagrodami branży hip-hopowej, łączącymi media i środowisko ponad podziałami. Więcej informacji o Popkillerach 2020 już niebawem.

Poniżej przypomnienie jak gala wyglądała w 2019 roku.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wasz Ziom

Jebać nataliego i jego gniot killer. Ziomek nagrał kiedyś dobry album, zero gówna typu autotune a ten lamus mu napisał, że to za mało na patronat. Szkoda gadać. ale w sumie nazwa POP zobowiązuje… jebać atencjusza nataliego. Mela na ryj jak go spotkam

EJ TY KOLO !!!!!

CO TAM ROBI LIROY?CO ON WYDAL KURWA NIBY OD XX LAT?AHAHHAHAH SMIECH NA SALI ATENCJUSZE I ICH GALA SOKÓL CZY RYCHU TO POWINIEN ZBOJKOTOWAĆ TO GÓWNO.

posłuchaj se dżastina b

Czego się spodziewałeś wysyłając mu swoje wysrywy? Zero audiotuna na tracku nie sprawi, że z automatu lecisz jak Rakim.

Pewnie to był jakiś słodko-pierdzący loffsong, że dżesika z 5c ma cię w dupie, to nie jest hip hop i dobrze mati zrobił

EJ TY KOLO !!!!!

WYPIERDALAJ LAMUSIE W PODSKOKACH I NIE WYJEŻDZAJ MI TU JAKIMIŚ ERIC B I RAKIMAMI BO CAŁY POLSKI HIOP HIP TO JEBANY NURT DLA CIEPŁYCH ŁANABI I ICH PRZYDUPASÓW.
NIGDY NIE OSIĄGNIESZ SUKCESU BĘDĄC NIE AUTENTYCZNYM.WOLE SOBIE JAKIŚ RAPERÓW Z PODZIEMIA GŁĘBOKIEGO POSŁUCHAĆ NIŻ KURWA DOKŁADAĆ I PŁYTY KURWA TYCH WACKÓW KUPOWAĆ.

dsadsadsa

na poprzedniej gali jakieś 3/4 zwycięzców nie odebrało swojej nagrody, nawet nie było żadnych wyznaczonych osób do odbioru, teraz pewnie bedą te nagrody dawali w swoim ścisłym hermetycznym kółku wzajemnej adoracji wygasłych raperów, byle tylko kompromitacja się nie powtórzyła.

cydży aka profesor nauk

Pewnie wygra jakiś zjeb

SZCZERA PRAWDA

Startuj, masz spore szanse

CiasnyOdbytek

Glamrap nie wie że w 2015 roku popkiller zmienił nazwę na Rapkiller albo discostars już nie pamiętam

Naczelnik Pijaków

Zobaczcie jak pijany rysiu wraca do domu
https://www.youtube.com/watch?v=M1MXxp1Yz_E
a tutaj macie jak rysiu się wcześniej bawił zanim wrócił pijany do domu
https://www.youtube.com/watch?v=5HVfqhYpGpI

Popularne