fota
Nagły Atak Spawacza – sesja zdjęciowa (1996 r.)
Pierwsza sesja zdjęciowa składu Nagły Atak Spawacza, wykonana w 1996 roku.
W 1994 Fazi i Kaczmi nagrali pierwsze demo pod szyldem Nagły Atak Spawacza. Historia zespołu rozpoczęła się na dobre w październiku 1995 r. Wtedy to doszło do nagrania w studiu CZAD w Swarzędzu utworu „Anty”, który miał być jednym wielkim żartem, a przypadek zrządził, iż stało się zupełnie inaczej…
Po nagraniu utworu Kaczmi, który pracował w sklepiku z kasetami w samym centrum Poznania, prezentował nagranie znajomym, ale również przypadkowi ludzie po wysłuchaniu fragmentu utworu chcieli z ciekawości nabyć kasetę. I w końcu zaczęło się nagrywanie utworu za piwo. Nie wiadomo, ile takich kopii wykonano, ale ponad 100 na pewno. Aż pewnego dnia pojawił się Krzysztof Kozak, zaproponował wydanie dema z dwoma utworami. W ten sposób w sklepach pojawiła się kaseta „Anty”. Sprzedano jej 10.000 egzemplarzy – głosi oficjalna wutryna zespołu.
przesłał: Zioło OG





-
News2 dni temuDziwne zachowanie Sokoła na koncercie w Gdańsku wywołało falę spekulacji
-
News1 dzień temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News4 dni temuVNM po życiowym przełomie. „1,5 miesiąca temu było ze mną bardzo źle”
-
News3 dni temuMiasto Gdańsk na oficjalnej stronie informuje, że Edziowi grożą gangsterzy z Chicago
-
News17 godzin temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News4 dni temuBobby Shmurda czekał na to całe życie. Jego ojciec wyszedł z więzienia po 30 latach
-
News3 dni temuWspólnik Bonusa RPK ostrzega, kto może stracić na odebraniu orderu Zełeńskiemu
-
teledysk2 dni temuNowy Polak jara jak Snoop Dogg