Sprawdź nas też tutaj

News

Nagraj wspólny numer z VNM i Szwedem SWD

Bezpłatne warsztaty muzyczne.

Opublikowany

 

Tegoroczne warsztaty „Bitwa Warszawska 2.0: Addendum” poprowadzą VNM oraz Szwed SWD. W ramach projektu aspirujące talenty będą mogły popracować w studio razem z artystami, efektem czego będzie wspólny kawałek oraz profesjonalny teledysk. Podczas warsztatów rapowych uczestnicy nagrają numer pod okiem zdobywcy złotej płyty m.in. za E:DKT, zaś w ramach warsztatów producenckich zostanie przekazana solidna dawka wiedzy dotycząca technik studyjnych, beatmakingu oraz miksu i masteringu.

Bitwa Warszawska 2.0: Addendum to kolejna inicjatywa spod szyldu Druga Strona Ulicy, poświęcona 100. rocznicy Cudu nad Wisłą. Po doskonale przyjętych teledyskach JWP/BC, Kuby Knapa oraz Zipery, organizatorzy przedsięwzięcia dają możliwość wypowiedzenia się w tym temacie twórcom nieznanym do tej pory szerszej publiczności. W 2018 roku w trakcie trwania akcji „Sztuka Niepodległa”, warsztaty z artystami były sednem działań “Drugiej Strony Ulicy”. W tym roku także każdy aspirujący twórca ma szansę dołożyć swoją cegiełkę do obrazu akcji Bitwa Warszawska 2.0.

Zapisy są dostępne na Facebooku.

https://www.facebook.com/DrugaStronaUlicy/videos/612461026300260/
 
26 komentarzy

26
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Skorpion

Margot typo bije kasę na durnych ludziach co mają wprowadzone do głowy że jak nie będą popierać tego zjeba to dostana łatkę nietolerancyjnych czemu se pisiora nie obetnie tylko łazi z pytonem i każe do siebie mówić ona hahahaha a połowa sceny rap w polszy to toleruje i nie widzi w tym nic złego pozdro palczasty zssr

żENADA

chcesz do buzi mojego skorpiona

Iuczjano

MEMBER słyszysz mnie? Od dłuższego czasu mnie śledzili a teraz porwali. Byłem przygotowany dzięki Twoim radom i wlaśnie piszę z wyciągniętej z odbytu Nokii 3310,zawiniętej w kondom. Nie wiem gdzie jestem. Miałem opaskę na oczach ale mogę wysłać lokalizację. Odnajdź mnie i pomóż bo oddadzą mnie w ofierze diabłu
https://goo.gl/maps/FRHWKHwfRGeDoWnU6

Dismember Kardiognojnia

Super, ciesze sie. Musisz byc zorany tak samo jak ja.

Odb

Wykąp się wspólnie z VNM i Szwedem SWD

Stalone

Odb ssij mi odb

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD VNM, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD SZWED SWD, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

Maciej

Nie chcę. Mama mi mówiła żeby nie zadawać się z obcymi.

Facio od krabów

Po chuj mam nagrać z tymi łakami?

Ezoteriusz

Bo to jedyna szansa, żebyś zadbał o swoją przyszłość, to jest idealny czas dla was na bezpośredni kontakt macie twarz macie osobę możecie zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi na to wszystko co was dręczy, nie zostawiajcie problemów nie pozwólcie im rosnąć żeby was przewyższyły. Wszystkiego dobrego, miłego weekendu życzę.

Zwykły chłopak szary

W ciągu ostatniego miesiąca byłem na dwóch randkach. Jedna laska z tindera (polka) : idziemy do knajpy, nie jakaś super fancy, normalne jedzenie i drinki, coś w stylu Orzo. Laska przyszła odjebana jakby była na wiejską dyskotekę, kiecka ledwo jej zasłaniała dupę, ledwo rozpoznałem ją przez kilogram tapety na mordzie (a było wtedy +25 stopni) – jebana zamówiła zupę, przystawkę, danie główne (jebana miała wielkie pretensje że nie mają schabowego w menu) i jeszcze lody. Zero tematów do rozmowy, ciągle w telefonie, zaczęła się chwalić jakimiś szalonymi melanżami z koleżankami karynami. Na koniec nawet z grzeczności i dobrego wychowania nie zaproponowała że zapłaci za siebie. Co zrobiłem? Powiedziałem że idę do kibla, po czym uciekłem z knajpy 😀 (numeru telefonu nie blokowałem, bo specjalnie kupiłem na tę okazję pre-paid zarejestrowany na żula spod żabki, który dostał za to 10zł).

2 tygodnie później : przypadkowo w pracy spiknąłem się z koleżanką z Armenii. Trochę pogadaliśmy, zaproponowałem wyjście na jakiś obiad/wino. Delikatny makijaż, schludnie ubrana (atrakcyjnie, ale nie wulgarnie). Super prowadziła rozmowę, oczytana, obyta. Miał to być zwykły lunch a siedzieliśmy w knajpie chyba 5-6 godzin ciągle rozmawiając. Oczywiście chciała zapłacić za siebie, ja z grzeczności odmówiłem.

I wy się dziwicie że porządni ludzie gardzą polkami, materialistkami z głową w chmurach.

Tfu!

Ten Typ Zakolak

Hatfu!

Uzytkownik

Jestem pewien, ze tak naprawde waliles kapucyna pod youporna i fantazjujesz na glamrapie zakompleksiona pizdeczko.

Zwykly chłopak szary

@Uzytkownik : ja to nie ty, pierdzący koniobijco

Zbuku88

VNM – fajny gość, świetny raper, niestety treściowo już nie dla mnie.

Niech mu się wiedzie jak najlepiej.

żENADA

a chuj mu na kurwe

Mieczysław

Mam do wynajęcia kawalerkę.

Jan Paweł 102

Rucham was czule w pośladki.

Zbyszek

Nie dzieki

gpk

obecnie to żadne fejmy, w dodatku vnm to tylko dobry raper, a ten drugi to przeciętny producent – pokusa może dla kogoś pokroju rtv, agd, tlk, pck, mpk

żENADA

Nagraj wspólny numer w wannie z VNM i Szwedem SWD

Podziemie eudezet

Chętnych zapraszam sprawdzić rap z łdz pionaaaaa wszystkim
https://youtu.be/fY8qZ8BQoe8

PejaTVN

Z kim ? Bo nie znam.

Quelle

Z jakiego zakonu ten mnich vnm?

Margot i Łania

Stop Bzdurom! Idziemy po was! Wolność dla LGBTQIA!

Popularne