Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Nagrał płytę z Włodim, teraz nagrywa z Margaret

Nowy reprezentant Def Jam Recordings Poland.

Opublikowany

 

1988 z przytupem inauguruje współpracę z Def Jam Recordings Poland. Kacha z Coals oraz Margaret pierwszymi gośćmi albumu.

„Bajkał” to pierwszy singiel z zapowiedzianej na 2021 rok płyty producenckiej 1988. Na albumie usłyszymy wiele zaskakujących duetów z udziałem artystów i artystek działających w obszarach hip-hopu i muzyki alternatywnej. Eklektyczna, niezwykle klimatyczna produkcja oraz zaskakujące połączenia – od czołówki polskiego rapu i popu, po młodych, undergroundowych graczy.

Album wydany zostanie nakładem Def Jam Recordings Poland.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Mkebe
10 miesięcy temu

Ciekawe jak tam tej Margot w barako-przyczepie się mieszka przy -20 stopniach. Będzie sielankowy tepedysk jak to jest fajnie, czy przeprowadziła się do mieszkania i siedzi cicho?

Odb
10 miesięcy temu
Reply to  Mkebe

Nagrał sektaśmę z Głodim, teraz nagrywa z Margot.

PejaTVN
10 miesięcy temu

W sumie nie wiem do czego się przyjebac wiec napisze coś o mordzie tej Margaret. Jej morda jest paskudna nawet po kilkunastu zabiegach.

Facio od krabów
10 miesięcy temu

Margaret? To ta co puszcza się z chadami?

Obozowy Kapo
10 miesięcy temu

Żarty o rodzicach… widać że z ciebie debil i robol zapierdalajacy za najniższą krajową i ruchający jakąś brzydule

Bestia z Wadowic
10 miesięcy temu

Ciekawe co na to Papież ?

ty durniu
10 miesięcy temu

*Chady

ADOLF HlTLER
10 miesięcy temu

Te Julki to głupie są. Mógłby sobie przeanalizować w swoich tępych łepetynach, że taki Chada to taką polkę może co najwyżej po pijaku przy płocie obok remizy zapiąć. Co one głupie filmu nie oglądały? Przecież taki Tomasz to sobie rucha w filmie żydówkę Więdłochę a nie Julkę z wylewającymi się boczkami.

Pietrek Mateusz
10 miesięcy temu

Bardzo przepraszam proszę nie obrażać Margaret na portalach społecznościowych bo to będzie karane sądownie ⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️

Najlepszy mc w miescie suko
10 miesięcy temu

Szkoda słów to będzie gówno jak nic, no chyba że się mylę to mnie poprawcie ale macie tu gościa którego warto posłuchać : https://www.youtube.com/watch?v=ypoTeXFH1wU

Popularne