Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Nagrał płytę z Włodim, teraz nagrywa z Margaret

Nowy reprezentant Def Jam Recordings Poland.

Opublikowany

 

1988 z przytupem inauguruje współpracę z Def Jam Recordings Poland. Kacha z Coals oraz Margaret pierwszymi gośćmi albumu.

„Bajkał” to pierwszy singiel z zapowiedzianej na 2021 rok płyty producenckiej 1988. Na albumie usłyszymy wiele zaskakujących duetów z udziałem artystów i artystek działających w obszarach hip-hopu i muzyki alternatywnej. Eklektyczna, niezwykle klimatyczna produkcja oraz zaskakujące połączenia – od czołówki polskiego rapu i popu, po młodych, undergroundowych graczy.

Album wydany zostanie nakładem Def Jam Recordings Poland.

 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Mkebe
1 miesiąc temu

Ciekawe jak tam tej Margot w barako-przyczepie się mieszka przy -20 stopniach. Będzie sielankowy tepedysk jak to jest fajnie, czy przeprowadziła się do mieszkania i siedzi cicho?

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Mkebe

Nagrał sektaśmę z Głodim, teraz nagrywa z Margot.

PejaTVN
1 miesiąc temu

W sumie nie wiem do czego się przyjebac wiec napisze coś o mordzie tej Margaret. Jej morda jest paskudna nawet po kilkunastu zabiegach.

Facio od krabów
1 miesiąc temu

Margaret? To ta co puszcza się z chadami?

Bestia z Wadowic
1 miesiąc temu

Ciekawe co na to Papież ?

pusia
1 miesiąc temu

jeszcze sie nad tym niezastanawial

Pietrek Mateusz
1 miesiąc temu

Bardzo przepraszam proszę nie obrażać Margaret na portalach społecznościowych bo to będzie karane sądownie ⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️

Najlepszy mc w miescie suko
1 miesiąc temu

Szkoda słów to będzie gówno jak nic, no chyba że się mylę to mnie poprawcie ale macie tu gościa którego warto posłuchać : https://www.youtube.com/watch?v=ypoTeXFH1wU

Popularne