Sprawdź nas też tutaj

News

Najlepsi tancerze breakdance zawalczą o światowy finał Red Bull BC One w Krakowie

Bilety już dostępne.

Opublikowany

 

fot. Gniewko Głogowski

Najlepsi w Polsce tancerze breakingowi powrócą do Krakowa, aby po raz kolejny zmierzyć się w Red Bull BC One Cypher Poland i zawalczyć o reprezentowanie kraju w światowym finale. Wydarzenie odbędzie się 19 lutego w Klubie Studio. Zapisy dla tancerzy oraz bilety dla publiczności dostępne poprzez stronę www.redbull.pl/bcone.


Spektakularne ewolucje, akrobatyczne figury taneczne i znakomita muzyka. Tego z pewnością nie zabraknie podczas ogólnopolskiego finału zawodów 1 vs 1: Red Bull BC One Cypher Poland. Breaking jest dyscypliną bardzo widowiskową, a polscy tancerze od lat cieszą się uznaniem środowiska, czego wyrazem jest fakt, że to właśnie Polska była w 2021 roku gospodarzem światowych finałów Red Bull BC One. A sama dyscyplina już w przyszłym roku, po raz pierwszy w historii, pojawi się na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.

Krajowy finał w breakingu 1 vs 1

Ogólnopolski finał w breakingu, zaplanowany na 19 lutego w krakowskim Klubie Studio, poprzedzony będzie otwartymi eliminacjami, w których udział wziąć mogą chętni tancerze i tancerki, którzy ukończyli 16 lat. Spośród nich wyłonionych zostanie 8 najlepszych b-boys i 4 b-girls, którzy dołączą do zaproszonych wcześniej dzikich kart. Skompletowana w ten sposób Top 16 b-boys i Top 8 b-girls zmierzy się w tanecznym 1 vs 1. Zwycięzcy będą reprezentowali Polskę podczas Last Chance Cypher, który jest ostatnim progiem eliminacji przed awansem do światowego finału.Bilety na wydarzenie oraz formularz zgłoszenia na eliminacje dostępne na stronie redbull.pl/bcone.

O Red Bull BC One

Red Bull BC One to największe i najbardziej prestiżowe zawody breakingowe 1 vs 1 na świecie. Co roku tysiące tancerzy walczą o możliwość wystąpienia w globalnym finale. Od 2004 roku odbyło się już 19 światowych finałów w największych miastach na całym świecie. Rywalizacja w ramach Red Bull BC One obejmuje ponad 60 imprez i aktywacji przeprowadzanych w ponad 30 krajach. Dla krajów bez tego typu wydarzeń przygotowano zawody w formacie online – Red Bull BC One E-Battle, dzięki którym każda osoba podłączona do Internetu, w dowolnym miejscu na świecie, ma szansę zostać kolejnym krajowym mistrzem. Red Bull BC One pod swoimi skrzydłami ma także jedną z najlepszych ekip breakingowych świata, Red Bull BC One All Stars.

 
13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Łonowy Barber
17 dni temu

Widać po co tutaj wbijają te wszystkie odpady społeczne które komentują. Żalicie się na newsy nie mające powiązania z hip-hopem. Tutaj temat hip-hopowy i 9 komentarzy XD

Milicjant
17 dni temu

Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy glamrapek musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

Leczo Zakoladze
17 dni temu

Pieśń minionej epoki tak samo jak grafitti i skreczowanie ale ogólnie fajnie

GURU z Gang Strarr
17 dni temu

Gowno. Kazdy element ma sie dobrze, tylko siedzi w podziemu, a jego smietanka ma globalne imprezki takie BC One, IDA, DMC czy Meeting of Styles. Do tego elementy przebily sie do renomowanych instytucji kulturalnych takie jak galerie narodowe. Jak nie lubisz kultury to przynajmniej uszanuj tych, co lubia.

Leczo Zakoladze
17 dni temu

Ale ja lubię! Mowie tylko ze jest to piesń minionej epoki.

Szczaw
17 dni temu

Je bac tych paralitykuw na kturyh karzdy ma wyebane i oglonda ich kilka debili. Brekdens od debili dla debili.

SZAMIR TOMKOWICZ
17 dni temu

JAK SPRZEDAWAĆ WŁASNE CIAŁO ? ht tps://strajk.eu/jak-dobrze-sprzedawac-wlasne-cialo/

SicenS
16 dni temu

Nie może być. Hip Hop zawitał na glamścierwie. Istny szok i niedowierzanie.

Korki Żywyrap
12 dni temu

Tylko Beat Killaz!

SZAMIR TOMKOWICZ
17 dni temu

szantażowali mnie narodowcy-katolicy, czy ktoś natrafił w sieci na video, foty itp na mój temat?. to bogdan w. z bratkówki ale ma kolegów w policji {krosno i jedlicze}, twierdził że ma kontakt z grzesiem braunem, wiem że inni narodowcy zbierali info o lgbt anarchistkach z krosna, zapewne konfederacja tworzy wywiad aby kompromitować lewice {a może i mordować, to pomioty brevika]. z 4 lata temu abw pytało mnie czy zauważyłem że ktoś obcy kręci się koło domu, i mówili że chodzi o moje bezpieczeństwo {potem nie wracali do tematu}. mnie zaszantażowano 2 lata temu{bogdan w}, że jeśli nie zaprzestane lewackiej działalności to opublikują kompromitujące mnie materiały, odpowiedziałem bogdanowi co ja wiem o nim {korupcja urzędników, prawie śmiertelne pobicie zatuszowane oraz kilka innych spraw}, nie zareagowałem zdecydowanie, gdyż po śmierci najbliższej mi osoby popadłem w ciężką depresje i stres pourazowy, teraz mi troche przeszło więc mam siłe się bronić, ale dostałem też info, że ktoś kopie d

Profesoooor trrrapu
17 dni temu

Kobiety poszukiwane przez policję w całej Polsce….
Rozpoznajesz którąś z tych kobiet? Skontaktuj się z policją!
http://www.gk24.pl/mlode-kobiety-poszukiwane-przez-policje-w-calej-polsce-nie-maja-jeszcze-30-lat-zdjecia-12012023/ga/c1-17191489/zd/63938589

Popularne