Sprawdź nas też tutaj

News

Najpopularniejsze produkcje muzyczne dostępne po polsku

Red Bull TV powiększa bazę muzyczną.

Opublikowany

 

Baza produkcji o tematyce muzycznej dostępna w Red Bull TV ciągle rośnie. Od dziś, premierowo w polskiej wersji językowej, dostępny będzie dokument Red Bull Symphonic: Camo & Krooked, opowiadający o spotkaniu klubowego duetu z kompozytorem Christianem Kolonovitsem. Ten oraz pozostałe filmy i seriale, dostępne są całkowicie bezpłatnie, za pośrednictwem aplikacji Red Bull TV na urządzenia mobilne, Smart TV i konsole do gier.

Red Bull TV oferuje widzom różnorodne treści video bazujące na unikatowych historiach i nakręcone w najwyższej jakości. Biblioteka pełna jest filmów, relacji i nagrań z najlepszych wydarzeń sportowych, ale też materiałów muzycznych i kulturalnych. Realizacje Red Bull Media House pozwalają na poznanie najlepszych artystycznych projektów, legendarnych wytwórni czy ikon świata muzyki.

Oto lista najpopularniejszych w Polsce produkcji muzycznych dostępnych w Red Bull TV:

 1. Red Bull Symphonic: Camo & Krooked (PL)
  Reprezentujący scenę klubową duet Camo & Krooked, kompozytor Christian Kolonovit i… wielki projekt Red Bull Symphonic! Film dostępny premierowo z polskimi napisami.
 2. Assembly Required: House of Petunia (PL)
  Teyana Taylor i najbardziej ambitne show w jej karierze. Zajrzyjcie za kulisy produkcji „House of Petunia”, które swą premierę miało podczas Red Bull Music Festival w Nowym Jorku.
 3. After the Raves (PL)
  Za każdym bitem stoi jakaś historia! Zobacz wciągający serial o muzyce elektronicznej i klubowej.
 4. The Note (PL)
  Serial dokumentalny o zapomnianych chwilach i niedocenianych postaciach, które odmieniły historię muzyki.
 5. Historia Stones Throw Records (PL)
  Historia awangardowej wytwórni, wzbogacona o wywiady z Madlibem, Kanye Westem i Commonem. Zobacz, w jaki sposób odkryto najbardziej wpływowych artystów świata hip-hopu i nie tylko.
 6. Mark Grist Battles The World (ANG)
  Nakręcony na Filipinach wciągający obraz o miłości do rapu i freestyle’u. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla tych, którzy sami freestyle’ują.

Wszystkie powyższe produkcje i dziesiątki innych ze świata muzyki i kultury znajdziesz na stronie Red Bull TV. Możesz też oglądać je wygodnie na swoim smartfonie lub telewizorze. Aplikacja Red Bull TV dostępna jest na telefony z systemami iOS i Android, telewizory Smart TV oraz konsole do gier PlayStation i Xbox.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
INSTYTUT JEBANlA RAPU Z PRZEKAZEM
1 rok temu

NAPISZCIE NEWSA O NIEŚLUBNYM SYNU TEDEGO

SamochódTedego
1 rok temu

FLAK W FURZE ZROBIŁ NIEJEDNO DZIECKO, OCZYWIŚCIE IN VITRO BO FLAK NIE STOI

JURIJ OVSIENKO
1 rok temu

KTOŚ WKLEJAŁ LINK DO JEGO INSTAGRAMA. TO MUSI BYĆ JEGO BRAT ALBO DZIECIAK. PAMIĘTAM, ŻE TEŻ BYŁ GRUBASEM ALE MIAŁ URODZIWĄ PANNĘ

Cyganskakurewka
1 rok temu
Reply to  JURIJ OVSIENKO

Pede ma flaka, co za tym idzie nie może mieć dzieci.

Odb
1 rok temu

Najchujowsze paździeże muzyczne dostępne w wannie

Popularne