Sprawdź nas też tutaj

News

Najpopularniejsze produkcje muzyczne dostępne po polsku

Red Bull TV powiększa bazę muzyczną.

Opublikowany

 

Baza produkcji o tematyce muzycznej dostępna w Red Bull TV ciągle rośnie. Od dziś, premierowo w polskiej wersji językowej, dostępny będzie dokument Red Bull Symphonic: Camo & Krooked, opowiadający o spotkaniu klubowego duetu z kompozytorem Christianem Kolonovitsem. Ten oraz pozostałe filmy i seriale, dostępne są całkowicie bezpłatnie, za pośrednictwem aplikacji Red Bull TV na urządzenia mobilne, Smart TV i konsole do gier.

Red Bull TV oferuje widzom różnorodne treści video bazujące na unikatowych historiach i nakręcone w najwyższej jakości. Biblioteka pełna jest filmów, relacji i nagrań z najlepszych wydarzeń sportowych, ale też materiałów muzycznych i kulturalnych. Realizacje Red Bull Media House pozwalają na poznanie najlepszych artystycznych projektów, legendarnych wytwórni czy ikon świata muzyki.

Oto lista najpopularniejszych w Polsce produkcji muzycznych dostępnych w Red Bull TV:

 1. Red Bull Symphonic: Camo & Krooked (PL)
  Reprezentujący scenę klubową duet Camo & Krooked, kompozytor Christian Kolonovit i… wielki projekt Red Bull Symphonic! Film dostępny premierowo z polskimi napisami.
 2. Assembly Required: House of Petunia (PL)
  Teyana Taylor i najbardziej ambitne show w jej karierze. Zajrzyjcie za kulisy produkcji „House of Petunia”, które swą premierę miało podczas Red Bull Music Festival w Nowym Jorku.
 3. After the Raves (PL)
  Za każdym bitem stoi jakaś historia! Zobacz wciągający serial o muzyce elektronicznej i klubowej.
 4. The Note (PL)
  Serial dokumentalny o zapomnianych chwilach i niedocenianych postaciach, które odmieniły historię muzyki.
 5. Historia Stones Throw Records (PL)
  Historia awangardowej wytwórni, wzbogacona o wywiady z Madlibem, Kanye Westem i Commonem. Zobacz, w jaki sposób odkryto najbardziej wpływowych artystów świata hip-hopu i nie tylko.
 6. Mark Grist Battles The World (ANG)
  Nakręcony na Filipinach wciągający obraz o miłości do rapu i freestyle’u. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla tych, którzy sami freestyle’ują.

Wszystkie powyższe produkcje i dziesiątki innych ze świata muzyki i kultury znajdziesz na stronie Red Bull TV. Możesz też oglądać je wygodnie na swoim smartfonie lub telewizorze. Aplikacja Red Bull TV dostępna jest na telefony z systemami iOS i Android, telewizory Smart TV oraz konsole do gier PlayStation i Xbox.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
INSTYTUT JEBANlA RAPU Z PRZEKAZEM
10 miesięcy temu

NAPISZCIE NEWSA O NIEŚLUBNYM SYNU TEDEGO

SamochódTedego
10 miesięcy temu

FLAK W FURZE ZROBIŁ NIEJEDNO DZIECKO, OCZYWIŚCIE IN VITRO BO FLAK NIE STOI

JURIJ OVSIENKO
10 miesięcy temu

KTOŚ WKLEJAŁ LINK DO JEGO INSTAGRAMA. TO MUSI BYĆ JEGO BRAT ALBO DZIECIAK. PAMIĘTAM, ŻE TEŻ BYŁ GRUBASEM ALE MIAŁ URODZIWĄ PANNĘ

Cyganskakurewka
10 miesięcy temu
Reply to  JURIJ OVSIENKO

Pede ma flaka, co za tym idzie nie może mieć dzieci.

Odb
10 miesięcy temu

Najchujowsze paździeże muzyczne dostępne w wannie

Popularne