Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Napisał tekst wokalistce, ale ta go odrzuciła. Sam więc nagrał kawałek

Tomasin zaprezentował utwór „Nie czekaj”.

Opublikowany

 

Tomasin / fot. Dont Kill the culture

Na kanale Soul Records pojawił się nowy numer Tomasina „Nie czekaj”, który powstał w niezwykłych okolicznościach. – Zapytaliśmy Tomasina czy nie chciałby napisać tekstu do bitu dla naszej artystki. Zgodził się. Po przedstawieniu treści przyszłej wykonawczyni, tekst jednak się nie spodobał i utwór zawisł w powietrzu. Tomasin wpadł na pomysł nagrania kawałka w tej formie jaką napisał, dzięki temu powstała niecodzienna wizja gniewu zdradzonej kobiety opisana męskim piórem. Trafnie? Nam się podoba – czytamy pod kawałkiem.

Poniżej zapoznacie się z nagraniem

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Król Polski

Piosenka będzie popularna w kręgach homo, czy to twój Coming out Tomasina ?!

Odb

Nagrał wokalistce tekst, sam napisał kawałek. Ta więc ale go odrzuciła.

Kat Rap Pedałów

To już jest przekroczenie finalnych granic. Co On miał w głowie nagrywając to? Aż tak mu szkoda tego tandetnego tekstu? Na naszej polskiej scenie było już od zajebania chorych akcji, ale to jest już totalna pedaliada. „Facet” „rapuje” „że byłam, że mogłam” KONIEC. Wysiadam z tego ciepłego burdelu. Dożywotnio będę cię jechał tomasin!

Gandzior NWJ

Jak chcesz zmienić płeć to ją zmień, nie chowaj się po kątach, bo pisanie takich zjebanych tekstów w niczym nie pomoże. Myślisz, że takim tekstem trafiłbyś do szerszej publiki? Mylisz się. Większość patrzy na teledyski w tym dupy, które tam występują. Tekst i melodia to sprawa dalszego planu, a tak się składa, że ty nie masz co pokazać, więc jeśli chcesz zaistnieć to zbieraj hajs na operację zmiany płci. Może coś wskórasz.

J00r

Opciągalismy sobie

00:12 i 17

SINGIELNapisał tekst wokalistce, ale ta go odrzuciła. Sam więc nagrał kawałek
Tomasin zaprezentował utwór „Nie czekaj”.
Opublikowany 2 godziny temu Przez Łukasz Fatowy

dj 0,6kVj

…i kulfon w podpowiedziach XD
Tu przynajmniej gr się spisał. Pedały z pedałami

Popularne