Sprawdź nas też tutaj

News

Nas wskazał 5 najlepszych utworów w historii hip-hopu

Na liście zabrakło raperów młodego pokolenia.

Opublikowany

 

Nas w bluzie Mass Appeal i czapce Rap
Nasir bin Olu Dara Jones

Nowojorski raper w końcu zaczął wydawać regularnie. W czerwcu ukazał się jego najnowszy album „Nasir”, który spolaryzował krytyków muzycznych. Udziela się on coraz częściej gościnnie, a także zapowiada nowe wydawnictwo na bitach od m.in. RZA  oraz Swizz Beatza.

Z okazji 45 urodzin hip-hopu, które przypadły na 11 sierpnia, Nas został poproszony o wskazanie 45 najlepszych kawałków w historii rapu. Aż tylu nie udało mu się jednak zaprezentować. Za to dostaliśmy pięć, które zostały rozszerzone o szóstą pozycję. Na liście znalazły się głównie numery weteranów sceny.

TOP 5 najlepszych kawałków w rapie wg Nasa

1. Public Enemy “Rebel Without A Pause,”
2. Eric B. & Rakim “Eric B Is President,”
3. Rob Base & DJ E-Z Rock “It Takes Two,”
4. Slick Rick “La-Di-Da-Di”
5. Run-DMC “Sucka MCs”
Bonus: MC Shan feat. Marley Marl „The Bridge”

50 Cent twierdzi, że Jay-Z specjalnie zaszkodził Nasowi

Jay-Z i Nas mają za sobą jeden z największych beefów w historii hip-hopu. Po wielu latach konfliktu raperzy ostatecznie pogodzili się w 2005 roku na wspólnym koncercie w New Jersey, twierdząc, że doszli do porozumienia. Teraz temat ich konfliktu powrócił z powodu równoległego wydania swoich płyt.

Po sześciu latach od premiery ostatniego albumu, Nas wrócił 15 czerwca z krążkiem „Nasir”, który był zapowiadany od wielu tygodniu. Ku zaskoczeniu wszystkich, następnego dnia ukazała się wspólna płyta Jay-Z i Beyonce „Everything Is Love”. Według 50 Centa, Jay-Z specjalnie wydał album w tym samym czasie, co Nas  – To popieprzone, co zrobili Nasowi – powiedział 50 Cent. – Wiem, co zrobiłeś Nasowi, Jay. Ten czarnuch wciąż go policzkuje, nie zwracając na nikogo uwagi – dodał.

Przypomnijmy, że Jay-Z i Beyonce nie udało się zdobyć szczytu Billboardu. Zajęli drugą pozycję. Najlepiej zarabiająca muzyczna para sprzedała w pierwszym tygodniu niecałe 123 tysiące egzemplarzy „Everything is Love”. Album Nasa „Nasir” zajął miejsce piąte, ze sprzedażą 77 tys. kopii albumu.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
siusiak

A GDZIE UTWÓR POLSKIEGO HUSTLERA SENTINO PT. TATUAZYK????

JUREK OWSIAK

na twoich sluchawkach pedrylu

siusiak

Jak ty jesteś pchła i nędzarz

Analne Podszepty

1. MC TERMINATOR „Diss na Żuroma”
2. Starszy „Nasze Bloki (ft. Rinio)”
3. Szyszka „Fak mi hard”
4. DJ Magik „Zostawiłaś mnie”
5. Funky Filon „Mała Chinka”

A nie jakieś kurwa murzyńskie wysrywy.

cydży

przecież to mdłe truskowe pierdy,łącznie z tym nasem jayem z i 50cweltem, najlepsze kawalki sa od thuggera, futura, drake czy 69 i ciezko tu wybrac 5 bo oni maja cale dyskografie tak wyjebane ze szok, jebac biedakow tylko bogactwo

Odb

Nas kupił by sobie jakiegoś thuggera wraz z jego i twoja stara i jeszcze by mu zostało na jakiś innych pedałów tobie podobnych śmieciu.

cydży

nas to moze thuggerowi berlo pucowac podobnie jak ty mi skurwysynu biedny polaczku

Odb

Nie wydaje mje sie fajo

Popularne