Sprawdź nas też tutaj

News

Nas wskazał 5 najlepszych utworów w historii hip-hopu

Na liście zabrakło raperów młodego pokolenia.

Opublikowany

 

Nas w bluzie Mass Appeal i czapce Rap
Nasir bin Olu Dara Jones

Nowojorski raper w końcu zaczął wydawać regularnie. W czerwcu ukazał się jego najnowszy album „Nasir”, który spolaryzował krytyków muzycznych. Udziela się on coraz częściej gościnnie, a także zapowiada nowe wydawnictwo na bitach od m.in. RZA  oraz Swizz Beatza.

Z okazji 45 urodzin hip-hopu, które przypadły na 11 sierpnia, Nas został poproszony o wskazanie 45 najlepszych kawałków w historii rapu. Aż tylu nie udało mu się jednak zaprezentować. Za to dostaliśmy pięć, które zostały rozszerzone o szóstą pozycję. Na liście znalazły się głównie numery weteranów sceny.

TOP 5 najlepszych kawałków w rapie wg Nasa

1. Public Enemy “Rebel Without A Pause,”
2. Eric B. & Rakim “Eric B Is President,”
3. Rob Base & DJ E-Z Rock “It Takes Two,”
4. Slick Rick “La-Di-Da-Di”
5. Run-DMC “Sucka MCs”
Bonus: MC Shan feat. Marley Marl „The Bridge”

50 Cent twierdzi, że Jay-Z specjalnie zaszkodził Nasowi

Jay-Z i Nas mają za sobą jeden z największych beefów w historii hip-hopu. Po wielu latach konfliktu raperzy ostatecznie pogodzili się w 2005 roku na wspólnym koncercie w New Jersey, twierdząc, że doszli do porozumienia. Teraz temat ich konfliktu powrócił z powodu równoległego wydania swoich płyt.

Po sześciu latach od premiery ostatniego albumu, Nas wrócił 15 czerwca z krążkiem „Nasir”, który był zapowiadany od wielu tygodniu. Ku zaskoczeniu wszystkich, następnego dnia ukazała się wspólna płyta Jay-Z i Beyonce „Everything Is Love”. Według 50 Centa, Jay-Z specjalnie wydał album w tym samym czasie, co Nas  – To popieprzone, co zrobili Nasowi – powiedział 50 Cent. – Wiem, co zrobiłeś Nasowi, Jay. Ten czarnuch wciąż go policzkuje, nie zwracając na nikogo uwagi – dodał.

Przypomnijmy, że Jay-Z i Beyonce nie udało się zdobyć szczytu Billboardu. Zajęli drugą pozycję. Najlepiej zarabiająca muzyczna para sprzedała w pierwszym tygodniu niecałe 123 tysiące egzemplarzy „Everything is Love”. Album Nasa „Nasir” zajął miejsce piąte, ze sprzedażą 77 tys. kopii albumu.

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
siusiak
4 lat temu

A GDZIE UTWÓR POLSKIEGO HUSTLERA SENTINO PT. TATUAZYK????

JUREK OWSIAK
4 lat temu
Reply to  siusiak

na twoich sluchawkach pedrylu

siusiak
4 lat temu
Reply to  JUREK OWSIAK

Jak ty jesteś pchła i nędzarz

Analne Podszepty
4 lat temu

1. MC TERMINATOR „Diss na Żuroma”
2. Starszy „Nasze Bloki (ft. Rinio)”
3. Szyszka „Fak mi hard”
4. DJ Magik „Zostawiłaś mnie”
5. Funky Filon „Mała Chinka”

A nie jakieś kurwa murzyńskie wysrywy.

cydży
4 lat temu

przecież to mdłe truskowe pierdy,łącznie z tym nasem jayem z i 50cweltem, najlepsze kawalki sa od thuggera, futura, drake czy 69 i ciezko tu wybrac 5 bo oni maja cale dyskografie tak wyjebane ze szok, jebac biedakow tylko bogactwo

Odb
4 lat temu
Reply to  cydży

Nas kupił by sobie jakiegoś thuggera wraz z jego i twoja stara i jeszcze by mu zostało na jakiś innych pedałów tobie podobnych śmieciu.

cydży
4 lat temu
Reply to  Odb

nas to moze thuggerowi berlo pucowac podobnie jak ty mi skurwysynu biedny polaczku

Odb
4 lat temu
Reply to  cydży

Nie wydaje mje sie fajo

Popularne