Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Newcomer z Asfalt Records zagrał dla 12 000 ludzi

Dżej zaprezentował „Z Tobą Chciałbym”.

Opublikowany

 

fot. Michał Karelus

Na kanale Asfalt Records pojawiło się wideo do utworu Dżej „Z Tobą Chciałbym”.

Ilustracją do utworu jest fragment występu artysty w charakterze supportu na legendarnym koncercie O.S.T.R. #120minutzżycia, który odbył się w łódzkiej Atlas Arenie 9 kwietnia. Niespełna 20-letni Dżej miał okazję zaprezentować swój materiał dla 12 000 ludzi.

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mały szary czlowiek
2 miesięcy temu

Braterstwo.eu róbcie pozwolenie na broń sportowa, lepiej umieć strzelać niz nie.

Ps. Wiem, jebbac, cyski, duppa, iks de i takie tam i

JĖBAĆ p®
2 miesięcy temu

Samice w naturze są bierne, obojętne i do bólu pragmatyczne. Przypomnijcie sobie momenty kiedy oglądaliście programy naukowe o świecie zwierząt na jakimś Discovery czy innym National Geographic. Doskonale tam było ukazane jaką szopkę muszą odstawiać samce w naturze żeby zaimponować samicom – Stroszenie piór, walka o dominację z innymi samcami, prezentowanie swojego bogatego umaszczenia czy odpierdalanie dzikich tańców godowych. Co robią wtedy samice? – Nic.
Samica po prostu istnieje a jedyne co musi robić to czekać na mecie na gotowe aby otrzymać geny od samca alfy. To teraz przełóżcie sobie to samo na nasz gatunek ludzki i porównajcie zachowania homo sapiens – podryw, sztuka uwodzenia, „wyrywanie” na pieniądze i status – odpierdalanie szopki tylko po to żeby jakiś femoid łaskawie mógł udostępnić swoją tzipę bo to jedyne co mają do zaoferowania.
Pasywność, pragmatyczność, brak inicjatywy i egoizm.

I got erection
2 miesięcy temu

Serio tylu ludzi na takie coś, jakiegoś grubego dresa z rondlem na głowie chodzi ? Czy zapłacono ludziom by przyszli na ten koncert ?

Pet
2 miesięcy temu
Reply to  I got erection

Przed wejściem dostaliśmy po dwa żubry żeby spróbować przełknąć ten wysryw na scenie.

koka panie penga
2 miesięcy temu

SCHUDNIJ CHLOPIE, NARA

Halo
2 miesięcy temu

To asfalt records wydają disco? Pytanie retoryczne.

szczymczyk-czymczyk andżej moja firma numer tel 02
2 miesięcy temu

moja rzona menelica umarla

Szczaw
2 miesięcy temu

Dżej zaprezentował „Z Tobą Chciałbym”.

Ja dla odmiany nie chciałbym mieć do czynienia z „dżejem” ani nikim kto ma cokolwiek z nim wspólnego. Szczególnie ze słuchaczami. Bo to pewnie sami debile polscy elektrycy, którzy nie wiem jakim cudem jeszcze żyją tacy z nich partacze. Brakuje im podstawowej wiedzy z dziedziny fizyki a się biorą za projekty, o których w życiu nie słyszeli. Gniazdka przymocowane na słowo honoru, po jednym podłączeniu wypadają i wiszące kable to standard.

Popularne