Sprawdź nas też tutaj

News

Nicki Minaj w Polsce: 3 garderoby i scena z USA

Ogromna scena, na której wystąpi raperka, przetransportowana zostanie z USA czternastoma ciężarówkami.

Opublikowany

 

Nicki Minaj

Scena, na której Nicki Minaj wystąpi w Polsce, zostanie przetransportowana ze Stanów Zjednoczonych i dowieziona do Łodzi czternastoma ciężarówkami. Ponadto pod Atlas Areną zaparkuje 10 tourbusów, które posłużą za środek transportu dla całego zespołu artystki. Imponująca będzie też liczba garderób. Sama Nicki Minaj zajmie w Atlas Arenie aż trzy pomieszczenia.

Scena z USA

Koncert Nicki Minaj zdecydowanie należy do kategorii tych większych amerykańskich produkcji. Jej występ w Polsce będzie trzecim na trasie promującej album „Queen”. Ogromna scena, na której wystąpi raperka, przetransportowana zostanie z USA czternastoma ciężarówkami i składać się będzie z dwóch modułów. Całość z pewnością wprawi w zachwyt fanów artystki, którzy 24 lutego zgromadzą się na pierwszym koncercie królowej rapu w Polsce.

Trzy garderoby

Na przyjazd Nicki w Atlas Arenie w Łodzi czekać będą trzy osobne pomieszczenia do jej wyłącznego użytku. Jedno z nich zostanie prywatnym pokojem artystki, drugie posłuży za jej osobistą garderobę, a trzecie będzie miejscem przygotowywania fryzur i makijażu. Jak na prawdziwą królową przystało, przy wizerunku Nicki Minaj pracować będzie w dniu koncertu cały sztab ludzi. Na prośbę artystki w pomieszczeniach utrzymywana będzie stała temperatura powietrza. Podobny wymóg niosła ze sobą chociażby produkcja koncertu Justina Timberlake’a w Gdańsku. Artysta również zastrzegł sobie utrzymywanie odpowiedniej temperatury w swojej prywatnej garderobie przez cały czas pobytu na terenie obiektu. Organizacja koncertów światowych gwiazd łączy się z wypełnieniem wymagań określonych w riderach technicznych. Jest to spis, często na kilkadziesiąt stron, który w najdrobniejszych szczegółach określa zasady pobytu artysty w Polsce oraz logistyczne przeprowadzenie produkcji, z zapotrzebowaniem na sprzęt i prywatne wymogi muzyków.

Wymagające ridery

Zdarzały się ridery z wyliczeniem wymagań na ponad 50 stron. Garderoby zazwyczaj muszą mieć określony kolor i wystrój. Bywali artyści, którzy zakazywali obecności jakiegoś koloru w pomieszczeniach. Do garderób wstawialiśmy już nawet żywe palmy oraz jacuzzi. Każda produkcja niesie ze sobą różnorodne ciekawostki riderowe, Nicki Minaj ma je również – zapewnia Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Gigantyczne show Nicki Minaj i Juice WRLD oraz Smolastego, który wystąpi jako support, odbędzie się już 24 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Bilet na to wydarzenie może być niezapomnianym prezentem na walentynki. Tym bardziej, że z tej właśnie okazji do 14 lutego bilety można zakupić w promocyjnej cenie. Jeśli ktoś zdecyduje się wziąć drugą połówkę na koncert, za jedną wejściówkę zapłaci po 150 zł, czyli dwie otrzyma w cenie jednej.

 
19 komentarzy

19
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Fifarafa

W Polsce nie ma takiej sceny która by wytrzymała to wielkie dupsko. Tylko w USA maja doswiadczenie z takimi grubasami. Ale i tak bym ja ruchal w to wielkie dupsko i kakaowe oczko.

Bestia z Wadowic

Jak ja wjeżdżałem do Polin, to wszyscy mnie oglądali za darmo. Był tylko jeden warunek 30 dzieci i 20 kg kremówek z Wadowic na backstage’u. Nafurany watykańskim koksem nie raz pierdoliłem jakieś farmazony o pokoju i wierze, a tak naprawdę chciałem jak najszybciej skorzystać z zaplecza.

aleks

ty mendo pieprzona zboczeńcu

cydży

I lizanie cipska dupska pach stop po koncercie jak bedzie cala spocona. A potem rzniecie tego wielkiego dupska.

ProfesorNauk

Będziesz po mnie!

niki mintaj tylko w tesco

witam chciałbym dołączyć po dyskusji

bede po was

cydży

ni chuja profesorku

mgr Blokers

JEJ GÓWNO JEST WARTE WIĘCEJ NIŻ TWOJE ŻYCIE

POZDRO

Mosiek Kaczyński

Będzie gratka dla ludu pracującego i niepracującego miast i wu-es-i. To znak wielkiego sojuszu między USA i Polin. Mniej wartościowy naród tubylczy dostanie coś wyjątkowego w przerwie między koncertami discopolowców. Dumni Lechici będą mogli za jedyne kilkaset cebulionów ujrzeć wielką D U P Ę niki minaż. No bo nie o jakąś muzykę tu chodzi, ona będzie lecieć w tle. To jest wydarzenie na miarę pielgrzymki papaja. Ajwaj havanagilahava

Bestia z Wadowic

Jak ja wjeżdżałem do Polin, to wszyscy mnie oglądali za darmo. Był tylko jeden warunek 30 dzieci i 20 kg kremówek z Wadowic na backstage’u. Nafurany watykańskim koksem nie raz pierdoliłem jakieś farmazony o pokoju i wierze, a tak naprawdę chciałem jak najszybciej skorzystać z zaplecza.

Kutas

A Future wyjebał sie na Tour w Łodzi bo podobno hajs mu się nie zgadzał xddd

ProfesorNauk

W każdym z tych pomieszczeń wyliżę co innego. Wiecie co mam na myśli. W garderobie dupsko, w pomieszczeniu od makijażu wyliże jej spocone stopy i tapete z ryja a w pokoju pachy, cyce i nie tylko. Beka że my musimy się starać o wizy a amerykańce wbijają do nas jak chcą i kiedy chcą.

rzabzonn

niech wypierdala. niedawno na plantacji zapierdalała wielka pani kurwa jego mać

falcone1988

…a dla jaj biletów nie kupi nikt 😛

JanPenetratorTwojejStarej

Co to za uber karyna? XD

Abdul AL-Kozyeb

KURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHAKURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE

AUNvS

chyba uruchomiłem serwerownie gr

Abdul AL-Kozyeb

KURWA CHYBA 3 SRACZE W TEJ GARDEROBIE JA PIERDOLE BUAHAHAHAHAHHAHA
KASZALOT DOBIŁ DO PORTU.

Kodzak

PALUCH MIANOWAŁ SIĘ KRÓLEM POLSKIEGO RAPU ROZUMIECIE KURWA TĄ JEGO JAZDĘ I JECHANIE PO KOMERCJI DLA NIEGO WSZYSCY SIĘ KURWA SPRZEDALI JAK DZIWKI CAŁY CZAS NAWIJA O TYM ŻE BOR NAJLEPSI KRÓLOWIE A RESZTA TO GÓWNO JEBANE ROZUMIECIE TĄ JAZDĘ …

ZACZEPIA NON STOP YOUTUBERÓW ORAZ INNYCH RAPERÓW A POTEM PRZEPRASZA I NIE MA SPRAWY PRZYKŁAD MES .TEDE …

PEZETA POJECHAŁ ŻE NAGRYWA KAWAŁKI ZA HAJS W WYWIADZIE ALE OCZYWIŚCIE NIE PO KSYWCE …

NA CZERWONYM DYWANIE CZY MATERACU CIŚNIE KEKE ZA NAGRANIE Z TA POPOWĄ WOKALISTKĄ ….

ON KURWA CIŚNIE WSZYSTKICH ……

ON MYSLI ŻĘ PODWÓRKO ZAPAMIĘTA ŻE ON TAKI NIE KOMERCYJNY

NIE KOMERCYJNOŚĆ TEŻ MA WARTOŚC KOMERCYJNA PIH

PALUCHOWI ODJEBAŁO OD TEGO CAŁEGO FEJMU KAŻDA PŁYTA TO JEBANIE INNYCH I ŻE ON JEST KURWA SZEF BOR NAJLEPSZY …..

KIEDYŚ NAWIJAŁ ŻYCIÓWKI NA SWOICH PLYTACH ALE ON PARU PŁYT MU ODJEBAŁO W HUJ …. ON JEST KRÓLEM BOR KURWA JEBAĆ SPRZEDAJNYCH CO ZAROBILI HAJS

STAŁ SIĘ WIEZNIEM SWOJEGO WIZERUNKU NA KAŻDEJ PŁYCIE CIŚNIE KURWA PO WSZYSTKICH FRUSTRAT JEDEN

JEŚLI KIEDYKOLWIEK PRZYJMIE JAKĄŚ KASE ZA REKLAME ALBO COŚ PODOBNEGO TO WSZYSCY JEGO FANI POWINNO GO POCISNĄC I PALIĆ JEGO PŁYTY …

SPINA Z RYCHEM ….. SPINA KURWA Z WSZYSTKIMI ….

JA PIERDOLE OGARNIACIE TO KURWA …. SZEF RAPU KURWA BOR ….

A RESZTA TO OBSRANE GÓWNA ….. ON NAJLEPSZY ….

Popularne