Sprawdź nas też tutaj

News

Nie mogło być inaczej. PRO8L3M wyprzedał Torwar

„Jak tworzyć to historię”.

Opublikowany

 

PRO8L3M / fot. Michał Klusek

Finałowy koncert trasy „Widmo Tour” miał się początkowo odbyć w warszawskiej Hali Koło. Duet zrezygnował jednak z tej lokalizacji na rzecz Torwaru. – Okazało się, że Hala Koło nie będzie w dniu koncertu ani w przyszłości w stanie sprostać wszystkim wymaganiom, które do tej pory były jej stawiane przy innych tego typu produkcjach. Zmierzyliśmy się z tą niespodzianką w weekend i wspólnie z organizatorami błyskawicznie załatwiliśmy przeprowadzkę do Hali Torwar na 17 kwietnia – informowali dwa tygodnie temu artyści. W związku ze zmianą lokalizacji zmieniono również datę koncertu na 17 kwietnia.


Sukces Taco Hemingway’a powtórzony

Nowa lokalizacja Otworzyła przed PRO8L3MEM nowe możliwości. Zespół obiecał m.in. oprawę scenograficzno-multimedialną, która „wyrwie nas z butów”, mini prezent na wejściu oraz możliwość zakupu przygotowanego na tę okazję t-shirtu.

Kiedy informowaliśmy o zmianie lokalizacji i daty finałowego koncertu, zastanawialiśmy się czy Steez i Oskar powtórzą sukces Taco Hemingwaya i wyprzedadzą Torwar. Dzisiaj duet poinformował, że wszystkie bilety na dwa tygodnie przed koncertem zostały już wyprzedane. Dodajmy, że Hala Torwar jest w stanie pomieścić 6300 osób. Bilety na to wydarzenie kosztowały 50 zł.Bedoes również przejmie Torwar?

Kolejnym raperem, który będzie miał okazję zapisać na kartach historii może być Bedoes. 27 kwietnia raper zagra na Torwarze swój premierowy koncert w Warszawie promujący najnowszą płytę „Kwiat Polskiej Młodzieży”. Bilety w cenie 55 zł są dostępne online na going.pl oraz stacjonarnie we wszystkich salonach Empik w Polsce.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
JPRLD CO SIĘ DZIEJE Z TYM ŚWIATEM
3 lat temu

HAHA BEDOPIES SPIEWA SOBIE WIECEJ ZA BILET NIZ PR8BL3M xdxdxd

kredensik
3 lat temu

Pfff tez mi osiagniecie! W.E.N.A. pomogl firmie produkujacej podpaski Bella, wyprzedac caly naklad z ostatniej zimy. A wszystko dzieki super reklamie na swoim Instagramie.

Odb
3 lat temu

Pro8l3m z wyprzedaniem towaru. Mogło być inaczej.

Fssst
3 lat temu

Wentylowi się nie uda wyprzedać Torwaru bo Dixony grają tego samego dnia prawilny koncert

Szczaw
3 lat temu

Pro8l3m – rap od najlepszych dla najlepszych

chujkurwa
3 lat temu
Reply to  Szczaw

>dla najlepszych
xDDD takiego stężenia najgorszego elementu społecznego jak na ostatnim koncercie Pro8l3mu we Wro to dawno nie widziałem. Sebostwo i karyństwo nażarte po uszy, do tego na dokładkę grupki bananowych dzieciaków, też z resztą wystrzelonych w kosmos, kurwa dramat.
Co do samej muzyki oczywiście dozgonne propsy, ale audiencja, którą przyciągają jest po prostu tragiczna.

chujkurwa
3 lat temu
Reply to  chujkurwa

Co ja kurwa napisałem, miałem na myśli audytorium/publikę, nie audiencję xD

Nowe
3 lat temu
Reply to  chujkurwa

Typowi słuchacze rapu w dzisiejszych czasach to nie jest 97-02 że rapu słuchali goscie w szerokich spodniach i mogłeś jechać na drugi koniec Polski na jakiś festiwal rapowy i czules się jak w grupie znajomych.
Nowe czasy nowe brzmienie przyciągające przypadkowych ludzi…

devx1
3 lat temu
Reply to  Nowe

Dokladny stary dokladnie

Maderfucker
3 lat temu
Jebac gr
3 lat temu

Gość który ma problem z trafieniem d9 bitu wyprzedaje torwar i te same łby które tam jadą hejtują innych raperów że chujowe że to że tamto, ale problem jest ok bo to offbeaf. Muzyka to muzyka lamusy, nie masz rytmu wypoerdalaj na kostke brukową układać bo do muzy się nie nadajesz. Na szczęście dla problemu wszyscy ci mądrzy słuchacze mają chuja w uszach

Popularne