Sprawdź nas też tutaj

News

„Nie wiem kto dzwoni”, czyli Major znów rozmawia z fanami

W piątek premiera płyty „Nitro”.

Opublikowany

 

Na kilka dni przed premierą wspólnej płyty Majora & Matheo, raper po raz trzeci dzwoni do słuchaczy, którzy zdecydowali się kupić jego nowy album w preorderze. Major dziękuje fanom za wsparcie i zakup limitowanej wersji albumu.

„Nitro” zawita do salonów Empik i sklepów muzycznych 20 września 2019 roku. Już teraz możecie zamówić album w wersji Deluxe „Nitro” Box na Preorder.pl, w której za tą samą cenę, co sklepowe, standardowe wydanie, otrzymacie BOX premium, wlepki, plakat oraz booklet z tekstami i zdjęciami.

Nasza redakcja miała już okazję zapoznać się z całym albumem. Jeszcze dzisiaj na GlamRap.pl przeczytacie przedpremierową recenzję krążka „Nitro”.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Miras

I te jego suche żarty w których mówi żeby przyjść po jakieś rowery z piwnicy a potem „nie no swiruje byczku major dzwoni”

JurnyStefan

Czerstwe jak podszywowe żarty profesora z homoseksualizmu. Nie ma się co śmiać z tego że ktoś jest ciepły i lubi panów. Odpierdolcie się ode mnie homofoby jebane!

Miras

Major też podobno ciepluch

JurnyStefan

Profesor, kopanie Twojej matki po jajach nie czyni mnie pedałem. Następnym razem przypnij te kurwe do kaloryfera, kiedy pijecie. Na codzień unikam stosowania przemocy, ale jak mi toto pod dom przybiega i zaczyna drapać w drzwi, to niestety muszę reagować.

Odb

„Nie wiem po co nagrywam”, czyli Major znów ma bipolara

major suchodolski

skąd ty masz numer, kurwa łajzo jebana?

yoyo

Major w sumie props

twoja_stara

Czy nabywcy tego gówna wyrazili zgodę na kontakt ze strony tego ulicznego rycerza? Co na to Urząd Ochrony Danych Osobowych?

Konrad

Pozdro Major

ProfesoorNauk

Jak do mnie ktoś dzwoni to tylko wnuk tedego po jebanko

Popularne