Sprawdź nas też tutaj

News

Nie żyje 21-letni polski raper

Jego przyjaciele publikują tribute.

Opublikowany

 

vis
fot. materiały prasowe

Niestety musimy przekazać smutne wieści na temat rapera i producenta Visa, który zmarł w ubiegłym tygodniu. O jego śmierci poinformował jako pierwszy Aro B, prywatnie jego przyjaciel, z którym mieliśmy okazję porozmawiać.


Vis to kielecki raper i producent, który był znany m.in. ze współpracy z Aro B. Zmarł w nocy z 1 na 2 października we śnie we własnym łóżku. Miał 21 lat. Przyczyny śmierci nie są jeszcze znane. Sprawa jest rozwojowa. – informuje portal GlamRap.pl.

Znałem go siedem lat. To co wyprawiał muzycznie było zjawiskowe. – mówi w rozmowie z nami Aro B. – To był świetny przyjaciel, kozacki kumpel z wartościami. Zawsze, kiedy pojawiały się jakieś spory na mieście stawał w pierwszej linii z ziomami. – dodaje.Aro B i Vis zrealizowali ostatnio wspólny numer na nadchodzącą płytę Aro. Producent, którego można kojarzyć przede wszystkim z nietuzinkowymi blendami zdecydował się udostępnić ten kawałek jako tribute dla zmarłego przyjaciela. Do singla został zaproszony także inny obiecujący raper z Kielc o ksywce Krypek, którego możecie znać z kanałów Parasomni czy SBM Label. – Niebawem powstanie zremixowana wersja tego kawałka wzbogacona o nowe ksywki, z którymi Visu miał nagrać, ale niestety już nie zdążył. Spoczywaj w spokoju! – informuje wytwórnia Soul Records, wydawca drugiego oficjalnego albumu Aro B „Underowy”, którego data premiery nie została jeszcze ustalona.

*Komentarze w artykule zostały zablokowane.

Popularne