Sprawdź nas też tutaj

News

Niechlubny rekord wyświetleń nowego singla Marianne na YT

Zabrakło promocji?

Opublikowany

 

Ta piosenka nie ma nic wspólnego z rapem, ale Marianne tak, więc ze względu na to można o niej napisać. Akcja wydaje się być jedyną w swoim rodzaju. Bo jak inaczej określić 44 (słownie – czterdzieści cztery) wyświetlenia najnowszej piosenki w ciągu 19 godzin od premiery, na kanale liczącym prawie 50 tysięcy subskrybentów?

Marienne dryfuje pomiędzy rapem, a klimatami klubowymi i potrafi się odnaleźć na różnych podkładach. Jako jedna z nielicznych wśród powiązanych z rapem, ma talent do śpiewania. Ale w przypadku najnowszego utworu coś poszło nie tak. I pytanie, co tu się w ogóle stało? „Nie zabraknie” nie wyświetla się w zakładce wideo, trzeba wejść w playlisty, żeby dostać się do kawałka. Ale fakt jest faktem, że w momencie pisania tego tekstu, licznik zatrzymał się na 44 (słownie – czterdziestu czterech) wyświetleniach. Oznacza to, że tylko 0,1% jej subskrybentów obejrzała nagranie, co jest skrajnie niespotykanym wynikiem. Właściwie to można chyba mówić o pewnego rodzaju rekordzie premiery singla na YouTube.

33 komentarze
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Info porada na temat działania youtube
2 miesięcy temu

Widzę, że autor newsa nie ma pojęcia o działaniu youtube, to co miało 44 wyświetlenia po 19 godzinach to sama muzyka wrzucona przez automat do youtube music, dlatego nie wyświetla się normalnie na kanale i ten utwór nie miał jeszcze premiery tylko przez błąd wyświetla w systemie (albo po prostu ktoś nie zgrał daty wrzucenia piosenki w system i premiery singla).

q-typ
2 miesięcy temu

Piosenka była na kanale? Była. Więc o czym tu jest gadka?

Info dla q-typa
2 miesięcy temu
Reply to  q-typ

No właśnie nie była na kanale, dlatego nie wyświetlała się w zakładce wideo 🙂

q-typ
2 miesięcy temu

I przez tyle godzin po premierze Marianne i nikt z wytwórni się nie zorientował?

Info dla q-typa
2 miesięcy temu
Reply to  q-typ

ale tu nie ma się co orientować, on się nie wyświetla w żadnych znaczących miejscach i się nie wyświetla normalnie na kanale, ktoś się doszukał go w jakiś playlistach które są automatycznie tworzone i robi afere o nic.

q-typ
2 miesięcy temu

A dlaczego się nie wyświetlał skoro premiera była na wszystkich platformach w niedzielę o 24?

Info dla q-typa
2 miesięcy temu
Reply to  q-typ

no bo to nie było uploadowane przez artyste / wytwórnie tylko tak jak wspomniałem przez automat związany z dystrybucją więc może to być co najwyżej przypisane w systemie do konkretnego artysty ale nie jest wrzucane bezpośrednio na kanał, bo dany artysta może chcieć mieć np premiere utworu razem z klipem później (single mają przypisaną premierę nie na konkretną godzine ale na konkretny dzień więc wpadają na platformy o północy wybranego dnia).

q-typ
2 miesięcy temu

Okey, czyli artsyta/wytwórnia nawet nie była ciekawa wyświetleń i nie sprawdzali tego?

Info dla q-typa
2 miesięcy temu
Reply to  q-typ

Ale czego miała być ciekawa jak na tamten moment singiel nie miał premiery i tak jak wspomniałem wyświetlał się w jakiś dziwnych zakątkach youtube, zapewne tego samego dnia o wybranej przez nich godzinie wleciał singiel lub klip już normalnie na kanał i to jest dla nich miejsce do sprawdzania wyświetleń i promowania.

q-typ
2 miesięcy temu

Zapowiedź premiery była w niedzielę na 24.00. Także nie wiem o jakich zakątkach mówisz.

Info dla q-typa która dalej nic nie rozumie
2 miesięcy temu
Reply to  q-typ

Wytłumaczyłem ci jak wyglądają premiery już kilkukrotnie, przeczytaj dokładnie co napisałem i wtedy może zrozumiesz dlaczego ten artykuł bazuje na braku znajomości sposobu działania yotubube i kręci afere o nic. Jakbyś sprawdził 10 innych singli osób z dużymi zasięgami to zapewne te youtubeowe linki z samą muzyką mają podobne wyświetlenia co tutaj bo po prostu mało kto je widzi i mało kto je klika.

Łazienkowski
2 miesięcy temu

MariaWanne – dukaczy nie zabraknie.mp3

Kretol
2 miesięcy temu

Nawet ładna, ale strasznie głupia xD na filmiku który tu wrzucaliście, coś tam „stop molestowaniu”, nie potrafiła zapamiętać dwóch zdań i co chwilę patrzyła na jakąś ściągę żeby wiedzieć co ma powiedzieć xD

Łonowy Barber
2 miesięcy temu

”Ta piosenka nie ma nic wspólnego z rapem, ale Marianne tak, więc ze względu na to można o niej napisać” acha

Falubaz hooligans
2 miesięcy temu

W roku 1997 przeprowadziliśmy się z rodziną do Krakowa i traf czy tam pech chciał że zostaliśmy sąsiadami michalskich. Po kilku miesiącach od przeprowadzki paweł przyszedł do mnie i zapytał czy nie mamy pożyczyć szlifierki na kilka godzin bo jego ziomek Krzysiek przywiózł z Niemiec kradzioną beemkę i muszą w dziupli numery na silniku opie.rdolić.
Minęły 3 dni a szlifierka do mnie nie wróciła więc poszedłem na osiedle rozpytać i udało mi się trafić do samego Krzyśka. Powiedziałem mu co i jak i powiedziałem że chcę moją szlifierkę a on z mordą na mnie że nie ma żadnej beemki a w Reichu nigdy nie był, zresztą dopiero co wyskoczył z puchy a miśka to zna tylko z widzenia

Falubaz hooligans
2 miesięcy temu

Udałem się więc do mieszkania michalskich ale okazało się że paweł kogoś pobił i ma ciepło z psami więc musiał urywać się z osiedla. Plotki krążyły że chciał iść do zakonu bo tam go nikt nie będzie szukał. Wiele miesięcy zajęło mi pogodzenie się ze stratą szlifierki ale w głębi duszy nigdy tego nie zaakceptuję. miśka spotkałem po jakimś czasie ale wtedy miał już kolejne przypały i zapewnił tylko że się ze mną rozliczy jak wyjdzie na prostą. Później się wyprowadziłem ale spotkałem go przypadkiem po kilkunastu latach na Rynku, odburknął tylko co ty p********* jaka szlifierka i odszedł. Po kolejnych kilku latach wyszło jaki to z niego lojalny kolega a mogłem wtedy ostrzec niektórych ludzi z Wisły i być może inaczej by się jego życie potoczyło.

MałoIat K9
2 miesięcy temu

Fani boją się oglądać klipy kobiet bo mogą zostać posądzeni o moIestowanie? Takie mam wytłumaczenie

Fds
2 miesięcy temu
Reply to  MałoIat K9

Albo ciapaci wyłączyli boty

Dz-Eve K2
2 miesięcy temu
Reply to  MałoIat K9

Jestem nią

Jago
2 miesięcy temu
Reply to  Dz-Eve K2

Na pewno

RZA
2 miesięcy temu
Reply to  MałoIat K9

#piekłokobiet mordo

Przegryw
2 miesięcy temu
Reply to  RZA

Oj musiało zapiec i to srogo skoro komentarz jakiegoś noł nejma z glamrapu ma 47 polubień w ciagu 10 godzin ( slownie o 3 wiecej niz jej teledysk w ciagu 19h. Od premiery) matematycznie to wychodzi 84% wiecej wyświetleń licząc w stosunku godzinowym

Josef Knagan
2 miesięcy temu

Tak wyglądałyby wyniki wszystkich innych dukaczy, gdyby nie kupowanie wyświetleń i botów.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
2 miesięcy temu

A kto, by chciał słuchać cokolwiek od tego paszczura?

Bodychrist uliczy śpiewok
2 miesięcy temu

Jak można się nazywać Marianną? Hahahaha, Marianna z kaki wyjęta

Bodychrist uliczy śpiewok
2 miesięcy temu

A Tajger Bonzo zapodaje żulem! Pozdro z cieciówki!

TenTypMezo
2 miesięcy temu

SUBY KUPIONE, TERAZ TRZEBA KUPIC WYSWIETLENIA

never
2 miesięcy temu

A może jest po prostu chuYowy?

Daro
2 miesięcy temu

Musi mieć straszna kompleksy, bo na każdej focie ma grubą warstwę nałożonej szpachli, wielkie sztuczne rzęsy, ciągle nakłada filtry

Ziominho
2 miesięcy temu

Nie chcialem wpisac sie w statystyke gwaltuu wiec nie wyswietlilem i nie wyswietle

Kazimiera Szczuka
2 miesięcy temu
Reply to  Ziominho

Samo wspominanie o gwałcie jest molestowaniem. Redaktor Cebula z TVN Uwaga już do ciebie jedzie, żeby zrobić reportaż o pozbawionych uczuć toksycznych samcach.

Ziominho
2 miesięcy temu

Ten cebulak? Hahaha

Ziominho
2 miesięcy temu

Kobiety goooowno moga bez pomocy mezczyzn. Yebac p00lki mial racje

Popularne