Sprawdź nas też tutaj

News

Nietrzeźwy fan przerwał koncert Belmondo

Młody G wybrnął z niekomfortowej sytuacji.

Opublikowany

 

belmondo przerwany koncert

Pojawienie się nieproszonego gości na scenie to dla artystów niezbyt komfortowa sytuacja. Jedni ich bluzgają, a inni rzucają nimi w publiczność. Tymczasem Belmondo zachował zimną krew i książkowo wybrnął z takiej sytuacji.

Młody G wystąpił w piątek, 17 czerwca na dziedzińcu wrocławskiego klubu Ciało. Podczas jego występu na scenie pojawił się nietrzeźwy jegomość, który chciał upamiętnić śp. Leha. Bełkotanie nie szło mu zbyt dobrze, więc Belmondo przejął od niego mikrofon i wykrzyczał, żeby upamiętnić Leha pół minutą ciszy.

Leh zginął w 2019 roku wypadku samochodowym. Miał 27 lat.

@pilar7yt Typ przerywa koncert Belmondo😱#viral ##dc #belmondo #fyp #wroclaw ♬ dźwięk oryginalny – Pilar7


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Alberto: „Policjanci powykręcali mi nogi i ręce. Byłem w szoku”

Konfrontacja z funkcjonariuszami skończyła się skazaniem rapera.

Opublikowany

 

Przez

alberto

Alberto ujawnił w podcaście, jak wyglądało jego zatrzymanie przez policję, po którym został skazany na 10 miesięcy ograniczenia wolności (kara pracy na cele społeczne) oraz utratę prawa jazdy na okres 3 lat.

Alberto Simao został oskarżony o prowadzenie pojazdu pod wpływem marihuany oraz znieważenie funkcjonariusza policji. Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy wydał wyrok skazujący. Raper postanowił opowiedzieć, jak wyglądało całe zajście.

Alberto został zatrzymany przez drogówkę. Jak sam się przyznaje, stanął w miejscu, w którym nie powinien zaparkować. Oliwy do ognia dolało rzekome rasistowskie zachowanie policjanta. – To nie Kambodża i tak się tu nie staje – miał powiedzieć do rapera funkcjonariusz.

– Mam 30 lat i wychowywałem się w Polsce od początku. Wiem co znaczy taki teskt i że to pocisk w moją stronę. Odpaliłem się trochę i coś do niego parsknąłem. On zwołał kolegów, w radiowozie było ich chyba 7 i szarpnęli mnie na glebę. Powykręcali mi nogi i ręce i byłem w szoku. Później zacząłem się z tego śmiać, bo to była cyrkowa akcja, że pewnie coś mam i jestem pod wpływem itd. – wspomina Alberto. – Został mi postawiony zarzut obrazy policjanta, a za to, że policjant mnie obrażał nie poniósł żadnej kary – dodaje.

27 lutego bieżącego roku w Sądzie Rejonowym w Warszawie o 11:30 odbędzie się sprawa odwoławcza Alberto. Wiecej o tym pisaliśmy tu: Sporne kwestie w sprawie Alberto – raper broni się przed sądem


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Sentino chciał dojechać Kaczego Proceder w Hiszpanii

Czym zawinił mu warszawski raper?

Opublikowany

 

sentino kaczy

Od byłego współrapcownika Sentino dowiadujemy się, że Sentino przed dwoma laty miał rzekomo planować „dojechanie” Kaczego Proceder, który pojawił się w Hiszpanii.

Od kilku dni jesteśmy świadkami dużego konfliktu Sentino z Nitrozyniakiem. Panowie wyciągają na siebie wszystkie możliwe brudy. Streamer podzielił się też pewną ciekawostką, jak to Alvarez planował zemścić się na Kaczym Proceder.

Sentino vs Kaczy Proceder

Kaczy aktywnie uczestniczył w beefie Step Armii na Sentino, więc ten mógł mieć do niego pewne obiekcje. Miały one się uaktywnić podczas wizyty warszawskiego rapera w Hiszpanii.

– Dlaczego ja z tego człowieka mam bekę? Bo zawsze, co by nie mówił, to było kłamstwo. Pamiętam jak wysłał do mnie wiadomość i zdjęcie. To był Kaczy Proceder. Nagrał on klip w Barcelonie i spotkał się tam z jakimś chillijczykiem. I Sentino do mnie napisał, że dojedzie tego Kaczego i go rozpi*rdolą, bo to zniewaga, że do Hiszpanii przyjeżdża ktoś taki jak on i jeszcze śmie pokazywać się na tle chillijskiej flagi. Mówił, że Hellsi mu nie odpuszczą i tego typu wywody robił – wspomina Nitro.

Publicznie propsował Kaczego

Przed dwoma laty Kaczy faktycznie nagrał klip na tle chillijskiej flagi z MK47. Przypomnijmy, że Sentino jest synem chilijczyka, więc stąd wzięło się jego przywiązanie do tego kraju.

Warto też wspomnieć, że rok przed wizytą Kaczego Sentino pozytywnie wypowiadał się na jego temat w związku z dissem Step Armii. – Jedyną osobę, którą traktuję poważnie w życiu realnym, z tego całego dissu jest Kaczy. A poza nim, to właściwie była to kwestia marketingowa. Oni byli wkrwieni, oni mieli prawo być zdenerwowani. Tak samo jak ja miałem prawo być zdenerwowanym. To jest kuwa przeszłość i nie mam osobiście do nikogo z nich żalu – mówił w 2021 roku Tatuażyk.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

W Słupsku protestują przeciwko Kubańczykowi

„Promuje narkotyki i patologię”.

Opublikowany

 

Przez

kubańczyk

Dzisiaj, 23 lutego Kubańczyk ma zagrać koncert w Słupsku. Wokół tego wydarzenia pojawiło się wiele chaosu, ponieważ część mieszkańców uważa, że raper promuje patologię i chce odwołania występu.

Nie chcą Kubańczyka w Słupsku

– Kubańczyk to raper, który sławę zdobył dzięki współpracy z youtuberami o pseudonimach Lord Kruszwil i Kamerzysta. Prowadzili wspólnie kanał z filmami o treści demoralizującej młodzież. Po zbanowaniu kanału na youtubie Kubańczyk poszedł w muzykę rapową i freakfighty. W utworach i publicznych filmach promuje zażywanie narkotyków i patologię – alarmuje lokalne media mieszkaniec Słupska.

– Media powinny nagłośnić sprawę, na co są wydawane publiczne pieniądze. Argument, że nad budżetem głosowali mieszkańcy nie jest moim zdaniem przekonujący ponieważ ludzie głosowali nad koncertem dla młodzieży nie zdając sobie sprawę co promuje proponowany artysta – dodaje.

Rzecznik miasta się z tym nie zgadza

Rzecznik prezydent Słupska Monika Rapacewicz, nie zgadza się ze słowami przeciwnika koncertu.

– Kwestia organizacji wydarzeń kulturalnych czy sportowych, szczególnie w ramach Słupskiego Budżetu Obywatelskiego, jest szczególnym przypadkiem propozycji od mieszkańców i dla mieszkańców Słupska. Pamiętajmy, że wnioskodawcy składając pomysł do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego mają już wizję realizacji działania przez podmiot, który będzie wykonywał to działanie. Prowadząc działania promocyjne i agitujące za danym pomysłem dokładają wszelkich starań ku temu, żeby to ich projekt zwyciężył pokonując kontrpropozycje. Podobnie miało to miejsce w przypadku omawianego koncertu. Wnioskodawcy już na etapie składania projektu podali do publicznej wiadomości, że koncert, którego organizację przewidywaliby dla realizatorów zadania na miesiąc luty 2024, będzie odbywał się z udziałem dwóch muzyków: Mezo i Kubańczyka – mówi rzecznik Rapacewicz.

Wszystko wskazuje na to, że koncert Kubańczyka w Słupsku odbędzie się zgodnie z planem.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Nie tylko oldschool. Znamy pełny line-up domówki u O.S.T.R.-a

Imprezę poprowadzi CNE.

Opublikowany

 

Przez

20 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się druga edycja 120 Rap Fest – największej domówki w Polsce, organizowanej przez O.S.T.R.! Lista gości prezentuje się imponująco, a organizatorzy nie ograniczyli się tylko do artystów kojarzonych z oldschoolowym rapem. Bilety są dostępne tutaj.

Lineu-up:

O.S.T.R. / MOLESTA / ELDO / PEJA/SLUMS ATTACK / JWPBC / POLSKA WERSJA / K.A.S.T.A. SKŁAD / DONGURALESKO / POKAHONTAZ / SARIUS / ASSTER

Imprezę poprowadzi CNE. W pierwszej edycji 120 Rap Fest wziął udział komplet 12000 fanów.

– 120 Rap Fest to największa rapowa domówka w tym kraju. W kwietniu 2024 r. powtarzamy ten manewr, organizując imprezę dla fanów prawdziwego hip-hopu. Jaram się i zapraszam wszystkich do mojej kochanej Łodzi. Jedna miłość – komentuje O.S.T.R.

120 Rap Fest to jedyny planowany na 2024 r. koncert artysty w Łodzi, dlatego dokłada on wszelkich starań, by było pod każdym względem wyjątkowe. O.S.T.R. podkreśla swoją miłość do rodzinnego miasta, organizując wydarzenie, będące okazją do celebracji wspólnej pasji.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Medium wraca czy to fałszywy alarm?

Tajemnicze wideo na profilu rapera i data 29.02.

Opublikowany

 

Przez

medium
fot. Konrad Kaczmarkiewicz

Medium jako ,,Odkrycie Roku 2011 r.” i uczestnik pierwszej edycji Młodych Wilków wydał w legendarnej wytwórni Asfalt Records dwa bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy albumy, a następnie zniknął z mediów na jakiś czas by pojawić się ponownie już pod nowym pseudonimem z jakim kojarzony jest do dziś.

Na przestrzeni ostatnich lat utrwaliło się powiedzenie ,,Medium wróć”, które fani rapera dodawali pod każdym nowym teledyskiem Tau. Czy tym razem wraca naprawdę, a może to tylko fałszywy alarm? Przekonamy się 29.02, bo taka data widnieje w wideo dodanym na fanpage Medium nieużywanym już od dekady.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Peja twierdzi, że wyzerował swoje konflikty. A co z Paluchem i Tede?

Poznański raper mówi, jaki status mają jego beefy.

Opublikowany

 

Przez

peja

Peja pogodził się z Liroyem, Waldemarem Kastą, a ostatnio także z DJ Decksem. Jak twierdzi, wyzerował swoje konflikty. Co jednak z Paluchem i Tede?

– Ja myślę, że z Paluchem nie mam jakiejś aż takiej mocnej sytuacji i to jest dla mnie sytuacja na ten moment w ogóle nie eskalująca. Ani mnie to grzeje ani mnie to ziębi. Coś tam było, ale to nie jest rzecz, na którą poświęcam więcej niż te 2 minuty tutaj – mówi Rychu w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecką. – A na tego drugiego nie poświęcam nic. Jego nie ma w mojej przestrzeni – dodaje, mając na myśli Tedego, z którym nie zamierza się pogodzić.

Raper przekonuje też, że raczej przymuje rekę na zgodę. – Jeżeli wychodziło, że to była bzdura, to nie było personalne i było niepotrzebne, to warto wyciągnąć rękę. Albo jak ktoś wyciąga do mnie rękę, to warto ją podać. Nie pamiętam, że jak ktoś do mnie wyciągnął rekę, to bym się nie pogodził – tłumaczy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)