Sprawdź nas też tutaj

News

Niezwykle ciekawy słoweński artysta Ezra debiutuje z EP „Monochrome”

Raper współpracuje z Warner Music Poland.

Opublikowany

 

Ezra Ćosić Alibegović aka Ezra to słoweński artysta, który pisze, produkuje, śpiewa oraz rapuje od piętnastego roku życia. Jego muzyka łączy trap, indie, latino, r’n’b i hip-hop. Wygląd supergwiazdy i wyjątkowy głos Ezry przyciąga uwagę publiczności i wykonawców.

Monochrome to pierwszy album EP wydany przez Ezra. Wyraża on mroczną trapową stronę tego artysty, która jest produktem nienawiści do kapitalizmu i konsumpcjonizmu. Wszystkie utwory są w języku angielskim, podążające za wszystkimi światowymi trendami w muzyce trapowej. Ezra współpracował z producentami, takimi jak 11808 (Crni Cerak) i Hyu (Masayah), których śmiało można nazwać najbardziej znaczącymi producentami w regionie bałkańskim.

Ezra o „Monochrome”

– Monochrome jest refleksją na temat stylu życia, czasu i społeczeństwa, w którym obecnie żyjemy – w którym ja żyję obecnie. Ma ten 'Demon Mode’, anarchistyczny klimat, który jest wynikiem rzeczy, które wymieniłem powyżej. To jest moja wersja Demon Mode w pewnym sensie. Zainspirowała mnie moja własna sytuacja, pewne wydarzenia w moim codziennym życiu w tamtym czasie i moi dwaj przyjaciele z Belgradu, bracia 11808luigi i lexluter (założyciele 11808bg) – którzy pokazali mi wiele nowej muzyki i zaprosili mnie do swojego studia, gdzie stworzyliśmy podstawy brzmień i tego projektu. Perkusja 11808 po prostu uderza inaczej. Wielki shoutout dla HYU, za to, że po raz kolejny dostarczył ogień i wyprodukował dwa utwory na tę EPkę. Kolejny shoutout dla SHA za wyprodukowanie Gossip, było warto!
Jestem dumny z wydania tej EPki, ale to dopiero początek. Dużo więcej muzyki w drodze. 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Halal masarny
1 miesiąc temu

DO BEKOWO

Nowik
1 miesiąc temu

No niezwykły, aż zesralem sie z wrażenia.

Suhak
1 miesiąc temu

Sampel z soundtracku z zamku w Górniczej Dolinie, w Gothic 2?

Nie powiem kto
1 miesiąc temu

Suja THS wydał nowy numer: „Kwit”, na Slang TV na youtube. Jest tak samo cringe’owy jak poprzednie, więc wpadajcie i dajcie suba.;)

mefe
1 miesiąc temu

Szczerze mówiąc koło chvja mi to lata

niezla jazda
1 miesiąc temu

Najlepsze w tym kawalku jest to, ze to co on spiewa to pewnie Polak lepiej zrozumie niz jakis Amerykanin czy Anglik.

szczam krwią po ketaminie
1 miesiąc temu

początek dwutysięcznych, koniec 90 tych ten teledysk i estetyka. a muza i tekst wtórne, było i cześć i uj.

Popularne