News
Nitro o nowej płycie Sentino: „Jest tam dissik na SBM”
Znany Youtuber twierdzi, że polska scena hip-hopowa to kłamstwo i obłuda.

Nitrozyniak wypowiedział się na temat Palucha i Malika Montany, a polską scenę hip-hopową określił mianem „obłudy”. Ponadto ujawnił on, że Sentino zaczepił na nowej płycie SBM.
Nitro o Paluchu i Sentino
Znany Youtuber wyjaśnił na początku, że w swojej wypowiedzi na temat fanów Palucha, która brzmiała: „Nie widuję za często ludzi z pełnym uzębieniem, którzy chodzą w koszulkach BOR-u” – wrzucił wszystkich do jednego worka, bo tak samo Paluch postąpił z fanami Sentino.
– Mnie to też dotyka. Nie życzę sobie, nie uważam się za osobę mało bystrą. Niech sam się poczuje, jak to jest, gdy się generalizuje ludzi. Wśród słuchaczy Biura Ochrony Rapu znajdą się ludzie superinteligentni i kompletni debile. Wśród słuchaczy Sentino dokładnie to samo – stwierdził Nitro w rozmowie z RealNews.
– Gadałem z 30 topowymi raperami z Polski i 27 słucha Sentino tylko się nie pucuje. Genialny artysta, ale człowiek nie do wytrzymania – dodał.
O polskim rapie i „dissiku na SBM”
Nitro twierdzi również, że polscy raperzy to pewnego rodzaju kasta, która wymienia się zwrotkami między sobą i raczej nie dopuszcza do siebie nowych raperów. – Nie mogą propsować kogoś z kim nie nagrywają i czerpią zysku. Polska muzyka hip-hopowa to kłamstwo, obłuda i hipokryzja – uważa.
– To działa na zasadzie, jak przychodzi Malik Montana do Daily Grind i dostaje pytanie: „wymień trzy płyty Sentino”, a on udaje głupa. Trzy miesiące wcześniej jak rozmawiamy na live u niego na Insatgramie był w stanie zacytować kawałek piosenki z „Zabójstwa Lirycznego” sprzed 10 lat. Jest to dziwne? Oczywiście, że tak. To są takie pstryczki w nos. Sentino teraz nagrał płytę i tam jest jakiś dissik w SBM – dodaje.
Sentino pracuje aktualnie nad płytą „Megalomania”, która ukaże się 5 kwietnia.

-
News5 dni temu
Ex Josefa Bratana: „Został obrzucony kamieniami. Nie bijcie go”
-
News2 dni temu
Sentino zabrał głos na temat koszulek „Fuck Sicarios”
-
News5 dni temu
Josef Bratan odpowiada na zarzuty niepłacenia alimentów
-
News4 dni temu
Red trafił do szpitala. „Prawdopodobnie udar mózgu”
-
News2 dni temu
Oliwka Brazil w oktagonie? Federacja szuka dla niej przeciwniczki
-
News3 dni temu
Josef Bratan rozdał na live… samochód
-
News3 dni temu
„Fuck Sicarios” – Nitro wyprodukował t-shirty, które uderzają w Sentino
-
News3 dni temu
Klątwa Belmondziaka? Raper wie, dlaczego przerwano Open’er Festival
SENTINO TO KRUL RAPU SWIATA A CI Z ARMII STEPCWELI MOGA MU WYLIZAC BUTY I SPOCONEGO ROWA PO SRANIU
WSKOCZ MU JESZCZE NA CHUJA KONIOBIJCO JEBANY SPOD ŻULBUDY, MOZESZ MI MOJA TRUSKAWKE BRUDNĄ OBLIZAĆ
Oj Alija Alija ljiljanima babo
I tebi će leđa okrenuti švabo
Oj Alija Aljo primi hladan tuš
U brk ti se smije tvoj prijatelj Buš
Oj Alija Alija muslimanski izrode
Prevešće te Tuđman žednog preko vode
Oj Alija Aljo male su ti međe
Da si ost’o sa nama bile bi još veće
NEMA VIŠE TURSKIH PITA OD POSAVSKOG ZLATNOG ŽITA!
Oj Alija Alija ljut si na nas strašno
što ne možeš Srbina prodati za brašno
Oj Alija Aljo šta će tebi hrana
Kol’ko bolan misliš imat Ramazana?
Oj Alija Alija izgubićeš čast
Kad ti Tuđman ovce uzme a pošalje mast
Oj Alija Aljo tebi nešto fali
Misliš da si veliki a tako si mali
NEMA VIŠE TURSKIH PITA OD POSAVSKOG ZLATNOG ŽITA!
uspokoj sie nitro
JAGBY KTOŚ PYTAŁ DLACZEGO NIE MA MNIE NA GR?
OTUŻ MAM NOWĄ ZAJAWKĘ
JAK WALĘ GRUCHE TO GDY CZUJĘ ŻE DOCHODZĘ TO KŁADE SIĘ NA PLECY WYSTAWIAM KUTASA JAK NAJBLIŻEJ UST I STRZELAM SOBIE DO BUZI
NA POCZĄTKU BYŁO TRUDNO ALE JUSZ TERAZ MAM WPRAWĘ
BĘDĘ PRÓBOWAŁ INNYCH POZYCJI
#SENTINO
#SIKARIOS
#JESUSMALVERDE
Wskakuj w jakąś różowe kurtale i dołącz do gangu internetowych landryn
Na dobrą sprawę SBM powinno się modlić, by Pan Alvarez ich nie zdissował bo to może dla nich jedynie wróżyć zagładę. Moim zdaniem SBM najszybciej jak to możliwe powinno nagrać przeprosiny dla Sentino, a wtedy jest szansa, Król się zlituje i winy im zostaną wybaczone. Widać to po step armi jej członkowie boją się wychodzić z domów bo wiedzą że wyrok na nich już zapadł. Pan Sentino powiedział, że intruz będzie filetowany jak go zobaczy. Teraz mefedroniarz i masturbator nawet nie wychodzą z domów, ponieważ boją się zobaczyć w świetle księżyca wielkiego latynosa z chilijską maczetą.
WITAM STAŁYCH BYWALCÓW! 😀
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
😀
WITAM STAŁYCH BYWALCÓW! 😀
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
😀
WITAM STAŁYCH BYWALCÓW! 😀
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
😀
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
szukam najemnikow zapraszam do wspolpracy wysokie zarobki
Sentino szcza mi do chleba
A kto w tym obesranym showbiznesie to nie jest obłuda?
JEBAC KURWY Z SB STOP HOMOSEKSUALIZACJI POLSKIEGO RAPU
NAWET SLEPY BY ZAUWAZYL ZE TAM SA SAME DZIWOLĄGI NA SILE TZW P3D4LY
Ekipa srentino same cioty w rurkach, prawda jest taka że sentino lubi jak go walą jego cioty w dupsko….
Sentino król berła xD szkoda , tych zębów tylko bo przez nie słychać jakby w trakcie nawijania opierdalał pento.
CHUJ W TO!!!! Oficjalnie już ruszyły prace nad nowym Wiedźmnem!!!
Sentina muzyka ssie a SBM jeszcze rucha ja w dupe
Trzeba mieć chuja w uszach żeby nie rozumieć twórczości Pana Sentino.
Kogo w ogóle obchodzi wypowiedź jakiegoś typa z gównem na ryju?
Nie wiem jak teraz, ale za moich czasów na takich jak sentino mówiło się „festyniarze” albo prościej „pedały”
No ja na pedała mówię pedał, a te obsrańce sentiny czy inne jutubery, to kurwa nie wiedzą co powiedzieć albo się wykręcają, że w dupę to nie boli.
Chuj z tym, nowy Top Boy już obejrzany? Końcówka wbija w fotel.
Beka z lamusów ze zdjęcia
Sentino taki sikario zabójca z pistoletem w szafie a boi się mandatu za maske ?
co oni mogą wiedzieć o rapie? sentino jedynie odznacza się tym, że ma lepszą budowę rymów
nic więcej
najwyżej go widzę 2 2 czy 3 lidze francuskiego rapu 😀
a reszta PL rapu? śmiecie bez talentu
Technikę rymów, przygłupie. Na budowie to ty tam ze swoimi idolami popierdalasz po 14h dziennie.
TO BYLBY NAJLEPSZY BEEF FANOW, FANI SENTINA Z PEDAŁOWA I SB FANI GEJE Z NAPLETONA XDD
JAGBY KTOŚ PYTAŁ DLACZEGO NIE MA MNIE NA GR?
OTUŻ MAM NOWĄ ZAJAWKĘ
JAK WALĘ GRUCHE TO GDY CZUJĘ ŻE DOCHODZĘ TO KŁADE SIĘ NA PLECY WYSTAWIAM KUTASA JAK NAJBLIŻEJ UST I STRZELAM SOBIE DO BUZI
NA POCZĄTKU BYŁO TRUDNO ALE JUSZ TERAZ MAM WPRAWĘ
BĘDĘ PRÓBOWAŁ INNYCH POZYCJI
#SENTINO
#SIKARIOS
#JESUSMALVERDE
WY TAK KURWA SERIO?
typ (jak ty tam masz ogólnie? nitro cipko czy zyniak) KTÓRY WYGLĄDA JAK WUJEK FESTER, BĘDZIE MI MÓWIŁ O RAPIE? KTO GRACZ A KTO NIE?
ty najwyżej możesz mi pokazać jak grasz na komputerku
ZABIJCIE MNIE.
I JESZCZE TEN „przepiękny hiszpan”. MYŚLAŁEM ciplota ŻE JAK cie POL INTERNETU ZWYZYWA TO SIE OGARNIESZ, NO ALE NIE…
NIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI
DNO I KURWA 3 TONY MULU
Sentino wypadły zęby od taniego polskiego mefedronu, dlatego ma półkę wstawioną za 500 pln, od razu widać że nienaturalny uśmiech ma.
30 stu topowych artystow ??? hahaha spierdalaj lamusie jebany, w dupie byles i gowno widziales,jarasz sie kwadratowym mitomanem ktory ani jednej legalnej plyty nie wydal…
wielki kurwa opiniotworca ktory jest slawny z tego ze gra w gierki dla nerdow po sieci i to strimuje hahahahahahahahahahahahahaha
Nitrozyniak ty pizdo z kompleksami każdy wie że siedzisz cały dzień na glamrapie i lajkujesz wlasne komentarze o tym parchu nez talentu. Te unlajkj z vpn noe sprawią ze ten kasztan nagle nauczy sie rapować xDD
Żeby ten Sentino naprawdę miał jakieś fajne kawałki ale ten debil w 3 językach nagrywał i w każdym brzmi tak samo chujowo..
Nikt nie słucha tej męskiej dziwki nach Berlin, więc musi zaczepiać innych, by ktokolwiek na to gówno zwrócił uwagę 🙂 Najzabawniejsze jest to, że pentino nigdy nie był na OLISIE, ani przez tydzień, gdzie Intruzy tam królują i inne zakolaki. I kto kurwa jest pragnieniem, pecie z Niemiec? Idź opierdalać pały ludziom na przystankach!!!
TA KURWA Z NESQUIKIEM NA RYJU TEN PSEUDO OPINIOTWÓRCZY ŚMIEĆ KIM ON KURWA JEST W OGOLE, FLET DO SZCZANIA I NA STRZAŁA
To pokazuje, w której lidze gra Sentino XDDD Nagrywa z youtuberami, bo tylko tacy przypałowcy dadzą zwrotkę temu kasztanowi