GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Nitro upokorzy Sentino i wypuści koszulki „Fuck Siciarios”?

„Jest pomysł na koszulki”.

Opublikowany

 

nitro sentino koszulki

Współpraca Sentino i Nitrozyniaka nie trwała zbyt długo. Panowie poróżnili się i z obu stron padło wiele gorzkich słów. Być może dojdzie nawet do sytuacji, że Youtuber wypuści serię koszulek wymierzonych w byłego partnera biznesowego, żeby zniwelować stratę finansową.

Po kilkudniowym konflikcie i wymienianiu się „uprzejmościami” w social mediach, Nitrozyniak i Sentino przy pomocy osób trzecich doszli do porozumienia, ale tylko na tle biznesowym. Żeby jak najmniej stracić finansowo chcą wyprzedać drop marki Sicarios, którą wspólnie założyli. Obecnie ubrania są dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie Youtubera, który sam wyłożył gotówkę na merch.Koszulki, spodenki i bluzy mogą nie sprzedawać się już tak dobrze jak w pierwszych dniach funkcjonowania marki, a kiedy dołożymy do tego konflikt założycieli sprzedaż mogła się załamać. Prawdopodobnie dlatego Nitrozyniak myśli, co zrobić z kolekcją, żeby na niej nie stracić. Podczas jednego ze stramów pokazał przerobione koszulki „Fuck Sicarios”.

– Jest pomysł na koszulki. Co o takich sądzicie? – zapytał internetowy twórca.Wypuszczenie przez Nitro przerobionych t-shirtów „Fuck Sicarios” byłoby dużym upokorzeniem dla Sentino, a Nitrozyniak mógłby dzięki temu zmniejszyć stratę finansową po nieudanym biznesie z Alvarezem.

 


89 komentarzy
89 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sentino
11 miesięcy temu

Nitro wie, że ataki w moim kierunku to samobójstwo. Kontratak z mojej strony będzie działaniem biznesowym i realnym. Ja nie będę się angażował w YouTube beef. Dla mnie pracują ludzie, którzy nie wychodzą na ulicę bez broni. Na dobrą sprawę Dyzio wie, że mu się to nie opłaca. Efektem takich działań będzie wynajęcie prywatnej ochrony. Ja nie zamierzam dyskutować w socialach. Zostanie naliczony z klamką przy żebrach. De facto moi przyjaciele z Hellsów zostali poinformowani o jego zachowaniu. Nie macie pojęcia o takich sprawach. Ja robię biznes na nieruchomościach, kasynach i handlu złotem. Koszulki to gest wobec fanów z Polski, których nie stać na żadne z powyższych. Mój człowiek Farid wkrótce rusza z produkcją merchu Sicarios. Będą to jakościowe tkaniny dla kumatych ludzi z całej Europy. Do mnie dzwonią czołowi raperzy z zachodniej części Europy po featuring. Do końca wakacji wypuszczę dwa albumy. Idę po 100 milionów na platformach streamingowych. From tears to the top, skur#ysyny. Pow!

Jaca
11 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Robisz biznes na nieruchomościach? Jak ty nieruchomości nie masz, prosiłeś się o pieniądze na mieszkanie XD

Psycholog Trapu
11 miesięcy temu
Reply to  Jaca

Fan mitomana nawet nie ogarnął że jest biedny

merek
11 miesięcy temu
Reply to  Sentino

a kiedy te albumy wyjdą dokładniej?

Tadek
11 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Niby fejk ale i tak w sumie taki sam mitoman.

Tata profesora trapu
11 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Nitro wie, że ataki w moim kierunku to strzał w 10. Kontrat z mojej strony będzie tylko od tyłu w kakao. Ja nie będę się angażował bo jestem bierny. Dla mnie pracują ludzie, którzy nie wychodzą na ulicę bez dildo. Na dobrą sprawę Dyzio wie, że mu się opłaca. Efektem takich działań będzie wynajęcie ostrych p3dałów . Ja nie zamierzam dyskutować w socialach. Zostane naliczony z pytą przy ustach . De facto moi przyjaciele z burd3li zostali poinformowani o jego zachowaniu. Nie macie pojęcia o takich sprawach. Ja robię biznes na na rajtuzach i ana.lnych uciechach, i handlu swoim ciałem. Koszulki to gest wobec pedziów z Polski, których nie stać na żadne z powyższych. Mój człowiek Farid wkrótce rusza z produkcją nowego dildo będą to jakościowe knagi dla kumatych g3ji z całej Europy. Do mnie dzwonią czołowi sutenerzy z zachodniej części Europy żebym pracował w ich burd3lach. Do końca wakacji wypuszczę dwa kleksy. Idę po rekord 100 milionów członków w moim oku, skur#ysyny.j3b z du.py!

Sentino ponad polską sceną
11 miesięcy temu

Mistrzem humoru to ty nie jesteś. Chciałem napisać, że prędzej mistrzem rzucania paczek na magazynie, ale to raczej też nie, bo do tego trzeba jednak wykazywać się jakimś minimalnym poziomem inteligencji, a w twoim przypadku wygląda to tak, że zapjerdalasz jak frajer, a efektywność masz zerową xDD

Danio
10 miesięcy temu

Mistrz

Jebosław Kałczyński
10 miesięcy temu
Reply to  Danio

Oj nie nie, byczq, 2/-52 😀

Tata prooofesssora traaapu
10 miesięcy temu

Oddawaj moją nick

Halo
11 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Ty i biznes ,bua ha ha , będziesz kible reklamował czy co?

całuję w czułko
11 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Co ty bredzisz, jakie ciuchy dla ludzi z całej Europy? W Polsce nagrabiłeś największą widownię dzięki innym znanym Polakom, po wielkim powrocie. Masz jeszcze nie za mało ale nie zadużo odbiorców w Hiszpanii i Niemczech bo rynkiem tam wcale nie trzęsiesz już. Zamiast dumnie się pochwalić jaka renomowana firma ogarnie Ci ciuchy, to się jak piątoklasista chwalisz „mój znajomy… mój kolega…”
Twórczości niekrytykuję, ale pokaż z czego jesteś zbudowany tak na serio, bez pustych twierdzeń.

Gówno
11 miesięcy temu

Ty je.bany klaunie to jest podszyw, który parodiuje tego błazna, ale nie wyczułbyś satyry nawet gdyby ci nasrała do ryja. Niesamowite ile przygłupów tu próbuje wejść w polemikę z tym typem.

Jeb*ać
11 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Dwa Albumy komentarzy na glamrapie napisałeś, pozerze. Platformy streamingowe mają Cię w ch*ju, każde dziecko z sb mafii Cię zjada łaku.

Twoje odtworzenia to głownie takie chu*owe artykuły na pudelkach rapu…

Arturito
10 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Na koszulki nie miałeś a kocopoły wciskasz mała pluskwo

Mateusz
11 miesięcy temu

on moze zrobic sobie koszulki „fuck nitrozytniak pussy” ten ciec spod klawiatury co najwyzej sobie moze tak gadac, przeciez za kilka lat to jego syn bedzie go lal, a sorry jaki jego syn? takefuna syn poprawka

CROSSCDgrubyMiras
11 miesięcy temu
Reply to  Mateusz

a co ktos mu dziewczynę zapłodnił haha a to kukoldwera hahah to ta co pokrzykuje na niego >?

Psycholog Trapu
11 miesięcy temu
Reply to  Mateusz

Z dwojga debili nitrozyniak cweltino wybieram żadnego, oboje siebie warci…

stolecstary
11 miesięcy temu
Reply to  Mateusz

Widzę że jeszcze się ostał ostatni 12 letni Sicarios hahaha

Jaro3000
11 miesięcy temu

SENTINO NADCZŁOWIEK

Jaro3000
10 miesięcy temu
Reply to  Jaro3000

~Nikt nigdy

beczkaa
11 miesięcy temu

MLEKOZYNIAK NIE MA JAJ ŻEBY WYPUSCIC TAKIE KOSZULKI.

si3 k8rwa ni3 inter3suj
11 miesięcy temu
Reply to  beczkaa

TA, INTERNETOWY PAJAC MA SIE BAĆ SCHIZOFRENIKA

MAGIK BYŁ WACKIEM
11 miesięcy temu

SENTINEL NIE BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAŁ Z AFERZYSTAMI, OSZUSTAMI Z CIECHANOWA CZY WROCŁAWIA. NIE BĘDZIE WSPIERAŁ NADWIŚLAŃSKIEJ SCENY SZCZANIA DO USZU. JEDYNE CO TAM DOBRZE GRA TO HULIWIA BAZYL. SENTENCE ZA WYSOKO POSTAWIŁ POPRZECZKĘ KRAJOWYM SK0rWYSYNOOM – WY MACIE ZAPI3RDALAĆ DO ROBOTY NA ETACIE. NIE JESTEŚCIE KOTAMI EUROPY ZACHODNIEJ. BĘDZIECIE ŻREĆ GUWNO PATRZĄC SIĘ NA OSIEDLE BEMOWO I ŚCISKAJĄC SWOJĄ KARYNĘ Z MYSIĄ MORDĄ. ŻADNE MR BOLSKI CZY INNE DYZIAKI NIE MAJĄ PODJAZDU DO BO$$$KIEGO DON ALVAREZA O NIENAGANNEJ CERZE, BO SĄ DZIEWIĘĆ LEVELI NIŻEJ I MOGĄ MU TYLKO LIZAĆ CZERWONE PODESZWY LOUBOUTINÓW SWOIMI ZAWSZONYMI JĘZYKAMI. SENTO NIE BĘDZIE NAGRYWAĆ Z DODĄ O NIEKOMPLETNYM UZĘBIENIU, ZACHÓD ROZLICZY SIĘ PO CAŁOŚCI. JESTEM ZA STARY ŻEBY KARMIĆ JAKIŚ ŻYTOBRAŃCÓW. DO KOŃCA ŻYCIA WALILIBYŚCIE TAKI KOKS I OGLĄDALI KONIA RAFAŁA POD PRYSZNICEM. SICARIO$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ POW!

Tymon Ciechowski
11 miesięcy temu

to niezłe „upokorzenie” xd

Jaca
11 miesięcy temu

Właśnie zamówiłem box za 650 zł – już nie mogę doczekać się, aż będę chodził w limitowanym outficie i pluł na prawilniaków. Płyta zapowiada się świetnie i czuję że to będzie przełom na skale światową. A wy miernoty spod bloku nawet nie ważcie się pisać swoich marnych wypocin obrażając Króla. Pamiętacie żołnierze $$$ICARIOS są rozlokowani po całym świecie i nie znacie dnia ani godziny kiedy zapukają do waszych drzwi. $$$ICARIOS!

POCIEJ KOZDÓJ
10 miesięcy temu

Nie robiłbym tego na jego miejscu

CROSSCDgrubyMiras
11 miesięcy temu

Tam się w tle Druid rozkminiacz tłumaczy ? hahah

Julia Maciejczyk
11 miesięcy temu

Genialny ruch biznesowy, prawdopodobnie zainspirowany komentarzami na glamrapie i to tymi z dna.

sebix
11 miesięcy temu

Chyba bij mleko będziesz wielki

umpacha
10 miesięcy temu

Nitrozyniak to pajac dno na poziomie gimbazy

PRAWDA O RAPERACH
10 miesięcy temu

Ten zakolak z gó.wnem na ryju serio myśli, że jest kimś? Trochę hajsu i dziesięcioletni odbiorcy i on myśli, że poniży Sentino XD Sento to troglodyta, każdy to wie, wchodząc w interesy z takimi osobami musisz być im podobny albo cię opi.e.rd.olą. Niech gówniak teraz nie płacze, bo poniża sam siebie, jaki to nie był kiedyś sicario, a teraz taki anty. Chorągiew je.ba.na, widać od razu.

PS. P.e.d.ryle glamrapowe, zdejmijcie weryfikację, bo już wolności słowa się boicie

iksde
11 miesięcy temu

liszta

iksde
11 miesięcy temu

test test

Tps
11 miesięcy temu

Nitro upokorzy sentino i wypuści rzadki kał prosto w szczene z klozetu?

Jaro3000
11 miesięcy temu

Takich koszuleczek to bym mógł nawet cały kontener wykupić

Ziben acht gute nacht
11 miesięcy temu

Nieudany biznes z Sentino? Nowe, nie znałem 😀
Jak tam wódka i papierosy „Alvarezy”? 😀

stolecstary
11 miesięcy temu

Jeszcze własna gala mma i napój w puszce xD

Jajco
11 miesięcy temu

Sentino zaraz będzie strzelał na Instagramie xD

Beka z typa
11 miesięcy temu
Reply to  Jajco

HAHAHA XDDD 😀

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
11 miesięcy temu

Ale ch logo z tym dolarem haha jakie dziadostwo 😀 eh dyzio dyzio typowy „polski niemiec”

B1Lą
11 miesięcy temu

Może właśnie o to chodzi, żeby ośmieszyć siuśkarios? 😉
Jak chcesz tak zrobić, to nie będziesz się pieścił i cackał, tylko idziesz najprostszą drogą. Chodzi o to żeby i tak było zrozumiałe. 🙂

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
11 miesięcy temu
Reply to  B1Lą

Mi chodzi o oryginał on nie chce wywalić do kosza tych szmat uszytych na zapas wiedz odeśle do firmy od sitodruku i dodadzą innym jaskrawym kolorem FUCK po skosie

Halo
11 miesięcy temu

Ten siukario chciał już nagrywać z Dudą żeby mieć po parcie a Duda mu powiedziała idź ty awanturniku ,hultaju odemnie a on nic ,tylko Cersanit pokazał .

Halo
11 miesięcy temu

Fuck siukario , zaraz dzieci ze szkoły wyjdą minusować

ohui
11 miesięcy temu

SICARIO$

XD szkoda, że nie nadrukowali tego comic sansem

B1Lą
11 miesięcy temu
Reply to  ohui

Nitro, jest pole do poprawek ;]

B1Lą
11 miesięcy temu

Swoją drogą to chyba pierwsze zdjęcie, jakie widzę, na którym Sentino wygląda normalnie.
Za to Nitro w tej różowej kurtce-śmieciówce wygląda komicznie 😀

Łonowy Barber
11 miesięcy temu

Kupiłbym

MAGIK BYŁ WACKIEM
11 miesięcy temu
Reply to  Łonowy Barber

BEKA XDDD

Kamil
10 miesięcy temu

Ty Sentino za duzo filmow chyba ogladasz xD Ja pier …

Analvarez
10 miesięcy temu

Jazda z mitomanem dwubiegonowym

Tata profesora trapu
11 miesięcy temu

Ale to jest piękne :), Sebastian się popłacze haha, już go widzę jak szlocha w swoich ratuszach wyciętych w kroku i wpycha sobie kulki ANALN3 haha, siusiarios z glam rapu się popłacze i teraz cweltino sam będzie musiał minusowac komentarze haha

SKURVVYSYN J3BANY®
11 miesięcy temu

CIESZ SIĘ ŻE JESTEM TERAZ W ROBOCIE ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWOM, BO BYM CIĘ ZMINUSOWAŁ

Tata profesora trapu
11 miesięcy temu

Poczekam o 24 skończysz

erdo w rowerze błażeja
11 miesięcy temu

No nie wiem, jak na razie to ty szlochasz na dnie sekcji komentarzy

Imię Nieważne
11 miesięcy temu

Genialny ruch biznesowy, prawdopodobnie zainspirowany komentarzami na glamrapie.

Pomysł fajowy tylko
11 miesięcy temu

Zrobcie sweltina jak klęczy i pakuje go jakiś murzyn z tylu, a on w tym czasie rapuje jaki z niego hustla z malikiem

estrady street
11 miesięcy temu

Albo niech zrobią koszulki jak murzyn pryczy w brąz sweltina a w tym czasie profesor tryplu będzie nakurwiał sto postów o tym że sweltino pryczy mudżyna

Piotr
11 miesięcy temu

Bardzo dobry pomysl

si3 k8rwa ni3 inter3suj
11 miesięcy temu

SENTINO=GUWNO
POZDRAWIAM Z RODZINKĄ, WEŹCIE SIE ZA ROBOTE ALVAREZOWE LEBRY!

Profesor nadzwyczajny
11 miesięcy temu

Hahah bardzo dobrze ze sie poklocili to pokazalo tylko ze jedynymi fanami tej ku.rwy byly 12 latki od nitra jeszcze cw.eltino probowalurarowac sytuacje i pie.rdolil ze niby sie pogodzili z nitro jak zobaczyl ze nie ma juz fanów hahahhahaha

SENTINO TO MEGA PAJAC
11 miesięcy temu

TEN LAMUS NAJPIERW ROZPROMOWAL WSROD SWOICH NERDOW WIDZOW UBRANIA SIKARIOS DO TEGO STOPNIA ZE DWOCH JEGO MODERATOROW WYDZIARALO SOBIE TE LOGO HEHEHEHE POZNIEJ SPRZEDAL TYM DZIECIOM SETKI SZTUK,A TERAZ MYSLI ZE KUPIA TEN SAM MOTYW Z DOPISKIEM J*EBAC HEHEHEHEHE I ZNAJAC TE Z J EBANE POKOLENIE TAK WLASNIE ZROBIA I KUPIA TO HEHEHEH

JEDEN WARTY DRUGIEGO

Kwestionariusz
11 miesięcy temu

W jakim języku jest twój komentarz?

Tps
11 miesięcy temu

Nitro upokorzy sentino i wypuści rzadki kał prosto w szczene z klozetu?

Tps
11 miesięcy temu

Jak ten berliński cwel zrobil ze na tym zdjęciu ma zamknięty kibel?

Codeina
11 miesięcy temu
Reply to  Tps

Znajoma makijażystka mówiła że pod pretekstem posmarowania ust pomadką nawilżającą posmarowali mu je Kropelką

Ochłapy Świniny
11 miesięcy temu
Reply to  Tps

Ma pod warami świńską skórę, polepioną słoniną do pisuaru!

AntyCieplota
11 miesięcy temu

Odkąd się pokłócili to zniknął stąd ten niedojeb profesor trapu, więc pewnie był to ten denit rodzyniak, albo jakiś jego 12letni fan

Spedytor hejtu
11 miesięcy temu

Piękny post, nie zapomnę go nigdy. Pozdrawiam

Popularne