Sprawdź nas też tutaj

News

Nizioł nagrał w ciągu roku, aż 30 gościnnych zwrotek

Raper podsumował miniony rok.

Opublikowany

 

fot. IG/niziol_official

Nizioł to przykład rapera, który konsekwentnie kroczy swoją drogą mimo wielu przeciwności losu. W 2019 roku udało mu się wydać nowy album „Owoc żywota”, który mógł wcale nie postać ze względu na tragedię, do której doszło w 2018 roku Anglii. W Leicester doszło do wybuchu w budynku, w efekcie czego śmierć poniosło sześć osób. W sąsiedztwie znajdował się sklep rapera i studio nagraniowe, które w wyniku akcji pożarniczej zostało kompletnie zalane, a Nizioł stracił cały materiał na album. Na początku 2019 roku raper doznał również kontuzji, ale suma summarum dzięki temu skupił się w pełni na nagrywaniu nowej płyty.

W podsumowaniu minionego roku Nizioł wyliczył, że nagrał ok. 30 gościnnych zwrotek. Trzeba przyznać, że jest to wynik imponujący, a materiału z featuringów spokojnie starczyłoby na wydanie kolejnej płyty.Życzę wszystkim, aby w nowym roku spełniali swe marzenia (a przynajmniej założenia). Dla mnie rok 2019 źle się zaczął, ponieważ uległem ciężkiej kontuzji, co wyłączyło mnie z obiegu na jakiś czas, ale też pozwoliło się skupić na mojej pasji. Dzięki temu zacząłem myśleć poważnie o płycie, co też ZaOWOCowało pod koniec roku, gdy 29 listopada zobaczyłem na półkach w sklepach finalny efekt tej decyzji. Ponadto otrzymałem złotą płytę (już 3 z kolei) za „Pretekst 2”, co też utwierdziło mnie w tym, że to, co robię – ma sens i konkretny oddźwięk. Ponadto dograłem ok. 30 zwrotek gościnnych, co też jest równoznaczne z tym, że w tej muzyce jestem kimś, z kim inni chcą współpracować. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób mnie wspierają i dopingują, plus oczywiście ludziom, którzy zakupili moją muzykę. 2020 nie zwalniam tempa! – napisał Nizioł.

 


11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
JoszkoBroda
3 lat temu

Co on taki ulany?

pijany, bo wietrzę
3 lat temu
Reply to  JoszkoBroda

zjada końcówki słów

ProofesorNauk
3 lat temu

Prosty tip na takich cwaniaczków co myślą że są potężni z taką posturą. Kopiesz skurwysyna w dupe, zanim on się odwróci mija 5 minut. Odwraca się i Ciebie już nie ma bo dawno zdażyłeś go obiec i teraz czekasz przed nim. Jak znowu zaczyna się odwracać do przodu walisz go z kopa w klate. Po upadku na plecy jest bezbronny jak żuczek i obsrany jak dziecko w kołysce. Nie może wstać spaślak

Odb
3 lat temu
Reply to  JoszkoBroda

Naziol nagrał w ciągu roku, aż 30 gównianych zwrotek

Fred
3 lat temu

Przy czym łączny odsłuch wszystkich tych produkcji to 30tys odtworzeń

Bedoesik
3 lat temu

Wszystkie chujowe

MowieJakJest
3 lat temu

Te 30 zwrotek to przeciętny 15 latek piszę w 30min..stety?..niestety?..

Eddie
3 lat temu

Fajnie. Teraz czas nagrac pierwszy dobry kawalek. Cala prawilna Polska czeka.

Mikki
3 lat temu

Przyszły gołodupiec!!!

Maryla Rodowicz
3 lat temu

Niziol mial doczynoenia z Mefedronem
tylko ostatnio 30 razy na dobe

Popularne