Sprawdź nas też tutaj

News

Norbi komentuje swój koncert, który zagrał dla kilku osób

Internauci go wyśmiali, a osoby ze środowiska rapowego są pełne uznania.

Opublikowany

 

norbi

Występ na na święcie gminy Alwernia przysporzył Norbiemu sporą popularność, ale raczej nie taką, jakiej by oczekiwał. Pod sceną pojawiło się zaledwie kilka osób, a autor hitu „Kobiety są gorące” został wyśmiany przez Internautów.

Kilka dni temu do sieci trafił fragment koncertu Norbiego, kiedy wykonywał stary szlagier „Rozkołysz się”, zachęcając fanów do podejścia pod estradę. Jednak skusiło się na to zaledwie kilka osób. Mimo to, Norbi pokazał, że nie odbiła mu sodówka i kontynuował swój występ. 

Norbi: „Nie musiałem występować, ale jako „bezobciachowiec” zrobiłem to”

Norbi skomentował swoją obecność w Alwernii i występ, o którym rozpisały się media. – Na tę imprezę nie byłem zaproszony jako wykonawca, ale prowadzący. Jednak zawsze przy takich okazjach wystąpię z kilkoma kawałkami. I tak też było tym razem. Organizator poprosił mnie, czy również bym nie zaśpiewał, więc zagrałem cztery piosenki, zapowiedziałem gwiazdę wieczoru, czyli Mateusza Mijala i pojechałem dalej. A sam filmik nie był zmanipulowany – tak po prostu wyglądało. Nie musiałem występować, ale jako „bezobciachowiec” zrobiłem to, bo to lubię i nie ma w tym większej filozofii – powiedział w rozmowie z NaTemat.pl wokalista.

„Mogę zagrać nawet dla jednego fana”

Norbi został zapytany również, jak się czuł, grając dla tak małej garstki osób? – Jestem profesjonalistą i zawsze wykonuję swoją robotę. Mogę zagrać nawet dla jednego fana czy na evencie firmowym dla ludzi pod krawatem i nie mam z tym żadnego problemu. Do Alwerni przyjechałem o 14:00, połaziłem sobie po straganach, zrobiłem z setkę zdjęć z ludźmi, zapowiedziałem dzieciaki, które tam śpiewały, zagrałem gościnnie kilka piosenek, powitałem gwiazdę i tyle. Standardowy dzień piknikowy – tłumaczy.

Środowisko rapowe pełne uznania dla Norbiego

Kiedy Internauci wyśmiewali występ Norbiego dla 7 osób, w komentarzach na naszym Instagramie @glamrap.pl pojawiły się komentarze osób ze środowiska, które są pełne uznania, że Norbi mimo wszystko podjął się zagrania koncertu dla garstki fanów.

– I tak fajnie, że dla tych 7 osób zagrał. – napisał Pablo Novacci. – Fajnie, że zagrał mimo ilości osób, które weszły w strefę imprezy. Widać, że w oddali ludzie są w strefie gastro. Z mojej strony props za to, że się nie obraził i po prostu wykonał robotę, za którą mu zapłacono – dodała Marta z agencji Bashesh, która organizuje koncerty.

Pozytywnie na temat Norbiego wypowiedział się również Paff. – Norbi wieczny props, robi hajs na kilku hitach do dziś, a „Samertajm” to bardzo przyjemny album – napisał producent.

Warto przy okazji zestawić koncert Norbiego z występem Pezeta na Dniach Ursynowa. Po zagraniu dwóch kawałków raper zszedł ze sceny bez słowa wyjaśnień i już na nią nie wrócił, zostawiając fanów i Onara, który sam do końca musiał pociągnąć cały występ.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Smolasty chwali się nowym superautem za 2 mln zł

„Jestem pierwszym właścicielem tej wersji w Polsce”.

Opublikowany

 

Przez

Smolasty podzielił się z fanami swoim marzeniem, które osiągnął. To McLaren 750S, który kosztuje ok. 2 milionów złotych.

– Jestem pierwszym właścicielem tej wersji w Polsce – mówi artysta. – Od małolata pracuję regularnie jak maszyna nad nową muzyką i zagrałem już 700 koncertów dla Was. Poświęciłem na pasję całe życie kosztem wielu wyrzeczeń, ale dzięki Wam udało się – dodaje dumny.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

„To moja wizja rapu w Polsce” – Young igi o nowej płycie

Dzisiaj premiera płyty “Ekskluzywny Głód”.

Opublikowany

 

Przez

Piątek to tradycyjny dzień premier płytowych, a 24 maja przyniósł nam “Ekskluzywny Głód”, czyli najnowszy solowy projekt Young Igiego. To już trzeci krążek artysty wydany przez Def Jam Recordings Poland. Wyczekiwany album trafił już do najważniejszych serwisów streamingowych, a w wersji fizycznej do preorderowiczów.

Chwilę przed premierą pojawił się jeszcze “Bottle Pop”, czyli najnowsza singlowa odsłona “Ekskluzywnego Głodu”. Za brzmienie odpowiadają oczywiście Sergiusz i 2K, czyli producenci całej warstwy muzycznej najnowszego albumu Igora.

Bogatszy w nowe doświadczenia i środki wyrazu, ale jak zawsze melodyjny i skupiony na autorskiej wizji muzycznej. Young Igi prezentuje “Ekskluzywny Głód”, czyli najbardziej dopracowany album w swoim dorobku. Przy wsparciu gwiazdorskiego duetu producenckiego Sergiusz & 2K artysta stworzył album w 100% zgodny ze swoim spojrzeniem na rap. Przed Wami Trappist nowej ery, czyli mocne nawiązanie do artystycznych korzeni Igiego.

– “Ekskluzywny Głód” to pół roku nieprzespanych nocy, 100 butelek Hennessy, kupa śmiechu, nowe przyjaźnie i najlepsza płyta jaką zrobiłem. Produkcyjny wpi**dol, nawijkowo coś świeżego – moja wizja rapu w Polsce po raz pierwszy dowieziona od A do Z tak jak to miałem w głowie. Może nawet i trochę lepiej bo każda z osób, z którą pracowałem, włożyła w to więcej niż siebie. Dziękuję! – mówi Young Igi


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Taco Hemingway jednak będzie reklamował McDonald’s?

Ta reklama pojawiła się tylko na chwilę.

Opublikowany

 

Przez

Taco Hemingway przekonywał, że stroni od współprac reklamowych. Tymczasem McDonald’s wypuścił reklamę, w której subtelnie sugeruje, że podjął współpracę z raperem.

Jeszcze przed kontraktem z Matą, McDonald’s chciał zatrudnić w reklamie Taco Hemingwaya, który jednak odrzucił ofertę. Teraz na profilach restauracji pojawiła się reklama „Każda dziedzina ma swojego Big Maca. Każda ma swoją ikonę”. Czy Big Makiem wśród polskich raperów został Taco Hemingway?

Jeden z elementów reklamy szczególnie przykuł uwagę internautów. Na grafice widzimy m.in. żółty parawan, na którym pojawił się napis: „1-800-Oświecenie”, co oczywiście nawiązuje do tytułu ostatniej płyty rapera.

Raczej trudno tutaj mówić o jakimś przypadku. Wygląda na to, że raper zmienił zdanie i podjął współpracę z Makiem.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Pokrętne tłumaczenia Zeamsone spotkały się z ostrą ripostą Kuby Stemplowskiego

Stemplowski nie zostawia suchej nitki na raperze.

Opublikowany

 

Przez

zeamsone

Zeamsone został oskarżony o kradzież linii melodycznej, po czym wydał oświadczenie. Jego wersji nie kupuje Kuba Stemplowski, który w ostrych słowach odniósł się do jego wypowiedzi.

– To nie jest tak, że robię coś takiego i myślę „a ukradnę, bo fajne i nikt się nie skapnie”. Ja właśnie chcę, żeby ludzie się skapnęli, że gdzieś słyszeli tę melodię i to jest po prostu z tego numeru. Możecie to traktować jako oficjalne polskie rapowe remiksy tych numerów – tłumaczy się Zeamsone.

Kuba Stemplowski, promotor i aktywista hip-hopowy ostro zareagował na oświadczenie rapera:

– Jak się zapi*rdala melodię przy tym kawałku i przy dwóch co powiedziałeś, to się k*rwa pisze, że „inspired by” albo „zaj*bane stąd i stąd”, a nie k*rwa „produkcja muzyczna by Zeamsone”. Fhuja produkcja, bit zrobiłeś na zaj*banej melodii. I możesz to traktować jako oczywiste nawiązanie i oficjalne twoje pi*rdolenie, bo na oficjalny remiks od Tiesto to trzeba zasłużyć – uważa Stempel.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Zeamsone oskarżony o kradzież – oświadczenie rapera

„Jestem zdziwiony”.

Opublikowany

 

Przez

zemasone

Zeamsone został oskarżony przez słuchaczy o to, że w kawałku „4 rano” ukradł linię melodyczną z piosenki „The Motto” Tiësto i Avy Max. Po kilku dniach artysta wydał oświadczenie.

– Jestem zdziwiony, czemu akurat „4 rano” spotkała się z takim odbiorem, biorąc pod uwagę, że została zrobiona na tej samej zasadzie, co „5 Influencerek” czy chociażby „Kominiarka Nike”. Ma być to oczywiste nawiązanie do tych utworów. To nie jest tak, że robię coś takiego i myślę „a ukradnę, bo fajne i nikt się nie skapnie”. Ja właśnie chcę, żeby ludzie się skapnęli, że gdzieś słyszeli tę melodię i to jest po prostu z tego numeru. Możecie to traktować jako oficjalne polskie rapowe remiksy tych numerów – powiedział raper.

– Mam świadomość praw autorskich i mam ludzi, którzy zajmują się tymi tematami. Nawiązują kontakt z tymi twórcami i wszystko jest okej. Więc, jeżeli się boicie się o to, to spokojnie, zostawcie to mi i ludziom, którzy się po prostu tym zajmują po mojej stronie – dodał.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

To dlatego Kaczor BRS nie został dopuszczony do walki

Poznaliśmy przyczynę.

Opublikowany

 

Przez

kaczorbrs

Wokół nieodbytej walki Kaczora BRS narosło wiele wątpliwości. Włodarze twierdzą, że był on pijany, ale raper zdecydowanie temu zaprzeczył. Jak było naprawdę?

Zgodnie z zapowiedziami raper udzielił wywiadu, w którym również dość naokoło opowiada, dlaczego nie został dopuszczony do walki. Twierdzi on, że w sobotę nie spożywał żadnego alkoholu, ale piątek to zupełnie inna bajka. Raper tak zabalował na dzień przed walką, że w sobotę lekarze go nie dopuścili do pojedynku.

– Mój tryb życia obniżył pewne parametry w organizmie i ze względu na to lekarze mnie nie dopuścili. Nie mam do nikogo za to pretensji. Biorę się do roboty i rozjeżdżamy czaszki – powiedział Kaczor w rozmowie z Aleksandrą Florczak.

Wychodzi więc na to, że Kaczor był po prostu na dużym kacu, który spowodował, że miał gorsze wyniki, po których lekarze nie chcąc ryzykować jego zdrowia nie dopuścili go do walki.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: