Sprawdź nas też tutaj

News

Norman Parke wzywał na walkę Popka. „Kontrakt podpisany”

„Polski raper będzie skończony w pierwszej rundzie”.

Opublikowany

 

popek norman parke

Od wielu miesięcy Norman Parke dąży do konfrontacji z Popkiem. Tuż po przegranym pojedynku z Borysem Mańkowskim na Fame 11 rzucił on wyzwanie raperowi, a teraz poinformował, że podpisał kolejny kontrakt z federacją.


„Polski raper będzie skończony”

– Popek Monster, gdzie jesteś s*ko? Tu będzie prawdziwa walka, podpisz kontrakt dz*wko, nie bój się. – krzyczał północnoirlandzki zawodnik MMA wagi lekkiej tuż po przegranej walce na Fame 11.

Parke chciałby zawalczyć z Popkiem w kategorii open z limitem wagowym do 120 kilogramów. – Polski raper będzie skończony w pierwszej rundzie. Let’s go Popek. 85kg v 120kgs. – pisał jeszcze niedawno zawodnik.Parke podpisał kontrakt z Fame MMA

Budzący wiele kontrowersji Norman Parke poinformował wczoraj, że podpisał nowy kontrakt z Fame MMA. W klatce zobaczymy go w 2022 roku. Wciąż nie znamy jego rywala, ale patrząc na medialną burzę wokół Parke vs Popek możemy przypuszczać, że włodarze Fame’u zrobili dużo, żeby przekonać rapera do tego pojedynku. Tym bardziej, że konkurencja w postaci chociażby federacji High League nie śpi i na przyszły rok zaplanowała trzy gale.

Popek: „Napi*rdalam się dla pieniędzy”

Dwa tygodnie temu, Popek wystosował komunikat do swoich potencjalnych rywali. Raper zaznaczył, że bije się dla pieniędzy i rozgłosu.

– Czy Wy myślicie, że jeden z drugim w wywiadzie powie: „Chcę walki z Popkiem” – to tak się stanie? K*rwa, proście najpierw włodarzy o walkę z Popkiem. Gdy uznają, że będzie to wielkie boom, to mogę napi*rdalać się z każdym, bo napi*rdalam się dla pieniędzy. I żeby walka została fajnie medialnie rozpromowana. – ogłosił Popek.

Raper poświęcił też kilka linijek „Bestii”, czyli Piotrowi Piechowiakowi, który również stara się doprowadzić do walki z Królem Albanii.

– Nie moja wina, że z jakiegoś powodu jesteście dla mnie za malutcy i tej walki Wam nie chcą dać. Ty, Piechowiak, ostatnio podszedłeś do mnie na targach i mówisz: „to walczysz ze mną?”. Powiedziałem Ci prosto w ryj – mogę napi*rdalać się z Tobą, kiedy tylko chcesz pod warunkiem, że dogadasz się z włodarzami. Zrobiłeś sobie ze mną face to face, powiedziałeś: „Dobra, Popuś” i poszedłeś. Jeżeli mam rozmawiać w takim samym języku jak Wy, to w następnym komentarzu jak ktoś zapyta się mnie: „co z Piechowiakiem?”. Powiem tak samo – j*bać go! – dodał.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Facio od krabów
1 rok temu

CO TO ZA 2 KURWY?

NIE ZNAM ŁAKÓW

Jezus
1 rok temu

Kurwa cię urodziła

O chuj tu chodzi?
1 rok temu

Fake mc?
Bilon polubił zdjecie bedoesa.
Bilon polubił zdjecie maty w salonie tatuażu ich
ziomka.
Kaczy nagrywa z walczukiem
Kaczy robi zdjęcie z matą, leosią
Wilku na zdjęciu z żabsonem.
Żary lajkuje zdjęcia dla alberto.

Kaczor z PIS
1 rok temu

Krypto geje z nich

O pizde tu chodzi??
1 rok temu

Peter gang robi screeny sento

Alberto
1 rok temu

W KOŃCU COŚ O RAPIE.

Popularne