Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Podziemny raper Notos zafundował dzisiaj słuchaczom pierwszy singiel z nadchodzącej EP-ki „Cerber”. Teledysk do utworu „Zamach” został zrealizowany w ciekawy sposób. – Jego oryginalność polega na tym, że nie jest to machanie rękami do kamery, ale wymaga od oglądającego pewnego skupienia, ponieważ prezentuje od samego początku pewną historię. Opowiada o człowieku, który zgubił się podczas wędrówki po podkarpackich lasach. W pewnym momencie staje się on świadkiem makabrycznej sceny zbrodni – informuje autor nagrania.

Jak dowiadujemy się od Notosa, teledysk jest pewną przenośnią. – Przedstawia to, co zrobi wykonawca ze wszystkimi słabymi raperami, którzy niszczą i wypaczają jego ukochany rap. Ofiarą w tym przypadku są wszyscy słabi MC bez wiedzy i umiejętności rapowania, a jednak zdobywający sympatię nieświadomych słuchaczy – wyjaśnia raper.

Nadchodząca EP-ka „Cerber”, na której znajdą się trzy odmienne od siebie, a jednak łączące się w całość utwory symbolizują trzy głowy mitologicznego i przerażającego potwora, obrońcy wrót Hadesu. Można powiedzieć, że jest to próba bezpardonowego wejścia z buta nikomu wcześniej nieznanego rapera na scenę. – Osobiście uważam, że nikt nie nagrał tak bezpośredniego i mocnego utworu wymierzonego zarówno w słabych raperów w podziemiu jak i niezasługujących na owacje raperów z mainstreamu. Jestem fanem rapu od dziecka i sam posiadam ogromną kolekcję płyt, książek, filmów dokumentalnych i biograficznych o rapie zza oceanu. Chcę stworzyć nowy, oryginalny i niepowtarzalny styl i być kiedyś ikoną tej całej gry – zapewnia Notos.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Człeniu

Japierdole jaki overhype. Typie kurwa wypadasz z bitu i wyjesz jak wykastrowany ozi Osborn i kurwa chcesz pozbywać się łaków? Jesteś zerem i życzę Ci żebyś po tym numerze zostawił rap i poszedł np posprzątać w pokoju albo wynieść śmieci.

Odb

Raperzy pokazali jak zabili słabego notosa

Wulgarny

Kutos pokazuje jak nabija słabych kolegów

Ps
A tak serio to takiej chujni dawno nie słyszałem

Kopirajter

Osobiście uważam, że nikt nie nagrał tak spierdolonego i słabego numeru wymierzonego zarówno w słabych raperów w podziemiu czyli również mnie jak i niezasługujących na owacje raperów z mainstreamu np Tede peja. Jestem fanem gwałtu od dziecka i sam posiadam ogromną kolekcję pyt, książek o zoofilli, filmów dokumentalnych i biograficznych o tym jak być łakiem za oceanem. Chcę stworzyć nowy, oryginalny i niepowtarzalny styl i być kiedyś pośmiewiskiem tej całej gry.

Sedzia stuleya

Nawet nie odpalam, bo wiem, ze noname, ktory odrazu przechodzi do promowania swojego gowna teledyskiem jest bucem z przerosnietym ego. Kurwo niech cie podziemie przeszkoli, potem baw sie w badassa na klipach. Tfu na ciebie i twoja kariere

Smalls

Żałosny

eldoka

NOTOS – ZAMACH
75 wyświetleń

SAM SE TYPECZKU DODALES NEWSA XD?

gore to pizda

kolejny najlepszy ktory rozjebie scene xD

WUJEK SAMO ZŁO

W takim wypadku niech popełni samobójstwo xD

Wulgarny

Co to kurwa za gówno? Niedojebany buczer???

Kamil Kosiba

NATOS – eee Seba ty masz tego huaweia p30 lite wzietego na abo w plushu nie?
KAMERZYSTA – no dostalem go od rodziców na 17 urodziny.
NATOS – Ty dawaj zrobimy klipa ja mam odłożone 250 zl na wakacje nad Zegrzem to kupimy z tego gimbala feiyu vimble 2 na olx za 200, a 50 zł przelejemy gościowi od wymyślania ksywek na glam rapie za promo, podczepimy huaweia i bedzie klip profeska.
KAMERZYSTA – to dopierdole B&W efekt żeby było groźniej grozniej.
NATOS – zajebiscie to ja rzucam liceum i zaczynam liczyc hajs bo i tak nie zdam.
KAMERZYSTA – jak chuj ja też rzucam i zaczynam kręcić studniówki bo gimbal musi zarobic na siebie.

Tak serio to chujowe i pies mnie jebał

Jarosław Zbawiciel

Mama cię okłamała mówiąc że jesteś dobry w te klocki. Serio

To o Was dla Was

Nieslubne dziecko Slonia ktore wydostalo sie z beczki na mokradlach i zostalo wychowane przez ropuchy..

Bonzobonzo

Kurwa słabe

kiki

To niewiarygodne, że ten down uważa to za dobre..Ale przynajmniej głupek mnie rozśmieszył teledyskiem i tekstem haha:D

Bad boy

Co to kurwa jest??????na glamrapie piszecie o innej muzyce?bo to nie hip hop

Azbestiusz z Alabastii

Dzięki Ci o Panie za tego nowego mesjasza rapu. Oby wszystkie niedowiarki spłonęły na stosie, razem ich marnymi kawałkami o mamonie, szmulach i koksie. Chwała Rapbogu!

Popularne