Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Nowa grupa promowana przez wytwórnię Gurala

Posłuchajcie singla „Noce i dnie”.

Opublikowany

 

Jeden jest Super, drugi Style, czyli Szulas Szu i Andrzej Groch prezentują pierwszy singiel z nadchodzącego, trzeciego albumu „Wszystko”. Video zrealizowane przez notnutvideos powstało do najstarszego numeru na płycie – „Noce i Dnie”. Dodatkowe partie wokalne zaśpiewała Zuzanna Janosik, a za mix i mastering odpowiada WDK/Holosonix. Klip pojawił się na kanale wytwórni Szpadyzor Records.
 
23 komentarze
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ObozowyKapo
3 lat temu

Komentarz do ludzi, którzy pod każdym postem z pozdrowieniami śmiecą swoimi żenującymi uwagami typu -„A na żywo zabrakło ci jaj żeby zagadać?”, „Wiesz gdzie pracuje, idź zagadaj”. Otóz drodzy bohaterowie nowego wieku, wasze starcze stękanie jest irytujące. Jesteście w większości podstarzałymi kalafiorami, którzy nie ogarniają świata młodych. Przyzwyczajcie się, że świat się zmienia i po to są od długiego czasu takie portale jak Spotted. Rozumiem, że na Tinderze czy Badoo też siedzicie i ubliżacie każdemu kto da wam okejke, że jest pi*dą i niech znajdzie sobie partnera na żywo? Druga sprawa, że dochodzi masa chorób psychicznych XXI wieku, o których właśnie przez Was się nie mówi, bo jest to dla każdego wstydliwy aspekt. Ludzie cierpią na fobie społeczne, aspergera, autyzm, depresję, i takim ludziom najzwyczajniej łatwiej jest zagadać do danej osoby przez internet. Czy tacy ludzie nie mają prawa do miłości i szczęścia? Ale wy stare buce co o tym możecie wiedzieć jak życie kończy się dla Was czubkiem własnego nosa. To że poznałeś swoją karyne czy sebastiana otwierając paszcze na wiejskiej imprezie nie czyni cię lepszym od takich, którzy swoje pierwsze cześć wystukali na klawiaturze. Pod każdym takim postem prawie większość to wyśmiewanie autora za to, że nie ma odwagi zagadać na żywo, pie*doleni bohaterowie spod Normadii, którzy nie bali się nawet zajrzeć w paszczę szatana, jacy wy jesteście odważni.

Pederasta
3 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

zamknij ryj lamusie

EJ TY KOLO !!!!!
3 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

ZA ROBOTE SIĘ LEPIEJ WEŹ KONIOSRAJU ZAJEBANY BO JAK STARY Z MATKĄ ODETNIE FUNDUSZE TO CI SIĘ SKOŃCZY „ŚWIAT MŁODYCH” CO TY MOŻESZ WIEDZIEĆ LAMUSIE O ZYCIU LEDWO CI WŁOSY NA JAJACH UROSŁY..

panpe
3 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

tacy ludzie mają prawo do miłości i szczęścia, ale nie powinni wchodzić w zwiazki.

co za pierdolomento

Gnysi00wskyy
3 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

Dobrze prawisz.

Paiddacost
3 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

Yooooo mam 33 na karaku i wydaje mi się, że ta wstydliwośç występowała od zawsze w nasileniu w dużym stopniu zależnym od indywidualnych predyspozycji, środowiska społecznego oraz posiadanoa odpowiednich męskich wzorców w postaci ogarniętego starszego brata lub ojca. ale faktyczne to zjawisko może być wzmacniane w tych czasach przez szereg czynników. Co ważne, internet dający Ci to poczucie komfortu w relacjach
między ludzkich jest paradoksalnie jednym z głównych czynników alienujących i osłabiających umiejętność socjalizowania się. Sam pochodzę z dysfunkcyjnej rodziny i na domiar złego należałem do kategorii refleksyjnych przewrażliwionych pizd. Na szczęście jestem dość wytrwałym i upartym skurczybykiem i jakoś instynktowanie stawiałem się w sytuacjach będąych wyzwaniem. Jednocześnie zadawałem sobie dużo pytań i szukałem odpowiedzi czy to obserwując ludzi, czytając ksiàżki a ostatnio na yt, który stał się kopalnią wiedzy. Jasne należy miec też co nieco oleju w głowie, żeby oddzielić ziarno od plew jeżeli chodzi o szukanie autorytetów ale jeszcze jest trochę mądrych głów chcących dzielić się wiedzą. Polecam kanały na yt np: Rsd ( real social Dynamics) gościa co zwie się Elliott Hulse czy chociażby wykłady Jordana Petersona.
Z fartem

EJ TY KOLO !!!!!
3 lat temu
Reply to  Paiddacost

WSZYSCY JESTEŚCIE DEBILAMI I PANTOFLARZAMI DZIĘKUJE DOBRANOC.

BeImondo Informator
3 lat temu
Reply to  Paiddacost

Hulse kiedyś prowadził dobry kanał o tematyce sportowej jakieś 7/8 lat temu miał zajebist3 filmiki. Dzisiaj to struga mesjasza…

Odb
3 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

Nowa dupa promowana przez wytwórnię Orala

Hartkor igor
3 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

W REALU TEŻ BYŁEŚ TAKI MĄDRY?

Ramminela
3 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

Wejdź do najlepszego klubu erotycznego — http://Sextis.fun

PodrygiStarcze
3 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

Nie maja prawa do miłości i szczęścia… a ten wasz świat młodych My stworzyliśmy nie Wy. Nie korzystacie z technologi które stworzyliście i nie Wy zdecydowaliście o tym w jakim świecie żyjecie, a poprzednie pokolenia starych. Jak dorośniecie będziecie mogli mieć na to minimalny wpływ co zostawicie po sobie i następnym pokolenia.
Dążenie do szczęścia i miłości jest dla niewolników.
Pizd joł farmazonie.

panpe
3 lat temu
Reply to  PodrygiStarcze

cóż za prowokacja

Hartkor igor
3 lat temu

PRĘDZEJ SPRAWDZĘ KOGO POLECA MEZO

Bedoesik
3 lat temu

Nowa dupa poruchana przez fujarę Gurala (męska ofc)

panpe
3 lat temu

jałowe, ale pewnie takie miało być

Pejasolufka
3 lat temu

Chuj mnie obchodzi co powiedział gural . Zaraz to skończę w Poznaniu za promowanie łaków

Spejson na wolno
3 lat temu

EL Lewako gówno

Kurwaciepła
3 lat temu

Widzę morde tego typa na obrazku i już wiem że nie sprawdzam.
Ps podsumowania roku 2019 żenadą roku 2020.

Charles Longdick
3 lat temu

myslisz ze nie widac ze synchro chuja zgadza sie?

Prawda
3 lat temu

00:33 17

Opublikowany 7 godzin temu 20 stycznia 2020 Przez Maxymilian Hozer

Stryj
3 lat temu

Na zywo to tobie mele na ryj wyjebał, wypisujac te swoje brednie urosłeś troszczeczke? Bo ma zywo to pewnie wstydził a może bałbyś sir być taki wyszczekny, na żywo to bym ciebie oszczał pajacu parodiujacy muzyka, huj w dupe leszczu

Michu
3 lat temu

To fajna nowa grupa 😛
https://youtu.be/byU7Z_bDTKk

Popularne