Sprawdź nas też tutaj

News

Nowa płyta Buczera od dziś w sieci

Album „Freshout” jest już dostępny do odsłuchu.

Opublikowany

 

Buczer

Jutro, 16 listopada na półkach sklepowych pojawi się nowa płyta Buczera „Freshout”. Album z 12 premierowymi kawałkami jest od dzisiaj dostępny w serwisach streamingowych.

Posłuchaj: Buczer „Freshout”

„Freshout” to czwarty solowy studyjny album reprezentanta toruńskiej sceny. Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając jeszcze w więzieniu, gdzie na przepustkach zamykał się w studiu i realizował napisane po drugiej stronie muru utwory. – Ten album to zupełnie nowa jakość i inny level – mówi sam artysta. – Będąc po drugiej stronie praktycznie nie słuchałem muzyki jaka wychodziła na naszej rodzimej scenie. Był to celowy zabieg ponieważ nie chciałem się ukierunkowywać i przesiąkać tym, co teraz jest modne dodaje. Jak się jednak okazało idealnie wpakowałem się w panujące teraz kanony. Jestem bardzo zadowolony z tego albumu, włożyłem w niego całe serce. To dojrzała płyta dojrzałego faceta – dodaje.

„Freshout” zawiera 12 premierowych utworów plus dodatkowe 3 tracki dostępne tylko w wersji preorderowej, która wzbogacona jest też o vlepy, podpis i plakat.

Zamów album: Buczer – „Freshout”

Okładka

Buczer "Freshout" okładka płyty

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kurwiszcz jadowity

BUCZI NR 1 W RAP GRZE KURWY JEBANE

Epg1

Ssij pale kurwiszonie

Young Pablo Twice aka kids nightmare

Muczer? Ten co ciągnął byka pod celą?

Kurwiszcz jadowity

morda tam pedaly, TYLKO BUCZI

Wxwwa

Kolejny gangster na trapach niedługo płyta z kizo.po choj komuś zagraniczni goście z Francji i Niemiec mamy tu swoje marne kopię.

Popularne