Sprawdź nas też tutaj

News

Nowa płyta Buczera od dziś w sieci

Album „Freshout” jest już dostępny do odsłuchu.

Opublikowany

 

Buczer

Jutro, 16 listopada na półkach sklepowych pojawi się nowa płyta Buczera „Freshout”. Album z 12 premierowymi kawałkami jest od dzisiaj dostępny w serwisach streamingowych.

Posłuchaj: Buczer „Freshout”

„Freshout” to czwarty solowy studyjny album reprezentanta toruńskiej sceny. Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając jeszcze w więzieniu, gdzie na przepustkach zamykał się w studiu i realizował napisane po drugiej stronie muru utwory. – Ten album to zupełnie nowa jakość i inny level – mówi sam artysta. – Będąc po drugiej stronie praktycznie nie słuchałem muzyki jaka wychodziła na naszej rodzimej scenie. Był to celowy zabieg ponieważ nie chciałem się ukierunkowywać i przesiąkać tym, co teraz jest modne dodaje. Jak się jednak okazało idealnie wpakowałem się w panujące teraz kanony. Jestem bardzo zadowolony z tego albumu, włożyłem w niego całe serce. To dojrzała płyta dojrzałego faceta – dodaje.„Freshout” zawiera 12 premierowych utworów plus dodatkowe 3 tracki dostępne tylko w wersji preorderowej, która wzbogacona jest też o vlepy, podpis i plakat.

Zamów album: Buczer – „Freshout”

Okładka

Buczer "Freshout" okładka płyty

 


5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kurwiszcz jadowity
4 lat temu

BUCZI NR 1 W RAP GRZE KURWY JEBANE

Epg1
4 lat temu

Ssij pale kurwiszonie

Young Pablo Twice aka kids nightmare
4 lat temu
Reply to  Epg1

Muczer? Ten co ciągnął byka pod celą?

Kurwiszcz jadowity
4 lat temu

morda tam pedaly, TYLKO BUCZI

Wxwwa
4 lat temu

Kolejny gangster na trapach niedługo płyta z kizo.po choj komuś zagraniczni goście z Francji i Niemiec mamy tu swoje marne kopię.

Popularne