Sprawdź nas też tutaj

News

Nowa płyta Tedego & Sir Micha już w sklepach

Dziś premiera „NOJI?”.

Opublikowany

 

Wytwórnia NWJ / Wielkie Joł prezentuje najnowszy album duetu Tedego i Sir Mich zatytułowany „NOJI?”.

„NOJI?” to świeży i znakomity album najprawdopodobniej najbardziej kreatywnego duetu raper / producent w Polsce. Tede i Sir Mich ponownie pokazują, że są lata świetlne przed konkurencją, a niebo przestało być dawno ich limitem. Za oprawę graficzną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus, a na okładce albumu można dostrzec fragmenty okładek poprzednich albumów Tedego składających się w kolaż ukazujący jego podobiznę. Album NOJI? trafi na półki sklepowe 15 czerwca 2018 roku, a na stronie sklep.wielkiejol.com dostępna jest specjalna wersja albumu zawierająca trzy dodatkowe utwory nieobecne na płycie dostępnej w sklepach stacjonarnych.

Na tej płycie nie ma stonowanych utworów. Są kawałki nie tyle stonowane, ale takie spokojniejsze – mówi Tede. –  Jest to o wiele bardziej koncertowy materiał niż poprzednie dwie płyty. Nie to, żeby był robiony pod tym kątem, po prostu taka była moja potrzeba ekspresji. Płyta “Skrrrt” była taka zamulona specjalnie. Wiele osób wątpiło w jej siłę koncertową, ale jak się okazuje jest to kwestia interpretacji. Pracując nad nowym materiałem nie to, że kroiłem go pod koncerty, ale ten zamulony materiał miałem już za sobą. Mogłem sobie pozwolić na dużo szaleństwa, więc na tych 13 bądź też 16 utworów trzy czwarte to są kawałki, które nazywam bangerami, a reszta to są tak zwane maybachy, czyli są spokojne, ale takie… jakbym miał to porównać, to te spokojne są bardziej w klimacie kawałków “Wunder Baum” i “Forever ja”. – dodaje.

Playlista z teledyskami


Okładka

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Stare Czasy

To już ewidentnie granie tylko pod młode roczniki by jeszcze trzepać kasę myślę ,że sam Tede wie dobrze ,że to straszne gówno co nagrywa mimo to pewnie kasa się zgadza wiek już wiadomo nie będzie młodszy i do zasłużonej emeryturki powoli ,która i tak mu się należy swoje zrobił trzeba mu oddać .

BAGIETA DLL

REGRES W CHUJ MICHU

ScamKill

Tego sie suchac ni da

Marcin

asłuchalne, w ogóle należy się zastanowić czy to jeszcze hip hop?

Trystydycymyt

Gdzie jest jakiś komentaż „jebać wieprza”, co by można było łapkę do góry dać?

Szweju

„komentaż” ja pierdolę co za kret. Gdzie masz słownik polskiego ty kurwo do bicia ?

Baja

Popularne