Sprawdź nas też tutaj

News

Nowa postać w DeNekstBest

K-Leah występowała u boku różnych artystów na całym świecie.

Opublikowany

 

Jest nam miło poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z tak utalentowaną i uznaną artystką jak K-Leah. Od dawna przyglądaliśmy się jej gościnnym udziałom w różnych kolaboracjach w których zachwycała swoją dojrzałością muzyczną, warsztatem i barwą głosu. Teraz skupimy się na tym, aby jak najwięcej osób mogło usłyszeć o jej solowych projektach – poinformowała wytwórnia DeNekstBest.


K-Leah to jedna z najbardziej wszechstronnych wokalistek na polskiej scenie. Przez wiele lat występowała u boku różnych artystów na całym świecie. Grała m.in w takich krajach jak Singapur, Japonia czy Kanada. Jako artystka Live Act, współpracowała z takimi markami jak Google, Hennessy czy Mercedes. Festiwale też nie są jej obce. W trakcie współpracy z DJ’em C-Boolem, można było podziwiać jej wokal na ESKA Music Edwards czy Hit Lata RMF FM. W Polsce znana jest z wielu kolaboracji z raperami i producentami, takimi jak Quebonafide, VNM, Pono, LOAA czy ESSEX. Od paru lat starannie przygotowuje się do kariery solowej. Nadchodzące utwory będą prezentowały niecodzienne brzmienia, oddające wewnętrzną wrażliwość artystki. W każdym utworze będzie można usłyszeć doświadczony i hipnotyzujący wokal o soulowej barwie, koło którego nie można przejść obojętnie.

W dzisiejszym świecie, przepełnionym social mediami, łatwo można zatracić się w tym co jest prawdziwe, a co udawane. Często mamy nierealne oczekiwania do samych siebie oraz do otaczającego nas świata. Lubimy koloryzować rzeczywistość, do momentu kiedy sami nie wiemy co jest prawdą. Termin Bragga w muzyce hip-hopowej oznacza przechwalać się sobą. K-Leah w swoim utworze z dystansem podchodzi do tego terminu i obnaża, że to co prezentujemy światu, bardzo rzadko oddaje rzeczywistość. Ze szczytu łatwo spaść, więc chęć osiągnięcia go za wszelką cenę, nie ma sensu. Nie ma też nic złego w okazywaniu słabości, a osiąganie sukcesu, nie musi polegać na eliminowaniu konkurencji. 
20 komentarzy
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Prosty chłopak z prostatą
9 miesięcy temu

Moja matka to typowa p0lka. Wiecznie niezadowolona, maruda, chuj wie o co jej chodzi. Wszystko ciężko jej zrobić, wiecznie zmęczona albo chora, poprosisz ją o coś to z wielką łaską. Gotowanie? Zdecydowanie nie jest jej mocną stroną. Zainteresowania? Telewizja i dłubanie w telefonie do późnych godzin nocnych a rano ciężko jej wstać. Już pominę, że kiedyś ojciec się na nią wkurwił i się spytał co on po nocach siedzi w tym telefonie? „Murzyńskie pały oglądasz?” Tak jej właśnie powiedział. A no i oczywiście nie układa się między nimi najlepiej. Ojciec jest łysy jakby co. Aaa no i byłbym zapomniał. Sępi pieniądze bo jej się należy za to że mnie urodziła a sama na bezrobociu od 15 lat xd
To wszystko prawda. Kocham ją ale no p0lka

Sentino
9 miesięcy temu

Bedziesz mi ssac zobaczysz

Profesorek
9 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Najebie ci jak cie spotkam zobaczysz

KRÓL Yp nr 1
9 miesięcy temu
Reply to  Profesorek

Brutalny dickpill z legendarnego Ojca Chrzestnego Coppoli (1972). Żona Sonny,ego pokazuje koleżankom jak ogromnego khutasa ma jej mąż. Widać autentyczny zachwyt samic. W książce wątek khutasa Sonny,ego był szerzej opisany. Podobno musiał płacić divom podwójne ze względu na swoje gigantyczne przyrodzenie ( po seksie z nim musiały brać kilka dni wolnego). Sonny w końcu znalazł kochankę z ogromnym rozmiarem waginy ( podobno dziewczyna pochodziła z Polski), z którą mógł normalnie współżyć po kullen. A poza tym polecam wszystkim arcydzieło Coppoli będące jednym z najlepszych filmów w historii kina, w którym bohaterowie są wzorem prawdziwego mężczyzny.

Odb
9 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Nowy tranzol w DaNextCum

Krzychu J.
9 miesięcy temu

Czym się różni p0lka od wiadra z gównem?

Wiadrem.

Cwel spod bramy
9 miesięcy temu

eh, czego to baby nie powymyślają żeby tylko nie musieć normalnie pracować

Zdzicho
9 miesięcy temu

Kiepska dupa

JANUSZ TRACZ
9 miesięcy temu

Schudnij locho bo aż musiałem wyłączyć a chciałem sprawdzić.

JANUSZ SRACZ
9 miesięcy temu
Reply to  JANUSZ TRACZ

Schudnij locho bo aż musiałem se wsadzić dildo do dupy i ryja a chciałem zwalić.

Profesorek
9 miesięcy temu

Najebałbym jej kutasem po ryju

Big Krowa
9 miesięcy temu

VNM sam ledwo się utrzymuje a wydaje sto osób na raz

Vito Bambino OG B.O.R.
9 miesięcy temu

Ma zadatki na bycie gruba obslizgla kurwa, widac po łapach

Claus Schenk Graf
9 miesięcy temu

Uwielbiam obserwować jak marzenia i starania ustępują goryczy i rozczarowaniu

hakam
9 miesięcy temu

typowa pOlka

Kryspin
6 miesięcy temu

Nagrajcie swój kawałek cwaniaczki, a nie wylewacie hejt. Banda chamów i wieśniaków w komentarzach…

tede.flac
9 miesięcy temu

ALE MOŻNA ROBIĆ TITTYFUCK O KURWA POKA CYCE

DeNekstBest
6 miesięcy temu

DeNekstBest śmierdzi !

BRAZZERS
9 miesięcy temu

JEDYNE CO SPOKO NA KLIPIE TO JEJ CYCKI

Nowy glamrap jest do bani
9 miesięcy temu
Reply to  BRAZZERS

Tłuściutka świnka to i cycki tłuściutkie.

Popularne